Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jonas_Karalius

Truputis sargo

Rekomenduoti pranešimai

Na ir šiaip, ne metuose čia esmė. Šito tikrai nesureikšmink ir nenuvertink tų žmonių, kartais tie 14-ečiai yra protingesni už tuos 18-ečius, patikėk manimi :)

Žinau, puikūs pavyzydžiai: Lucky_Boucher, Puzakinas ir kt. Nieks nesako, kad visi 14 mečiai yra durni, tiesiog dauguma tokių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinau, puikūs pavyzydžiai: Lucky_Boucher, Puzakinas ir kt. Nieks nesako, kad visi 14 mečiai yra durni, tiesiog dauguma tokių.

Pats tu sau prieštarauji :D neperseniausiai rašei, kad dauguma čia 14ečių, todėl taip ir yra, o dabar pyst jie jau nebe durni ir pnš. Aš nebesuprantu tavęs :D galvojau irgi turi tą TVIRTĄ nuomonę, nes visiems proto nori įkrėsti ar kokį vaidmenį čia nori užimt, bet soriukas, pats tos nuomonės tvirtos nesi susidaręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pats tu sau prieštarauji :D neperseniausiai rašei, kad dauguma čia 14ečių, todėl taip ir yra, o dabar pyst jie jau nebe durni ir pnš. Aš nebesuprantu tavęs :D galvojau irgi turi tą TVIRTĄ nuomonę, nes visiems proto nori įkrėsti ar kokį vaidmenį čia nori užimt, bet soriukas, pats tos nuomonės tvirtos nesi susidaręs.

Nelabai supratai mane bet tiek to. Ir išvis, negražu bandyti mane ale "suvartyt", jog kažką parašiau apie Auste, visi žinom, jog nemėgsti jos ir bandysi visur apšikt ją. Pirmai mačiau, kažką ji parašė, o tu išpizdavojai. Tiek to, sėkmės.

Be to zjbs logika - jei kažką gražaus parašai, tu esi pidaras ir dabar tave suvartysiu, nes nesąmonių prirašei, čia juk sargas negalima žmonėms proto įkrėsti, nes jie dalbajobai, reik palikt juos ramybei ir, kad veistusi tie stumikai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nelabai supratai mane bet tiek to. Ir išvis, negražu bandyti mane ale "suvartyt", jog kažką parašiau apie Auste, visi žinom, jog nemėgsti jos ir bandysi visur apšikt ją. Pirmai mačiau, kažką ji parašė, o tu išpizdavojai. Tiek to, sėkmės.

Nei vieno žmogaus kaip tu sakai "nepizdavoju", jeigu manęs neužkliūva - aš jų neliečiu :) O tavęs čia nėr ką vartyt, aš tiesiog diskutuot mėgstu labai :D ir aš ateinu čia pažaist, o ne kažką mėgt/nemėgt, taip kad man nei šilta nei šalta ką ji veikia ko ne. O jei čia apie tuos patikimus kalbam, tai nepaslaptis, kad Austę tu jau labai senai ypatingai mėgsti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nei vieno žmogaus kaip tu sakai "nepizdavoju", jeigu manęs neužkliūva - aš jų neliečiu :) O tavęs čia nėr ką vartyt, aš tiesiog diskutuot mėgstu labai :D ir aš ateinu čia pažaist, o ne kažką mėgt/nemėgt, taip kad man nei šilta nei šalta ką ji veikia ko ne. O jei čia apie tuos patikimus kalbam, tai nepaslaptis, kad Austę tu jau labai senai ypatingai mėgsti. :D

Jo labai ją mėgstu, nes ji net nežino, kas aš toks. Aš tikiuos ją papist gal padėtum su ja sueit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jo labai ją mėgstu, nes ji net nežino, kas aš toks. Aš tikiuos ją papist gal padėtum su ja sueit.

Nuuuuu žinok :D galvojau čia normaliai parašei tą temą, galvoju protingai mintis delioji, tai norėjau padiskutuot. PYST šovė čia kažkokį tipo ale prikoliuką ir tu ką čia protingai jauties parašęs? Siaubas :D Tada nebekurk tokių temų, jeigu pačiam nesiseka protingai bendraut. Baigiu rašyt, nes nebematau su kuo čia diskutuot. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...