Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Donatas_Donis

Mafijos nuostatos ir šiek tiek susilaikymo

Rekomenduoti pranešimai

Pats galiu pasakyt, jog cheaterius gaudau 2 metus, o dažniausiai banint arba įdėt į "Cheat'eriai" skiltį reikia mafijozą arba gaujozą, kuris poto būna nubaustas, susikuria kitą acc ir toliau cheat'ina. Teisėsaugoj tokių atvejų taip pat yra, bet tikrai mažiau nei mafijose ar gaujose, todėl apie gerą požiūrį gali pamiršti, nes į mafijos ar gaujos direktorių pildo mažai žmonių ir tie, kurie jau buvo mafijos ar gaujos galva ir neišbuvo mėnesio. Peace.

O žinai, kodėl gaujose/mafijose daugiausia čyterių? Viskas būtų kitaip, jei bent keli DPKT nueitų į dvi skirtingas mafijas, dalyvautų veiksme, sėdėtų ts'e ir viską žinotų, kas vyksta, o ne tik iš gauto papeikimo direktoriui. Aš asmeniškai sėdėdavau mafijų/gaujų tse, kai ten dirbdavau ir tikrai beveik visi myšdavo į batą kažką naudoti, o tuo labiau apie tai kalbėti. Teisėsaugoj lygiai tas pats. Net patys direktoriai juokingi :D Kol DPKT dirba bando tokią tvarką palaikyti, lyg būtų pavyzdingiausias darbas, o jam palikus jį, vėl visi šūdai iškyla į paviršių. Esmę supratai tikiuosi, nes kažkaip nelabai mintys šiandien lipdosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O žinai, kodėl gaujose/mafijose daugiausia čyterių? Viskas būtų kitaip, jei bent keli DPKT nueitų į dvi skirtingas mafijas, dalyvautų veiksme, sėdėtų ts'e ir viską žinotų, kas vyksta, o ne tik iš gauto papeikimo direktoriui. Aš asmeniškai sėdėdavau mafijų/gaujų tse, kai ten dirbdavau ir tikrai beveik visi myšdavo į batą kažką naudoti, o tuo labiau apie tai kalbėti. Teisėsaugoj lygiai tas pats. Net patys direktoriai juokingi :D Kol DPKT dirba bando tokią tvarką palaikyti, lyg būtų pavyzdingiausias darbas, o jam palikus jį, vėl visi šūdai iškyla į paviršių. Esmę supratai tikiuosi, nes kažkaip nelabai mintys šiandien lipdosi

Paprieštavai savo žodžiams mano atsakymui šituo atsakymu. Niekada nesakyk niekada, kartais ne visi šūdai lieka šūdais tik reikia pastangų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Suprantu tavo mintis Doni, žinau, kad su noru ir išmintimi galima padaryti viską (neveltui stipriausias tas kuris yra išmintingiausias)... bet yra bet... čia yra žaidimas kuriame vyrauja 12-15 metų amžiaus "super žaidėjai" nieko jiem neišaiškinsi šita rašliava, suprantu, kad gal ir kai kurie yra vyresni ir kurie supranta kažką tai apie tikrą esmę tačiau to neužtenka norint pakeisti abstrakčiai pačią ateitį. Žaidimas liks žaidimu, čia kiekvienas jaučiasi "rimtu kentuku" ir daro ką nori ir tai kas jam patinka todėl ir pradeda jaustis "galingu" ir nieko mes negalim pakeisti ypač kai čia yra žaidimo atmosfera. Kiekvienas yra kitoks ir kiekvienas kaip tu minėjai žaidimą sureikšmina savaip, todėl ir taip gaunasi kas žiūri rimtai į tas mafijas bei į patį žaidimą, o kas tiesiog supranta tai kaip savo pasaulį kuriame ką nori tą daro....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir vėl rašliava.. Kas iš to, kad čia parašysi savo "protingas" mintis, kurios nėra teisingos? Ne, mano blogas(ir ne vieno žaidėjo) požiūris į mafijas nepasikeis, todėl, kad jos tikrai nebus, kokios buvo anksčiau. Eiliniai F11,AIM,INV, PRO AIM,Parkour mod tik ir žlugdo tavo tas mafijas. Nesakau, kad to išvis nebuvo anksčiau, tačiau tada buvo bent geri bosai, o ir tokių kvailų programų nebuvo, kuriais naudotųsi eilinis mafijozas ar gaujozas. Pilna tokių, kurie susikuria kitus acc, nes sėdi blistuose. Ar normalu, kai bliste dabar sėdi 137 žmonės, kurių kasdien vis daugėja,o kai kurie dar yra išimami, nes jau atsedėjo savo "bausmę"? Dabar ateidamas į mafiją arba gaują, tu esi priverstas atsisiųsti tas kvailas programas, kurios palengvina šaudymą, nes juk "dabar be aim'o mafijoj tu niekas ir gali būt išmestas, nes nesinaudoji tom nelegaliom programom?" Ironiška, bet iš nevieno mafijozo esu girdėjęs, kad ten kiekvienas naudoja ir per klubo, ir per mafijos karus, todėl ir mafijų/gauju direktoriai bus dažnai renkami, ir blist'e žmonių daugės ir daugės. Pats galiu pasakyt, jog cheaterius gaudau 2 metus, o dažniausiai banint arba įdėt į "Cheat'eriai" skiltį reikia mafijozą arba gaujozą, kuris poto būna nubaustas, susikuria kitą acc ir toliau cheat'ina. Teisėsaugoj tokių atvejų taip pat yra, bet tikrai mažiau nei mafijose ar gaujose, todėl apie gerą požiūrį gali pamiršti, nes į mafijos ar gaujos direktorių pildo mažai žmonių ir tie, kurie jau buvo mafijos ar gaujos galva ir neišbuvo mėnesio. Peace.

