Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.7 VM pakeitimas

Rekomenduoti pranešimai

Biškį yra bugų su ta aikštele, bet man ji patiko vien dėl to kad dabar ne kiekvienas galės jas išsilaikyti....

O kad čia niekas nekopijuota tai galit dėl to nesijaudint, parodykit jūs man nors vieną dalyką kuris nukopijuotas nuo kito servo, (Identiškas) Turiu omenyje... O Wm aištelė ir visas teisių laikymo procesas yra visur panašus nes nieko kito jau nesugalvosi čia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Gintas_Instinctas

Dar vienas silpnaprotis. Pamatė vieną dalyką panašų į kito serverio ir jau jam viskas aišku, o kad nuo mūsų viską kopijuoja, tai nusispjaut. Jei nori "stumti" ant mūsų serverio be priežasties, tai prašom, tik nesistebėk, kad greitai lankytis niekur nebegalėsi. Ir išvis jei nepatinka, kam tada čia lankais? Idiotas.

Pritariu :).

Bumeri, būtų gerai kad padarytum taip kad tik po viena galetum laikytis teises aikštelėja, nes šiandien praradau speceliai teisias. Norejau išbandyti ta atnaujinimą, ir pastebėjau kad nei vienas neišlaiko nes visi grūdas, daužos, stumdos. Ir neleidžia išlaikyt teisiu. Aš taip pat bandžiau jas laikyti gal 10 kartu ir aikštelėja buvo neimanoma pravažiuoti...

BUMERI, Viso šito galima būtų išvengti naudojant virtualų pasaulį kiekvienam žaidėjui vis po atskirą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Gintas_Instinctas

Eina sau, net nesitikėjau, kad kas nors dar atrašys :rolleyes:.

Šiaip reikia atidžiau pažiūrėt, jei nieko gero nebus, visi toliau trankysis, tada ir padaryt :lol:. Šiaip gal ir išmoks po kiek savaičių, mėnesių draugiškumo :lol:.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...