Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomas_Didzejus

UEFA Champions League

Rekomenduoti pranešimai

kodėl nėra? schalke viena stipresnių bundesligos komandų, su normalia formacija, bei žaidėjais, o kaip matot realas geriausios formos irgi nerodo, nenustebčiau jeigu baigtu lygiom arba 2-1 

p.s mia san mia,  bayernas

 

Schalke 5 gynėjai 1 atramoi autobusas vartuose :) : https://pbs.twimg.com/media/B-JIqVdIMAAnDeq.jpg:large

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsimenu mažas buvau ir per televizorių rodė futbolo rungtynes, ir žaidė Barcelona prieš kažką, o dar nieko nežinojau apie futbolą. Sakau aš už tuos mėlynus-raudonus, tą vakarą laimėjo Barca ir užkibau prie šios komandos, pradėjau domėtis. O dabar esu nesveikas šios komandos fanas. Turiu aprangą, kuprinę, sportinį krepšelį ir kamuolį. Tai žinoma, kad visa širdimi palaikau Barcą !

 

266177d0cac444b49efc8edf3d915a23745.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsimenu mažas buvau ir per televizorių rodė futbolo rungtynes, ir žaidė Barcelona prieš kažką, o dar nieko nežinojau apie futbolą. Sakau aš už tuos mėlynus-raudonus, tą vakarą laimėjo Barca ir užkibau prie šios komandos, pradėjau domėtis. O dabar esu nesveikas šios komandos fanas. Turiu aprangą, kuprinę, sportinį krepšelį ir kamuolį. Tai žinoma, kad visa širdimi palaikau Barcą !

 

266177d0cac444b49efc8edf3d915a23745.jpg

Kiek mokėjai už padarymą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...