Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomas_Didzejus

UEFA Champions League

Rekomenduoti pranešimai

Prasidėjo ilgai lauktas futbolo fanų "UEFA Champions League" aštunfinalis.

Būtų įdomu sužinoti kokias komandas jūs palaikote? Aš asmeniškai palaikiau Madrido Atletica :) nes tai mano nuo mažens mėgstama komanda :)

 

Na tai kokias komandas palaikote jūs šį sezoną? Gal ne galbūt patys žaidžiate futbola kurios nors rimtesnėj savo miesto ar miestelio komandoje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuo pat mažens mėgau Madrido Realą , tai ir dabar man jie yra geriausi , nors ir antras ratas Ispanijoi jiem tragiškas vien prieš Altletico 4-0 nugramzdino , bet tikiu jog gryž viskas į savo vietas kaip ir pradžioje , o šitoi poroi Chelsea - PSG tai favorito ryškaus neturiu , laukiu tik gražaus futbolo iš abiejų komandų , gal per šias nebus žaidžiama atvirai  , bet atsakomosiose manau bus daugiau veiksmo ypač jei kuri komanda laimės 1-0 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuo pat mažens mėgau Madrido Realą , tai ir dabar man jie yra geriausi , nors ir antras ratas Ispanijoi jiem tragiškas vien prieš Altletico 4-0 nugramzdino , bet tikiu jog gryž viskas į savo vietas kaip ir pradžioje , o šitoi poroi Chelsea - PSG tai favorito ryškaus neturiu , laukiu tik gražaus futbolo iš abiejų komandų , gal per šias nebus žaidžiama atvirai  , bet atsakomosiose manau bus daugiau veiksmo ypač jei kuri komanda laimės 1-0 :)

HALA MADRID, puiku kad patinka tau RM ir man nuo pat mažens RM yra geriausi , buvo ir MU (Manchester United) , Gaila kad susitraumavo James , dideli laiką nežais varžybose, bet manau kad prasimuš Realas į prieki:)

HALA MADRID

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš asmeniškai pats lankau futbolą jau 8 metus beveik ir tikrai manau jog Real Madrid vėl laimės čempionų lygą. Mano nuomonė tokia. HALA MADRID!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

HALA MADRID, puiku kad patinka tau RM ir man nuo pat mažens RM yra geriausi , buvo ir MU (Manchester United) , Gaila kad susitraumavo James , dideli laiką nežais varžybose, bet manau kad prasimuš Realas į prieki:)

HALA MADRID

 

Jo ... traumos labai gadina šiais metai labai.. Modričius , Ramosas , James , Coentrao.. Čia kaip praitais metais Barcai buvo, bet nieko turėtumėm greit vėl atsistoti ant kojų , Modričius jau greit pareina , Lucas Silva turim puikų naujoką manau pritaps ir galės keisti kąnors iš starto :) HALA MADRID.

 

Aš asmeniškai pats lankau futbolą jau 8 metus beveik ir tikrai manau jog Real Madrid vėl laimės čempionų lygą. Mano nuomonė tokia. HALA MADRID!!!

 

Teisybę sakai ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...