Naudojantys aimus skatina ir kitus naudoti, kadangi be aimo ilgiau 10 sec. neišgyvensi ir joks vartojimas tau nepadės kai 3 ar net daugiau kartais iš dgl su aimu lesa, vienintelis sprendimas dėl jų yra anti aim sistemos tobulinimas. O inv, parkour lengva prigauti ir jie labai nekenkia, prigavai užbaninai ir viskas, o va aimą labai sunku prigauti ir būtent dėl jų nebėra to įdomumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ka jus is vis suprantat apie mafijas. imm, cosoj kimarinat ir tipo jauciates kad cia axujenoi mafijoj esat. vanduo tos jusu mafijos. USIAI vo cia yra tikra mafija. ir tu jusu nei aimu nei chytu usiam nereikia, nes ir be ju jie nenugalimi. bent vienam is usiu uztektu spragtelt pirstais ir visos jusu vadinamos mafijos ir klubai akimirksniu pradingtu. cia krc tas pats kaip kokie pradinukai kalba kaip axujenai mum cia sunku antroj klasei palyginus su bakalauro absolventais taip ir jusu tos mafijos pries usius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Vytenis_Blaack

Dažniausiai, kaip ir įprasta mūsų serveryje, žaidėjai emigruodami pabūna ir mafijose. Per visus mano valdymo laikotarpius turėjau nemažai mafijozų, bet tik ištikimiausi ir man svarbiausi (kurie parodydavo, kad ir jiems rūpiu ir ne tik dėl darbo) žaidėjai likdavo su manimi iki galo. Taigi po tekstu kaip ir rasite mano užrašą, po kurio, galbūt atsakingiau žiūrėsite į mafijas prieš jas pasirinkdami truputi labiau gerbsite mafijų veikla, bei turinį (į ką įeina ir pati mafijos valdžia, bei nariai, ne tik objektai).

 

Visada esu sakęs ir ne vienas žinome, kad tokie moto, kaip "visi už vieną ir vienas už visus" ne šiaip sau sukurti, o iš žmonių gyvenimo patirties. Galiu jums atvirai pasakyti, kad tikro žmogaus vertybė ir didžiausias pasiekimas gyvenime yra būti kažkam reikalingu, bet ne dėl materialių prielaidų. 

 

Kai visi renkamės mafijas dažniausiai atsižvelgiame į mūsų pažįstamų, galbūt draugų kiekį ten, kur savi o kur ne. Deja, būtų afigienai, jei tai būtų pagrindinis ir populiariausias pasirinkimas mūsų pačių veiksmuose, tačiau dažniausiai žmonės eina į mafijas, kurios laimi, nes tipo nenori pasirodyti kažkokiais tai lohais. O jus man atsakykit, lohas tas, kuris nepalieka savų ir nors pralaimėdamas kariauja su savais iki galo, ar tas kuris nueina ir į taip mafiją, kuri dažniausiai laimi karus ir tada jaučiasi kietu mafijozu? O vėliau, kai ta pati mafija praliminėja, visi kažkodėl ieško atmazų, kad tipo mafijos nusibodo ir pan. Taip, galime gynčiotis, sakyti, kad čia tik žaidimas, kad žaidžiame ir nereikia taip visko sureikšmint, bet bendraujam ir susidraugaujam tai vieni su kitais ir buvo daug akimirkų ir mano paties direktoriavimuose, kur žaidimą paversdavom nerealią pramoga, kartu su tikrai laimingomis emocijomis ir ne dėl to, kad ten palaikėm kažką ar pan., o dėl to, kad padarėm kažką komandinio.

