Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Player

Sekantis žingsnis?

  

195 balsai(-ų)

  1. 1. Ką galvojate apie dabartinę situaciją serveryje?

    • Teigiama.
      21
    • Neigiama.
      174


Rekomenduoti pranešimai

Donis nevertė, o bandė įrodyt, kad Qyanas elgėsi blogai. Visų pirma, na gerai, aš taip pat esu pasipiktinęs kas vyksta čia. Kai tik pradėjau žaisti, tai jau iš kart toks vaizdas kilo, kad jeigu nenersi niekam - nieko neturėsi. Paskui, kitas dalykas. Dabar iš moderatorių niekad pagalbos nesulauksi (nežinau, gal čia mane tik vieną ignoruoja), bet tiesiog pamatęs kokią problemą, pranešu - ir nieko... Argi tie moderatoriai, globalūs neturėtų kaip tik mums labiau padėti? Tiesiog abydna, kai būsenuose, per /s rašo paprastas žmogus, kuris yra tarkim ir 1 lygio admin, kad yra teikiama pagalba ir pasako "kreipkis į mod dėl šito", o moderatoriam visiškai px. Tai leiskit paklausti, naxui jie čia? Tam, kad karts nuo karto išrinktų kokį direktorių? Kad jų visiškai beveik žaidime nepamatysi (Samg). Kodėl mums neduoda tokios teisės, kad mes išrinktume tuos moderatorius? Mes - esam žaidėjai, mes matom kas yra mums geriau, o ne tie, kur skaitosi bbz kokiais. Manot, kad moderatorių rinkimai būtų papirkti? Visai ne. Tiesiog mes matom, žaidžiam, skaitom ir žinom, kas yra vertas. Globalai, patys mąstykit galvą. Dar vieną dalyką norėjau pabrėžti, dėl direktorių rinkimų. Ar gi ne juokinga pasidaro, kad beveik visi senbuviai gauna tuos direktorius (ale labiausiai patyrę)? Niekad negaunam šanso pasireikšti, tik vertina tas anketas, pamato (va šitas zjbs reik paimt), nu ir toliau px visiems tiems globalams. Kiek yra ištrintų papeikimų, kai jau buvo tikrai direktoriai ant liepto galo? Čj net patys ant rankų kojų pirštų nesuskaičiuotumėt. Norėčiau paminėti tą atveji kai vasia gavo papeikimą. Ten ale ss kur skype čiatino ir panašiai, nu bl, ar jūs gluši ar kaip? Suklastot tai kaip du pirštus galima. O jūs tikit melu ir ignoruojat tiesą kai ji iš tikrųjų yra sakoma. Nebeturiu ką daugiau pasakyt. Manau patys susimastysit kas čia yra per xujnia.

Aukso verti žodžiai. Nu blemba, nenoriu savęs išsikelti ar girtis, bet kai buvau moderatoriumi pas mane AŽ visada buvo tikrinamas, vos ne kas 10 minučių kai būdavau, stengdavausi visiems padėti ir suteikti pagalbos. Kam reikalingas daugiau moderatorius, ne tik tam , kad prižiūrėtų forumą, tam, kad ir kitiems būtų suteikiama pagalba. O dabar pabandyk ko nors paklausti, atsakymo negausi, ignoruoja ir tiek. Gal ir yra pora kurie atrašo, bet jau nebeverta net bandyti kreiptis pagalbos į juos. Gerai sakė Kobis, kad Tautrimui nereikia pulti iš karto priimti sprendimo, o pačiam daugiau stebėti savo komandą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Donis nevertė, o bandė įrodyt, kad Qyanas elgėsi blogai. Visų pirma, na gerai, aš taip pat esu pasipiktinęs kas vyksta čia. Kai tik pradėjau žaisti, tai jau iš kart toks vaizdas kilo, kad jeigu nenersi niekam - nieko neturėsi. Paskui, kitas dalykas. Dabar iš moderatorių niekad pagalbos nesulauksi (nežinau, gal čia mane tik vieną ignoruoja), bet tiesiog pamatęs kokią problemą, pranešu - ir nieko... Argi tie moderatoriai, globalūs neturėtų kaip tik mums labiau padėti? Tiesiog abydna, kai būsenuose, per /s rašo paprastas žmogus, kuris yra tarkim ir 1 lygio admin, kad yra teikiama pagalba ir pasako "kreipkis į mod dėl šito", o moderatoriam visiškai px. Tai leiskit paklausti, naxui jie čia? Tam, kad karts nuo karto išrinktų kokį direktorių? Kad jų visiškai beveik žaidime nepamatysi (Samg). Kodėl mums neduoda tokios teisės, kad mes išrinktume tuos moderatorius? Mes - esam žaidėjai, mes matom kas yra mums geriau, o ne tie, kur skaitosi bbz kokiais. Manot, kad moderatorių rinkimai būtų papirkti? Visai ne. Tiesiog mes matom, žaidžiam, skaitom ir žinom, kas yra vertas. Globalai, patys mąstykit galvą. Dar vieną dalyką norėjau pabrėžti, dėl direktorių rinkimų. Ar gi ne juokinga pasidaro, kad beveik visi senbuviai gauna tuos direktorius (ale labiausiai patyrę)? Niekad negaunam šanso pasireikšti, tik vertina tas anketas, pamato (va šitas zjbs reik paimt), nu ir toliau px visiems tiems globalams. Kiek yra ištrintų papeikimų, kai jau buvo tikrai direktoriai ant liepto galo? Čj net patys ant rankų kojų pirštų nesuskaičiuotumėt. Norėčiau paminėti tą atveji kai vasia gavo papeikimą. Ten ale ss kur skype čiatino ir panašiai, nu bl, ar jūs gluši ar kaip? Suklastot tai kaip du pirštus galima. O jūs tikit melu ir ignoruojat tiesą kai ji iš tikrųjų yra sakoma. Nebeturiu ką daugiau pasakyt. Manau patys susimastysit kas čia yra per xujnia.

Viršuje ką parašei visiškai tiesa, bet paskutiniai sakiniai prajuokino. Skype čhatai nebuvo suklastoti, ir Vasia buvo pilnavertiškai pašalintas iš direktoriaus posto, prašau to nekišti čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šneki kaip dainuoji, bet dainuot nemoki... Ar gi papeikimai neturi atsispindėti tik žaidimo aplinkoj? Blt, pasivadinčiau kieno nors skype tarkim The_Heist ir parašytų "o sw, nori pav už valiuta? " Būdamas dpkt tu į tai reaguotum? Nu c'mon, tu rimtai iš medžio taip stipriai griuvai?

Dude, tai ir per skype uždėjo pavaduotoją David_Unlike? oh nvm, gali toliau gint savo draugą, nors jis aiškiai užsiminėjo nelegalia veikla, davai, nesiruošiu čia aiškintis db, visi ir taip žino tiesą.

p.s. dabar viskas eina apie DPKT, o ne nuverstą direktorių, plz neatgaivinam tos nesąmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...