Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Donatas_Donis

Mafijos nuostatos ir šiek tiek susilaikymo

Rekomenduoti pranešimai

Tiesiog manau jau per vėlu viską "atitaisinėt, tvarkyt". Taip teisingai tu parašei Doni viską, bet tiesiog tokias mafijas ir padarė. Vienas turėjo cleo, xulejo, sobą. Visad jų senai buvo, bet prasidėjo tos fignios kaip CLEO ir pradėjo eit per vieną per kitą. Dabar mafijose skaityk be aimo (jei jo neturi turi turėt nežn kokius šaudymo įgudžius), lagg modų, f11 ir pan tu beveik niekas. Nes šaudytis prieš lagg modą kurį žmogus dar bšk išjungia, kad nepagautų niekas tai tas pats kaip šaudytis prieš žmogų kuris laksto su 500 hp ir šaudai tu jį lyg niekur nieko. Abejotina jog įmanoma sugrąžinti tuos senus laikus, kad kaip ir būdavo tų čyterių, bet ne vos ne kėkvienas žmogus mafijoje, gaujoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir vėl rašliava.. Kas iš to, kad čia parašysi savo "protingas" mintis, kurios nėra teisingos? Ne, mano blogas(ir ne vieno žaidėjo) požiūris į mafijas nepasikeis, todėl, kad jos tikrai nebus, kokios buvo anksčiau. Eiliniai F11,AIM,INV, PRO AIM,Parkour mod tik ir žlugdo tavo tas mafijas. Nesakau, kad to išvis nebuvo anksčiau, tačiau tada buvo bent geri bosai, o ir tokių kvailų programų nebuvo, kuriais naudotųsi eilinis mafijozas ar gaujozas. Pilna tokių, kurie susikuria kitus acc, nes sėdi blistuose. Ar normalu, kai bliste dabar sėdi 137 žmonės, kurių kasdien vis daugėja,o kai kurie dar yra išimami, nes jau atsedėjo savo "bausmę"? Dabar ateidamas į mafiją arba gaują, tu esi priverstas atsisiųsti tas kvailas programas, kurios palengvina šaudymą, nes juk "dabar be aim'o mafijoj tu niekas ir gali būt išmestas, nes nesinaudoji tom nelegaliom programom?" Ironiška, bet iš nevieno mafijozo esu girdėjęs, kad ten kiekvienas naudoja ir per klubo, ir per mafijos karus, todėl ir mafijų/gauju direktoriai bus dažnai renkami, ir blist'e žmonių daugės ir daugės. Pats galiu pasakyt, jog cheaterius gaudau 2 metus, o dažniausiai banint arba įdėt į "Cheat'eriai" skiltį reikia mafijozą arba gaujozą, kuris poto būna nubaustas, susikuria kitą acc ir toliau cheat'ina. Teisėsaugoj tokių atvejų taip pat yra, bet tikrai mažiau nei mafijose ar gaujose, todėl apie gerą požiūrį gali pamiršti, nes į mafijos ar gaujos direktorių pildo mažai žmonių ir tie, kurie jau buvo mafijos ar gaujos galva ir neišbuvo mėnesio. Peace.

Jis bent jau stengiasi, o ką darai tu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemoku aš šaudyt todėl ir neinu į mafijas, buvau supratau, kad ne man. Apie ką kalbėjai susiją ne vien su mafijom ir gaujom, gi visam sarge tas pats šūdas. :D Naujokai atėją į serverį lieka apgauti tų pačių naujokų, o viskas dėl ko? Dėl petako. :D Vargsta, ėdasi dėl centų :D Aišku nesakau, kad aš pats auksinis, pradžioj tekę ne tokių nesamonių suvelt, tačiau kai supranti, kad ratas sargo nedidelis stengiesi čia elgtis taip, kad galėtai su dauguma sutarti ir turėti kuo mažiau priešų. Dabar nėra jokio pasitikėjimo, kadangi viskas ką tauta sargo daro tai tik apipisinėja. :D Nėra mūsų tiek daug, kad kurstytume neapykantą :D (kalbu apie pastovius žaidėjus). 