 

Prašau visų serverio žaidėjų, kuriems patinka mafijos ir kurie dirbs ten ateityje, niekad nepaveskit savų, niekad neikit į mafijas, net ir ypač su kitais acc, kad padarytumėt zapadlo kitai mafijai, nedarykit iš savęs kaziolų ir sup*stų čyterių. Kitaip sakant nedarykit iš žaidimo ir ypač mafijų visiško mėšlo.

 

Žinot kodėl atsiranda nostalgija senbuviams prisiminus senus laikus? Nes jie buvo tikrai geri, bet manau, ne dėl to, kad buvo seni. Tiek vaikų nebuvo, kurie krėtė mėšlą, tokių kaip aš nebuvo, kurie sugebėdavo tokį šūdą malt kaip aš maliau, nebuvo čyterių ir nebuvo tokių stiprių sukčiavimų kaip dabar, norit gero servo? Tai visi ir stenkitės.

 

Grįžtant prie mafijų - pasikartosiu: Kiekvienas myžnius gali pasijungęs programėles arba ddos sasająs pavaidinti "koks jis čia galingas", bet ne kiekvienas žaidėjas sugeba pajausti žaidimo įdomumą nepasitelkiant tokių nesąmonių. Ir jeigu žmogui sakote, kad jūs už jį, tai jo ir nepaveskite. Kaip nekeista, ne visada ir ne visiems drąsu gyvenime, ne tik internete su kažkuo bendrauti, tai kur tokie žmonės reiškia savo bendravimą? Internete ir tokiuose susibūrimuose. Tai tiek, tikiuosi, kad kažkas susimąstys ir susivoks. Ir negalvodamas, kad man vienam tai rūpi, tikiu, kad kiekvienas supras, jog iš kiekvieno piršto ir susideda kumštis. Jei visiems pohui, tai nereiškia, kad turi būt tau pohui.

 

neįmanoma pakeisti 1000 žaidėjų mąstymo per kažkokį tekstą, čia 80proc žaidėjų nėra tokio dalyko kaip "savas" ar "draugas", visi eina ten kur jiem patiems geriau, visi eina ten kur gaus daugiau naudos, ar pasijus kietesni. visi eina į geresnę mafiją, nes: arba tingi kovoti, ir nenori daug apkrovos, daleiskim "ooooo tu cosa, nu ir du*as tu", arba tiesiog atsibosta pastoviai mirti kare. tokio mąstymo žaidėjams tiesiog pakeisti neįmanoma, tu gali rašyti rašyti kiek tik nori, gali kad ir duoti 100 kreditų - jie gaus 100 kreditų, gaus naudos ir darys toliau sau dar didesnės naudos, nes čia žaidėjai ateina ne papramogauti, o pasipelnyti: jiems yra geriau apgaudinėti žaidėjus, dėl kažkokių valiutų kurie nieko nereiškia, jiems yra geriau susiteršti savo vardą, tačiau turėti verslą 50k/min kuris tau naudos neduos jokios. visokie čytai ir aimeriai ten: jų sustabdyti tiesiog neįmanoma, užbanins ant vieno acc - susikurs kitą, ir tiesiog ratas be galo. visi nori būti kietesni už kitus, o jų proto tu nepakeisi, jie tave tiesiog pasiųs na*ui, o galų gale - nudossins, mačiau ten kažkas kalbėjo apie DPKT, kad turėtų būti darbe ir viską stebėti - nebe tie laikai patikėkit manim, atrodo kad praėjo vos 3-4 mėnesiai, bet patikėkit manim jie ne tokie durni kaip atrodo (dauguma), gali kiek tik nori būti darbe, jei tu jį ir užbaninsi - kaip ir minėjau susikurs naują acc, vėl užbaninsi ir vėl kursis - ir kaip tu sustabdysi tai? patikėk manim, patarčiau tau susitaupyti laiko, ir nebekurti nes jų galvų nepakeisi tikrai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau. Koks tolkas pagąsdint ir sakyti - tu be neto, viskas tau ddosas pareis pamatysi. Nu ir ką tie ,,ddoseriai'' gauna ? Tik gadinti kitiem internetus ? Gal parašyti į /vip, /r, jog tą ir tą nudosinau ir poto verkti visų darbų bliste, jog kažką nudosino ? O taip, aš būsiu kietas dabar, būsiu elitas kaip ir kiti kurie sėdi VDB, bet aš manau, jog sau naudos gavau daug, o kiti mano, jog naudos gavo 0. Tiesa, naudos gavo 0. Ką galiu pasakyti, 2012-2013 metais niekas neturėjo jokių šudų, visi kovojo savaip. Nebuvo ten : /r eikit visi off, laimėsim ir kaip eiliniai mafijozai išėjo visi off ir tada prasideda eilinis balaganas į /vip chatus ,,:DDDDD''. Mano nuomonė, jog keisti iš viso senus mafijos direktorius / pavaduotojus ir neduoti šanso SENESNIEMS vėl tapti, tegul bando NAUJESNI ir, kad tikrintu ip.

