Eiti į turinį
Marshall_Mathers

NBA season 2015/2016 mintys, tikslai, diskusijos.

Rekomenduoti pranešimai

Po 3 game'u nurašai savo komandą ? Abi komandos stiprios ir greitai čia nesibaigs. Ne jie loxai čia, o tu :D

Nenurašau savo komandos, bet tas jūsų lbj nesustabdomas ir manyčiau gsw neras būdų kaip jį sustabdyt, beto viską rašiau su sarkazmu, vienaip ar kitaip gsw šį sezoną esu patenkintas. Taigi atšok nuo manęs, dq ir iki. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nenurašau savo komandos, bet tas jūsų lbj nesustabdomas ir manyčiau gsw neras būdų kaip jį sustabdyt, beto viską rašiau su sarkazmu, vienaip ar kitaip gsw šį sezoną esu patenkintas. Taigi atšok nuo manęs, dq ir iki. :)

 

Kaip jūs visą sezoną savo Curry keliat virš visko taip mes savo King James, problem ? Nieko nėra nesustabdomo, tiesiog reikia paieškoti būtų tam sustabdyti ;) Kaip sakoma: kas ieško - randa. Nustebintas ir aš gsw. Aš dar neprilipau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pirmas half nebloga buvo, o antras xdd neivieno daugiau nepataikė jr :DDD pizda, lebronius vs gsw čia, šiaip einu už abi komandos, bet už CAVS labiau, kadangi jie, bent jau james nusipelnęs žiedo tai jau tikrai, kokią statistiką, jėgą ir t.t. rodo serijoje, tikras MVP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pirmas half nebloga buvo, o antras xdd neivieno daugiau nepataikė jr :DDD pizda, lebronius vs gsw čia, šiaip einu už abi komandos, bet už CAVS labiau, kadangi jie, bent jau james nusipelnęs žiedo tai jau tikrai, kokią statistiką, jėgą ir t.t. rodo serijoje, tikras MVP.

Pritariu tau, Lebron'as nesustabdomas žaidėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...