 

Karočia, su taika, chebra, nepamirškit išlikt žmonėm. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O aš gaudau tuos čyterius, kurių mafijose ir gaujose pilna. Atsibudai ir sužinai tik dabar tai?

O tai kam pagal tavo žodžius tai daryti, jei tai beviltiška? Labai "protingu" banindamas jautiesi? Tame ir esmė, nenoriu aš čia tavęs keikt nei peikt, realiai, nieko man nesi blogo padaręs. O kas liečia tavo veiksmus ir mano - skirtumas yra labai didelis. Gal retas administratorius serveryje turintis žmogus garbingai naikina čytus, bet kam juos banint jei jie pasiskeis acc arba atsibanins ir vėl čytins? Moralinės pastangos kartais daug stipresnis ginklas už žaidimo komandas ir tai veikia ir ne tik žaidime, su metais suprasi marokusai. Ir neįsižeisk, nesu daugeliu metų už tave ten vyresnis ir nesakau, kad esu ten jau labai protingesnis, bet patarimų iš patirties ir aš galiu duoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Doni, tau nelaikas susirast gyvenimą? Tau 19 ar kiek ten metų ir dar vaikiškus žaidimus žaidi? Jau kiti tokių metų vaikus gimdo. Sakei dirbsi apsaugoj, jau čia viską greit turėsi, bet pasirodo vėl grįžai prie sampų ir visokių xujnia, blm man 15 metų ir taip mane tas sampas dakniso, kad net nesinori net jungtis į tą žaidimą iš viso man net graudu žiūrėti į tą SAMPO shortcutą, kad net ištryniau patį sampą. Patikėkit (prieš metus) kaip dar lošiau, stengiausi būti aktyvus žaidime, dalyvavau visuomet visur - buvau pasidares "noliferis". Pagalvojau visas savo išlaidas skiriu SAMPUI, jau negana to šiame projekte nėra sąžiningų žmonių, gimtadienis-šventės vien SAMPE budavo, bet dabar viskas kitaip. Jau kaip pusę metų pasidariau neaktyvus, iškarto kilo pažymiai, atsirado daug daugiau tikrų draugų - su kuriais galima pašnekėti apie viską ir pajuokauti ir t.t., daugiau pinigų atsirado išlaidoms ir kitoms nesamonėms tuo tarpu kaip "nolaifinau" sampą, išeidavau į lauką nebudavo ką veikt, nes nebudavo su draugais apie ką normaliai pašnekėt, nebent tik SAMPAS, o jiems tai yra neaktulu, kadangi jie nežaidžia tokių "pievų" ir nuo to laiko taipogi pasidariau belekaip drovus, prieš 3-2 metus buvau belekaip zjbs kompanijoj ir bendravau ir į plotus kvietė ir taip iš mergų daug kas lipo, o dabar - nieko, čia vasarą buvo pakvietę į plotą, nuejau, parūkėm, išgėrem, o kompanijoj aš buvau - niekas, kadangi buvau visados ramus ir nesuradau bendros kalbos. Iš viso patariu mesti šitas pievas, nekalbu apie Astijus_Andreas kuris iš viso jau turi nuo 7 metų tą nepriklausomybę ir nujaučiu taip, jog jis gyvenime - nieko nepasieks. Visos tinginystės ir t.t. viskas nuo PC, tad patarčiau nuo mažų dienų kažkuom užsiimti (kažką lankyti ar taip kažkuom domėtis) ir patikėkit pamiršit tą SAMPĄ, iš viso laiko net neatsiras apie tai galvoti aš jums duodu žodį. Asmeniškai