Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.7 VM pakeitimas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Aure_Nike

o vapse koks jum skirtumas copy ne copy, atsirado ir tiek, patinka zaidi, nepatinka iseini kitur kur nedaro "Copy-paste", fsio problema isspresta. Ar cia norit pasirodyt kazkokie jau kad zinot ar copy nuo kito servo ar ne, susimastykit gi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Henry_Ahm

Na ir ką, kad COPY PASTE? Bet man ir taip neatrodo, kad tai COPY/PASTE, vis nauji dalykai, vis įdomiau, koks skirtumas, jūs patys pažiūrėkit kiek kopijuoja nuo SARG, kaip ir Tautrimas minėjo.. Visi pradėjo visokius dalykus kopijuot kaip ADMIN lygius ten ir panašiai.. Man grynai neįdomu copy/paste, serveris vis įdomesnis palieka nuo nauju atnaujinimu, kuriuos Bumeris daro vos ne kas kiekvieną dieną, o tas yra gan sunku jam. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ir ką, kad COPY PASTE? Bet man ir taip neatrodo, kad tai COPY/PASTE, vis nauji dalykai, vis įdomiau, koks skirtumas, jūs patys pažiūrėkit kiek kopijuoja nuo SARG, kaip ir Tautrimas minėjo.. Visi pradėjo visokius dalykus kopijuot kaip ADMIN lygius ten ir panašiai.. Man grynai neįdomu copy/paste, serveris vis įdomesnis palieka nuo nauju atnaujinimu, kuriuos Bumeris daro vos ne kas kiekvieną dieną, o tas yra gan sunku jam. :)

Tikrai, svarbiausia, kažkas naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tep mechanikus įkelė tada kai ir nauja taxi bazę. Mech. bazė buvo prie wang cars salono, o TAXI prie stoties. Šitą puikiai atsimenu, o dabar mechanikai turi nuosavą aikštelę kurioje gali laisvai statyt mašinas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakot copy/paste, bet as jau gal pries 5men pastebejau, kad VM aiksteleje stovejo zalia elegant ir pristatyta visokiu boksteliu, o dar viename kampe padarytas persirengimo pickup. Manau sita ideja jau senai planuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Deividas_Sta

Sakot copy/paste, bet as jau gal pries 5men pastebejau, kad VM aiksteleje stovejo zalia elegant ir pristatyta visokiu bokstelio, o dar viename kampe padarytas persirengimo pick up. Manau sita ideja jau senai planuota.

Taisybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Misha_Diesel

Šis Freeromas su GRP modeliais yra koperių projektas :D Viską , kad vagia , ne vien iš *********.Lt , bet ir iš kitų projektų, jie pamato kitur gerą dalyką ir perdaro panašiai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdėja nukopinau nuo Lietuvos valstybinės įmonės „Regitra“ (įkūriau aikštelę tokią pačią ir suskirsčiau į 3 laikymo etapus).

Be to nuo Sarg.lt serverio yra nukopijavę labai daug serverių, todėl tau kaip neišprusiam gali atrodyti, kad buvo atvirkščiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...