Kaip tu dabar sakai apie draugus, tai draugai yra svarbiausia. nesvarbu ar ten ar čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

neįmanoma pakeisti 1000 žaidėjų mąstymo per kažkokį tekstą, čia 80proc žaidėjų nėra tokio dalyko kaip "savas" ar "draugas", visi eina ten kur jiem patiems geriau, visi eina ten kur gaus daugiau naudos, ar pasijus kietesni. visi eina į geresnę mafiją, nes: arba tingi kovoti, ir nenori daug apkrovos, daleiskim "ooooo tu cosa, nu ir du*as tu", arba tiesiog atsibosta pastoviai mirti kare. tokio mąstymo žaidėjams tiesiog pakeisti neįmanoma, tu gali rašyti rašyti kiek tik nori, gali kad ir duoti 100 kreditų - jie gaus 100 kreditų, gaus naudos ir darys toliau sau dar didesnės naudos, nes čia žaidėjai ateina ne papramogauti, o pasipelnyti: jiems yra geriau apgaudinėti žaidėjus, dėl kažkokių valiutų kurie nieko nereiškia, jiems yra geriau susiteršti savo vardą, tačiau turėti verslą 50k/min kuris tau naudos neduos jokios. visokie čytai ir aimeriai ten: jų sustabdyti tiesiog neįmanoma, užbanins ant vieno acc - susikurs kitą, ir tiesiog ratas be galo. visi nori būti kietesni už kitus, o jų proto tu nepakeisi, jie tave tiesiog pasiųs na*ui, o galų gale - nudossins, mačiau ten kažkas kalbėjo apie DPKT, kad turėtų būti darbe ir viską stebėti - nebe tie laikai patikėkit manim, atrodo kad praėjo vos 3-4 mėnesiai, bet patikėkit manim jie ne tokie durni kaip atrodo (dauguma), gali kiek tik nori būti darbe, jei tu jį ir užbaninsi - kaip ir minėjau susikurs naują acc, vėl užbaninsi ir vėl kursis - ir kaip tu sustabdysi tai? patikėk manim, patarčiau tau susitaupyti laiko, ir nebekurti nes jų galvų nepakeisi tikrai

Suprantu, Vyteni, kad tai beveik neįmanoma pakeisti, bet manau atsiras žmonių, kurie susimąstys, kaip kvailai elgiasi ir kalbu apie tai ne kaip kokia naivi mergaitė, o kaip žaidėjas pats tokį šūdą malęs ant prikolų, bet serveryje daug daugiau įdomybių ir veiklos galima atrasti, nei milijonų, valiutų vagystes ir tuos stumimus. Visada daug keiksmažodžių buvo madinga, tačiau prie vyresnių žmonių - anksčiau supras, kad taip elgtis daugiau nei kvaila, o ir serveryje žaidžia ne vien vaikai. Rašiau tekstą su viltim, kad atsiras žmonių, kurie susimąstys, nes pats patapau tuo pavyzdžiu. Pasijuokt sveika, bet reikia mokėt juoktis taip, kad visiems būtų juokinga ir kai sakau visiems, turiu omenyje absoliučiai visus, o ne suradus kažkokį žmogelį ir juoktis iš juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...