aš namų darbų kaip ir nedarau :D bet ir tai nesugebu surasti laiko SAMPUI ir jį pažaist, TeamSpeake rėkaut: "ant angaro visi". Suprantu laiko praleidimui galima pažaisti tą SAMPĄ, aš nieko prieš nesakau, pats karts nuo karto prisijungiau kaip turėjau laiko, o dabar net neidomu žaist - viskas išbandytą, viskas žinoma. Tad linkiu visiems daryt išvadas ir galvot jau ką veiksit ateityje, o ne sampe kimarint ir ant motinos sprando užsilipus sedėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Doni, tau nelaikas susirast gyvenimą? Tau 19 ar kiek ten metų ir dar vaikiškus žaidimus žaidi? Jau kiti tokių metų vaikus gimdo. Sakei dirbsi apsaugoj, jau čia viską greit turėsi, bet pasirodo vėl grįžai prie sampų ir visokių xujnia, blm man 15 metų ir taip mane tas sampas dakniso, kad net nesinori net jungtis į tą žaidimą iš viso man net graudu žiūrėti į tą SAMPO shortcutą, kad net ištryniau patį sampą. Patikėkit (prieš metus) kaip dar lošiau, stengiausi būti aktyvus žaidime, dalyvavau visuomet visur - buvau pasidares "noliferis". Pagalvojau visas savo išlaidas skiriu SAMPUI, jau negana to šiame projekte nėra sąžiningų žmonių, gimtadienis-šventės vien SAMPE budavo, bet dabar viskas kitaip. Jau kaip pusę metų pasidariau neaktyvus, iškarto kilo pažymiai, atsirado daug daugiau tikrų draugų - su kuriais galima pašnekėti apie viską ir pajuokauti ir t.t., daugiau pinigų atsirado išlaidoms ir kitoms nesamonėms tuo tarpu kaip "nolaifinau" sampą, išeidavau į lauką nebudavo ką veikt, nes nebudavo su draugais apie ką normaliai pašnekėt, nebent tik SAMPAS, o jiems tai yra neaktulu, kadangi jie nežaidžia tokių "pievų" ir nuo to laiko taipogi pasidariau belekaip drovus, prieš 3-2 metus buvau belekaip zjbs kompanijoj ir bendravau ir į plotus kvietė ir taip iš mergų daug kas lipo, o dabar - nieko, čia vasarą buvo pakvietę į plotą, nuejau, parūkėm, išgėrem, o kompanijoj aš buvau - niekas, kadangi buvau visados ramus ir nesuradau bendros kalbos. Iš viso patariu mesti šitas pievas, nekalbu apie Astijus_Andreas kuris iš viso jau turi nuo 7 metų tą nepriklausomybę ir nujaučiu taip, jog jis gyvenime - nieko nepasieks. Visos tinginystės ir t.t. viskas nuo PC, tad patarčiau nuo mažų dienų kažkuom užsiimti (kažką lankyti ar taip kažkuom domėtis) ir patikėkit pamiršit tą SAMPĄ, iš viso laiko net neatsiras apie tai galvoti aš jums duodu žodį. Asmeniškai aš namų darbų kaip ir nedarau :D bet ir tai nesugebu surasti laiko SAMPUI ir jį pažaist, TeamSpeake rėkaut: "ant angaro visi". Suprantu laiko praleidimui galima pažaisti tą SAMPĄ, aš nieko prieš nesakau, pats karts nuo karto prisijungiau kaip turėjau laiko, o dabar net neidomu žaist - viskas išbandytą, viskas žinoma. Tad linkiu visiems daryt išvadas ir galvot jau ką veiksit ateityje, o ne sampe kimarint ir ant motinos sprando užsilipus sedėt.

