Eiti į turinį
Airidas_Apple

Pažengę sporte/kulturizmas

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, mano manymu kojos pirmadieniui nelabai tinka daryti, bet čia tiesiog mano nuomonė, geriausia penktadienį. Na, o atsakymas į Tavo klausimą, dilbį gali daryti drąsiai du syk į savaitę nepertempdamas porą sykučių po max'ą, viskas priklauso nuo Tavo treniruočių, bet šiaip manau pasitark su treneriu jis mato Tavo treniruotes savaitės ir galėtų patarti.

Šitas programas pats darau, neturiu su kuo pasikonsultuoti. Tiesiog po truputį viską susidedu, čia gal kas taip daro tai paklausiu. Jei kas labiau patyrę parašykite, ačiū iš anksto.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

baxurai nieko pakolkas nevartoju varau tik kiausinius kokius 6 per diena tai tikrai svoris neauga kolkas bet cia nusimato plotu tokiu siokiu tai nezinau net ka daryt..

 

Per vasara nuo birzelio 15~ bandysim pradeti su rimtais papildais manau vasaros pabaigoj bandysim pasimt gal ir kokio metano (che che) bent jau anavaras i trasa leks tikrai.

 

Sekmes sportuojant linkiu nebuti tokiem kaip meskiukas zenia nekurti temu kuriu veliau neprikelsit, nors prisizadejot sportuoti ir nevoliot sudo sarge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pisk tu naxui vaikas, koks tavo reikala kur jis dirba, cia tau nepazinciu portalas snargli joabans

:DDDD Daužtas esi rimtai.. Žmogus pradžiai užsiminė apie darbą, tai kitas paklausė normaliai, o tu kaip jobnutas kažkoks, nei gėdos nei sarmatos, ok, toliau.

 

cia bbz kada ta tema kuriau xd o trikove perskaiciau kokia tikrove,tipo del papildu vartojimo kad ne mano ar pns. :D

 

Tai 65 kilogramai vps poxui, nes ateina diedai pagyvene ir uzsideda panasu svori.

Čia krc atmaz over 9000  :lol: parašė labai aiškiai, tikrai puikiai galima suprast, o tu čia savo tokius durnus atmazus šaudai :D Vartoji visokius šūdus, kuriems tikrai esi per jaunas, nes organizmas nėra pilnai pajėgus, protingas žmogus ir tai nesportuojantys net supranta, kad pakanka vien užsispyrimo, (y) mitybos, ir tiek. pasiemi proteino, kad būtų efektyviau, ir sportuoji rimtai, o tu čia kaip kaušas, nesąmones darai :DD

 

Kaip tavo motina šeriu tai sukabina tos mėlynos patikėk.

Man atrodo, kad pats esi "vaikas", o jeigu ir ne, tai labai jau durnas turbūt. tėvus kišti į savo "bazara" tikrai žemas lygis... O dar tie tavo tokie "eik toliau sarga žaist" ir pnš, tu prasičiuhink akvalange.. pats sargo forume sėdi, "diskutuoji" ir bandai kažką čia parodyt, nors kaip matau nesigauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDD Daužtas esi rimtai.. Žmogus pradžiai užsiminė apie darbą, tai kitas paklausė normaliai, o tu kaip jobnutas kažkoks, nei gėdos nei sarmatos, ok, toliau.

 

Čia krc atmaz over 9000  :lol: parašė labai aiškiai, tikrai puikiai galima suprast, o tu čia savo tokius durnus atmazus šaudai :D Vartoji visokius šūdus, kuriems tikrai esi per jaunas, nes organizmas nėra pilnai pajėgus, protingas žmogus ir tai nesportuojantys net supranta, kad pakanka vien užsispyrimo, (y) mitybos, ir tiek. pasiemi proteino, kad būtų efektyviau, ir sportuoji rimtai, o tu čia kaip kaušas, nesąmones darai :DD

 

Man atrodo, kad pats esi "vaikas", o jeigu ir ne, tai labai jau durnas turbūt. tėvus kišti į savo "bazara" tikrai žemas lygis... O dar tie tavo tokie "eik toliau sarga žaist" ir pnš, tu prasičiuhink akvalange.. pats sargo forume sėdi, "diskutuoji" ir bandai kažką čia parodyt, nors kaip matau nesigauna

 

 

Durk tu naxui pankas :D :D 

 

sako proteino pasiemi ir ok ? :DDDDDDDDDDDDDD matosi kad sportuoji rimtai is bazaro galiu pasakyti kad sportuoji apie 5-10 metu  stumi apie 160 kg.

karocia sargo sportininkai patys rimciausi cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...