Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomas_Didzejus

UEFA Champions League

Rekomenduoti pranešimai

Na aš asmeniškai nuo mažens esu mėgėjas "Madrido Atletico" klubo, bet pas juos tas pats per ta patį pardavė Diego Costa "Chelsea" ir liko praktiškai be puolėjo, nes Mandžiukič atvirai šnekant mėgsta žaidima vienas.. Todėl kažkaip pradėjau domėtis ir kitais klubais kur dabar akį patraukė Chelsea :) Pradėjau žiūrėt Anglijos lyga ir man puikiai pasirodė jie, berots jie pirmoj vietoj, o antroj Manchester City. Bayern dar atsigavo šiektiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

James , Modričius pox ? realy???? jaučiu nematei neivienų rungtyniu Realo tada..

Ne, tikrai nemačiau, nors real'o fanas esu... Ramos'o kaip tik ginybojo labiau reikia, negu tų dviejų kur išvardinai. Vidurine linija tikrai yra kas gali pažaisti, Kroosas, Isco. Nu aišku, kad reikėtu vieno iš tų bet pox.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na kaip jums pirmosios aštunfinalio varžybos? Mane asmeniškai pradžiugino Chelsea susižaidimas per kurį pelnė įvartė kaip Cahill'o  perdavimas buvo visiškai tikslus ir Ivanovič kalė įvartus, bet PSG nenusileido ir atsakė su Cavani :D Ir rezulatas išliko 1-1 kas man nepatiko :) Na o kaip jums praėjo varžybos? Laukiate šiandienos Schalke VS Real Madrid ir Porto VS Basel ? Pats žiūrėsiu Real, nes gaila shalkės, nes šansų jiem laimėt praktiškai nėra ;/ Bet aiškėj pasispardyt galės Huntelaaras, Boatengas ir Howedes pagrinde, daugiau ten rimtesnių nelabai ir yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na kaip jums pirmosios aštunfinalio varžybos? Mane asmeniškai pradžiugino Chelsea susižaidimas per kurį pelnė įvartė kaip Cahill'o  perdavimas buvo visiškai tikslus ir Ivanovič kalė įvartus, bet PSG nenusileido ir atsakė su Cavani :D Ir rezulatas išliko 1-1 kas man nepatiko :) Na o kaip jums praėjo varžybos? Laukiate šiandienos Schalke VS Real Madrid ir Porto VS Basel ? Pats žiūrėsiu Real, nes gaila shalkės, nes šansų jiem laimėt praktiškai nėra ;/ Bet aiškėj pasispardyt galės Huntelaaras, Boatengas ir Howedes pagrinde, daugiau ten rimtesnių nelabai ir yra

real tiktai laukiu o baselio tai ne :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na kaip jums pirmosios aštunfinalio varžybos? Mane asmeniškai pradžiugino Chelsea susižaidimas per kurį pelnė įvartė kaip Cahill'o  perdavimas buvo visiškai tikslus ir Ivanovič kalė įvartus, bet PSG nenusileido ir atsakė su Cavani :D Ir rezulatas išliko 1-1 kas man nepatiko :) Na o kaip jums praėjo varžybos? Laukiate šiandienos Schalke VS Real Madrid ir Porto VS Basel ? Pats žiūrėsiu Real, nes gaila shalkės, nes šansų jiem laimėt praktiškai nėra ;/ Bet aiškėj pasispardyt galės Huntelaaras, Boatengas ir Howedes pagrinde, daugiau ten rimtesnių nelabai ir yra

kodėl nėra? schalke viena stipresnių bundesligos komandų, su normalia formacija, bei žaidėjais, o kaip matot realas geriausios formos irgi nerodo, nenustebčiau jeigu baigtu lygiom arba 2-1 

p.s mia san mia,  bayernas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne, tikrai nemačiau, nors real'o fanas esu... Ramos'o kaip tik ginybojo labiau reikia, negu tų dviejų kur išvardinai. Vidurine linija tikrai yra kas gali pažaisti, Kroosas, Isco. Nu aišku, kad reikėtu vieno iš tų bet pox.

 

Vidurys kiauras dabar yra... Pažiūrėk Modričius kokius pasus įkisa , James irgi.. Kaip tik sakyčiau , kad gynyboi labiau ką turim pakeisti . Pepe , Varane , MArcelo , Arbeloa , Carvajal..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...