Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jonas_Karalius

Truputis sargo

Rekomenduoti pranešimai

Nuuuuu žinok :D galvojau čia normaliai parašei tą temą, galvoju protingai mintis delioji, tai norėjau padiskutuot. PYST šovė čia kažkokį tipo ale prikoliuką ir tu ką čia protingai jauties parašęs? Siaubas :D Tada nebekurk tokių temų, jeigu pačiam nesiseka protingai bendraut. Baigiu rašyt, nes nebematau su kuo čia diskutuot. :)

Jei kažką parašiau normaliai butinai reikia išsipisinėt, ai tu čia va taip rašai, ai va tu čia anaip. Žinok, kada reikia sustot. Jei tau postas nieko nereiškia, nes tu ant tiek zjbs esi realiai ir tau px ant visu, tai nerašyk išvis nieko. Rašiau ne tau, o žmonėms tiems, kurie šoka ant žmonių be jokių priežasčių. "Tada nebekurk tokių temų" O tu tada nematyk manęs, nes jei nori paprieštaraut kažkam eik į ts ir su bahurais sargo kalbėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuomonės neturėjimas nėra PATI PAČIAUSIA bloga savybė, yra ir blogesnių, bet kartais reikia sutikti su kito žmogaus nuomone. Pavyzdžiui visapusiškai sutinku su jos nuomone, jog sargiečių nepakeisi. Aplamai žmogaus charakterį labai sunku pakeist, o ypač į gerąją pusę. Kažkoks žmogutis minėjo apie Samgą. Čia yra geriausias pavyzdys ir šio pavyzdžio pakanka parodyt tą žemą sargo bendruomenės lygį. Duodu ranką nukirst, kad bent 50% kurie stumia ant Samgo ligi šiol, kai rinko direktorių ar kažkas panašaus jam tiesiog nėrė. Dėl ko kliūna tie serverio "elitai"? Nieko neturiu prieš Evaldą, nesu su juo bendravęs ar matęs kaip jis bendrauja su kažkuo, niekada nesu pasakęs kažko blogo apie jį (nesu 110% įsitikinęs, bet bent jau jis man niekuo nekliūna). Asmeniškai man nepatinka Gambino ir Cames, nes abu jie yra išsišokėliai ir pamaivos, stengiasi visuomet kažkam kažką pasakyt ar pakenkt, bet ir taip nereiškiu viešai nuomonės apie juos, kokie jie urodai ar kaziolai - beprasmiška. Taip tik parodai neišprusimo lygį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuomonės neturėjimas nėra PATI PAČIAUSIA bloga savybė, yra ir blogesnių, bet kartais reikia sutikti su kito žmogaus nuomone. Pavyzdžiui visapusiškai sutinku su jos nuomone, jog sargiečių nepakeisi. Aplamai žmogaus charakterį labai sunku pakeist, o ypač į gerąją pusę. Kažkoks žmogutis minėjo apie Samgą. Čia yra geriausias pavyzdys ir šio pavyzdžio pakanka parodyt tą žemą sargo bendruomenės lygį. Duodu ranką nukirst, kad bent 50% kurie stumia ant Samgo ligi šiol, kai rinko direktorių ar kažkas panašaus jam tiesiog nėrė. Dėl ko kliūna tie serverio "elitai"? Nieko neturiu prieš Evaldą, nesu su juo bendravęs ar matęs kaip jis bendrauja su kažkuo, niekada nesu pasakęs kažko blogo apie jį (nesu 110% įsitikinęs, bet bent jau jis man niekuo nekliūna). Asmeniškai man nepatinka Gambino ir Cames, nes abu jie yra išsišokėliai ir pamaivos, stengiasi visuomet kažkam kažką pasakyt ar pakenkt, bet ir taip nereiškiu viešai nuomonės apie juos, kokie jie urodai ar kaziolai - beprasmiška. Taip tik parodai neišprusimo lygį.

Iškart ačiū, jog nepatingėjai parašyt pora sakinių. Sargiečių ir nereikia keist. Kas norės tas susiportės, kad reikia pasikeist, per prievartą jų nieks ir neverčia keistis. O tu nekreipk dėmėsio į Cames ir Gambino. Jie savo idiotiškumu bando paveikti tave psichiškai. Ir labai puiku, jog supranti tą, jog jie yra tokie. Gambino atsimink yra 13 metis tai nereikia iš jo nieko tikėtis. Tiesiog bandyk jų nematyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas tau čia buvo, pana paliko kažkoks nebe tas karalius..

Nepaliko manęs nieks xD. Taip aš nesąmones rašinėju pastoviai, nes man patink. Ypač patinka, kai labai kreipia dėmėsį į mano replikas ir paskui sako, kad man dėmėsio reik, nes nėįmanoma dėmėsio kreipt į mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fnatic_Reklles

Nepaliko manęs nieks xD. Taip aš nesąmones rašinėju pastoviai, nes man patink. Ypač patinka, kai labai kreipia dėmėsį į mano replikas ir paskui sako, kad man dėmėsio reik, nes nėįmanoma dėmėsio kreipt į mane.

duxai jus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jonai, niekada netaisyk blogos padėties žaidime.. <_< Visiems po*** ant tavo nuomonės, visi vaidins vienas už kitą protingesnius ir galiausiai tu liksi pagrindiniu tuo pajuokos objektu, o Auksė tęs savo žaidimą ramiai, nes tu naujas masalas ant kurio visi greit užkibo. :P

Jeigu esi rimtas, suprasi kame reikalas. :unsure:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...