+++

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Doni, tau nelaikas susirast gyvenimą? Tau 19 ar kiek ten metų ir dar vaikiškus žaidimus žaidi? Jau kiti tokių metų vaikus gimdo. Sakei dirbsi apsaugoj, jau čia viską greit turėsi, bet pasirodo vėl grįžai prie sampų ir visokių xujnia, blm man 15 metų ir taip mane tas sampas dakniso, kad net nesinori net jungtis į tą žaidimą iš viso man net graudu žiūrėti į tą SAMPO shortcutą, kad net ištryniau patį sampą. Patikėkit (prieš metus) kaip dar lošiau, stengiausi būti aktyvus žaidime, dalyvavau visuomet visur - buvau pasidares "noliferis". Pagalvojau visas savo išlaidas skiriu SAMPUI, jau negana to šiame projekte nėra sąžiningų žmonių, gimtadienis-šventės vien SAMPE budavo, bet dabar viskas kitaip. Jau kaip pusę metų pasidariau neaktyvus, iškarto kilo pažymiai, atsirado daug daugiau tikrų draugų - su kuriais galima pašnekėti apie viską ir pajuokauti ir t.t., daugiau pinigų atsirado išlaidoms ir kitoms nesamonėms tuo tarpu kaip "nolaifinau" sampą, išeidavau į lauką nebudavo ką veikt, nes nebudavo su draugais apie ką normaliai pašnekėt, nebent tik SAMPAS, o jiems tai yra neaktulu, kadangi jie nežaidžia tokių "pievų" ir nuo to laiko taipogi pasidariau belekaip drovus, prieš 3-2 metus buvau belekaip zjbs kompanijoj ir bendravau ir į plotus kvietė ir taip iš mergų daug kas lipo, o dabar - nieko, čia vasarą buvo pakvietę į plotą, nuejau, parūkėm, išgėrem, o kompanijoj aš buvau - niekas, kadangi buvau visados ramus ir nesuradau bendros kalbos. Iš viso patariu mesti šitas pievas, nekalbu apie Astijus_Andreas kuris iš viso jau turi nuo 7 metų tą nepriklausomybę ir nujaučiu taip, jog jis gyvenime - nieko nepasieks. Visos tinginystės ir t.t. viskas nuo PC, tad patarčiau nuo mažų dienų kažkuom užsiimti (kažką lankyti ar taip kažkuom domėtis) ir patikėkit pamiršit tą SAMPĄ, iš viso laiko net neatsiras apie tai galvoti aš jums duodu žodį. Asmeniškai aš namų darbų kaip ir nedarau :D bet ir tai nesugebu surasti laiko SAMPUI ir jį pažaist, TeamSpeake rėkaut: "ant angaro visi". Suprantu laiko praleidimui galima pažaisti tą SAMPĄ, aš nieko prieš nesakau, pats karts nuo karto prisijungiau kaip turėjau laiko, o dabar net neidomu žaist - viskas išbandytą, viskas žinoma. Tad linkiu visiems daryt išvadas ir galvot jau ką veiksit ateityje, o ne sampe kimarint ir ant motinos sprando užsilipus sedėt.

Eh. Šia tema galima kalbėti ir kalbėti, kad žaidžiu sampą tai nereiškia, kad neturiu gyvenimo, o savo gyvenimo supratau, kad čia neverta aptarinėti. Ir jeigu randu laiko čia pažaist, reiškia viskas man ir pas mane tvarkoje. Žiūrėk pabėgęs nuo vilko neužšok ant meškos. Yra naudingesnių veiklų žinoma, bet kad atsisakysi šitos, nereiškia, kad labiau nenusirisi su kokia nors kita veikla. Ir šiaip, tavo metų aš tą patį galėdavau sakyti ir galvodavau, kad visad esu teisus, bet iš patirties sakau, gyveni ir mokaisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O tai kam pagal tavo žodžius tai daryti, jei tai beviltiška? Labai "protingu" banindamas jautiesi? Tame ir esmė, nenoriu aš čia tavęs keikt nei peikt, realiai, nieko man nesi blogo padaręs. O kas liečia tavo veiksmus ir mano - skirtumas yra labai didelis. Gal retas administratorius serveryje turintis žmogus garbingai naikina čytus, bet kam juos banint jei jie pasiskeis acc arba atsibanins ir vėl čytins? Moralinės pastangos kartais daug stipresnis ginklas už žaidimo komandas ir tai veikia ir ne tik žaidime, su metais suprasi marokusai. Ir neįsižeisk, nesu daugeliu metų už tave ten vyresnis ir nesakau, kad esu ten jau labai protingesnis, bet patarimų iš patirties ir aš galiu duoti. 

O kodėl to nedaryti, jeigu turiu nemokamą administratorių? Nejaugi man gavus tokias pareigas, tiesiog sedėti ir žiūrėti kaip kiti čytina? Tokios yra administratoriaus pareigos, kurias privalau atlikti. O ar tokios pareigos yra mafijozams ir gaujozams vos atėjus į mafiją ar gaują įsirašyti kažkokią nesąmonę? Ne. Tai darau, kad bent tvarka pasiliktų, o jei susikurs kitą acc ir vėl čytins - tai vėl bus užbanintas, bet tokie dalykai pasitaiko labai retai, todėl nematau čia kažkokio beviltiškumo. Be to, yra tokių, kurie po pirmo karto pasimoko ir nebečytina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...