Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Player

Sekantis žingsnis?

  

195 balsai(-ų)

  1. 1. Ką galvojate apie dabartinę situaciją serveryje?

    • Teigiama.
      21
    • Neigiama.
      174


Rekomenduoti pranešimai

Pashli fsem pyzdu,eikit lost i sarga ir neverkit cia,bl atsirado detektyvai kazkokie,kaip loset taip ir loskit,ko cia kisat savo bordaciokus kur nereikia bl.

Ne tavo jobanas reikalas, ši tema laisva, komentuoja kas nori. O tu savo "bordačioką" ir trauk iš čia.

Suskis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, tautieti. Ilgai svarsčiau ir nusprendžiau (na, neilgai iš tikro), kad tu vis dėl to nori modo. Bet negausi, gali nesistengt, nes vistiek atsibos bandyt.

aš modo noriu? :D Atvirai pasakius, o kuris jo nenorėtu? Noriu visada turėti kažką daugiau nei dabar, bet tik ne prie tokios komandos dabartinės. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gi žinau kad esi vaikas storulis ackarikas,kam čia bazarini dar,išvis nelosi serve tai nešk savo stalčių iš čia.

Vaikas 16 metų, nešioju akinius, deja nestoras, dar žinai prie sporto, "nepūnu" prie pc kaip ne kurie, nelošiu, bet būnu forume, neuždrausi komentuoti, beje ne tau čia aiškinti ;)

Apie tave... Hmm... Nu dėl nežinau kaip atrodai, nei kas esi ir man nesvarbu. Iš profilio matau, jog greit 17, bet pagal protą mažiau biški. O tu manęs tikrai nesi matęs, negali nieko pasakyti, nei koks mano vardas, nei kokia pavardė, nei kaip atrodau, nieko ;) Nešioju akinius, o ką? Trukdo? Dėl akinių čia gyvenimas sugadintas? Žinai, neturi ką pasakyti apie mane, tai užčiaupk marmūzę ir patylėk kol turi progą.

Bučkis pupa B):P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vaikas 16 metų, nešioju akinius, deja nestoras, dar žinai prie sporto, "nepūnu" prie pc kaip ne kurie, nelošiu, bet būnu forume, neuždrausi komentuoti, beje ne tau čia aiškinti ;)

Bučkis pupa B):P

"Buckis pupa" gerai kad ne buckis į zalupa,matau iš bazaro kad raudonas kelnes nesioji ir plaukų nekerpi.Fsio dw.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...