Eiti į turinį
Vakare_Weed

RuneScape 3

Rekomenduoti pranešimai

Ziuriu biski ir sarge po biski apie rs kalba eina. :D Tai ir as ka nors parasysiu cia.Pradejau ir as zaisti osrs,kai isgirdau,kad f2p visam laikui nemokamas.Kolkas daraus f2p range2h,taip pat ziurint seriala ar filma megstu ir paskillint :D Seip kazkaip idomu pasidare.Ar jus zaidziat osrs savo malonumui ar del pinigu?Dabar as sedziu lt chatuos,tai pastebiu kad kartas nuo karto buna kad pasigiria kad va uzdirbau is osrs per menesi 500euru,kitas 1000,o kitas tik 200 euru.

mm..dar noriu pasakyti,jei nesedit jokiam fc per osrs ir jum nuobodu keliant lvl,tai ateikit i fc lt 07 arba saniok.Abiejuose lietuviu fc buna dazniausiai 30-50 lietuviu tai tikrai.

kolkas tik tiek pakeles

a4600fe100aeba09ebfc70e4a1cfcb60843.png

 

Kas is zaidimo sako melzia pinigus,kaip sakai simtais euru darosi dazniausia tai tikriausiai blefas ir bandymas apsimesti rimtais dielavarais,kas varkes suka apie tai garsiai nesneka,nes vienas vienintelis reportas uz rwt gali viska staiga pakeisti. As asmeniskai zaidziu del malonumo ir nematau tikslo pasipelnyti is zaidimo,nes zaidimas yra zaidimas,juo reikia megautis,o ne ieskot budu kaip ji zaidziant pralobti. Siuo metu keliu 98 prayer,nes noriu pasiekti 126combat kurio jau taip senai norejau.Dziaugiuosi zaidimu ir jo kokybe,kas norit isbandyti rs nesibaiminkite isbandykite bent pora dienu pazaide zinosite verta ji zaisti ar ne :)

nAaPLJd.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ndOohdT.png

Jeigu būčiau turėjęs experience su 07 Runescape tai gal irgi nemėgčiau RS3 kaip dauguma, bet kadangi neteko man ten pradėt, o pradėjau tik su šiuo RS3 tai man čia kaip atskiras žaidimas. Bandžiau OSRS ir tikrai RS3 lengvesnis, bet man ir labiau tinka, nes tikrai nėra nei noro nei laiko prabūt tame OSRS. Žaidžiu tik for fun. Galite jau apsvaidyti akmenimis.

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2021-01-20 at 05:06, Gytis_Han rašė:

ndOohdT.png

Jeigu būčiau turėjęs experience su 07 Runescape tai gal irgi nemėgčiau RS3 kaip dauguma, bet kadangi neteko man ten pradėt, o pradėjau tik su šiuo RS3 tai man čia kaip atskiras žaidimas. Bandžiau OSRS ir tikrai RS3 lengvesnis, bet man ir labiau tinka, nes tikrai nėra nei noro nei laiko prabūt tame OSRS. Žaidžiu tik for fun. Galite jau apsvaidyti akmenimis.

Po RS3 žaisti OSRS - tarsi grįžti į akmens amžių... Labiausiai turbūt trūksta toolbelt, money pouch ir lodestones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...