Eiti į turinį
Jerry_Miguel

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Prieš kelias dienas nusipirkau iSmoka BCC kaitiklį, tai nėra prastas, daug kam siulyčiau tokį pirkti, tačiau vienas minusas galiukas, jis nelabai yra patogus, vien dėl jo žadu keisti į http://www.ecodumas.lt/lt/bcc-klieromaizeriai/558-kanger-mini-protank-ii.html . Ką manot apie toki? :)

Manau imk didesnį pro tanką o ne mini. Ta pati kaina bet manau dūmų bus daugiau :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Paprastos protankos kaina 100lt o mini 50lt. Gyvenu panewezyje, ir perku qis sepxshopo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Turiu ego ce-5. 1500 mAh batarke ir ego ce-5 kaitiklis, bet pirksiu naują kaitklį, geresnį aišku, nes tas suėjo.

http://www.fsecig.lt/elektronines-cigaretes-dalys-aksesuarai/103-vivi-nova-katomaizeris.html

Jeigu prisisuks, tai imsiu šitą.

Turėjau šokoladinio skonio, 18-kos tai pirmi dūmai tiek man tiek draugams kirto per gerklę, griaužė, bet vėliau viskas buvo ok, skanus skystis.

Dabar turiu 12-kos arbūzų, kvapas primena gumos skonį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vivi nova turi mano draugas. Jam jis visai nieko bet sakosi noretusi geresnio skonio ir sandaresnes kapsules tad zada imti Prorank'a I. As ir zadu ji imti. O kokios fyrmos skyscius naudojat. Nes nuo firmos daug priklauso.? :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Black_Gerdiz

Šian nusipirkau kaip tikros pavidalu cz, dar labai nespejau pakrauti kroviau gal ~40kažkur, bet nieko neišėjo, traukt traukiasi, galas dega nrml (nemirgsi) tai galvoju gal ilgiau kraut reikia kaip pradžei?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Noriu paklausti, visi kiek pastebėjau kreipia nemaža dėmesį į baterijas, o aš turiu paprastą baterija jos kaina ~40lt ir noriu sužinoti, koks skirtumas yra kokią bateriją naudoji?

Ai, jau Jerry parašė mano mintį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šian nusipirkau kaip tikros pavidalu cz, dar labai nespejau pakrauti kroviau gal ~40kažkur, bet nieko neišėjo, traukt traukiasi, galas dega nrml (nemirgsi) tai galvoju gal ilgiau kraut reikia kaip pradžei?

Na pradžiai tos tikros cigaretės pavidalo tikrai užtenka, bet manau jos yra labai nesandarios ir kenksmingos, tad jei žadi tikrai traukti elektronines tai pirkis kažką rimtesnio :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ai, jau Jerry parašė mano mintį.

Na tarkim čia dar vienas yrodymas kuris parodo, kad nuo baterijos labai daug priklauso. Pažiūrėkit į dūmų gausą iš abiejų protank, jų kaina Lietuvoje apie 60-100lt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Real_Druks1anas

Paprastos protankos kaina 100lt o mini 50lt. Gyvenu panewezyje, ir perku qis sepxshopo

kartais ne centre? pries pora menesiu su xebra gal 10 rozu visi i sexshopa susigrude nuejom del skyscio :DD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Andrej_Forever

Žadu irgi pirkti elektroninę iki 200 litų, gal pasiūlytumėte kokią nors ?

Nes nusibodo rūkyti paprastas cigaretes, paskutiniu rūkau Parliament, kaip sakant labai geros, bet manęs jos nesužavėjo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dėl neparukymo tai svaigsti :D turiu ernergetinio skonio 16mg/g ir mangu 12mg/g tai susimaišau, gaunasi gan neblogas skonis ir tikrai pasiruko

Nepisk tu proto :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žadu irgi pirkti elektroninę iki 200 litų, gal pasiūlytumėte kokią nors ?

Nes nusibodo rūkyti paprastas cigaretes, paskutiniu rūkau Parliament, kaip sakant labai geros, bet manęs jos nesužavėjo.

www.ecodumas.lt

www.sveikasdumas.lt

www.fsecig.lt

rasi pagal savo norus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na tarkim čia dar vienas yrodymas kuris parodo, kad nuo baterijos labai daug priklauso. Pažiūrėkit į dūmų gausą iš abiejų protank, jų kaina Lietuvoje apie 60-100lt.

Čia px, kad kaitikliai, o ne baterijos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pas mane pati Kaitiklis Pro Tank II, o baterija Vision Spiner 1100, bet pasiimsiu 1300

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...