Eiti į turinį
Marshall_Mathers

NBA season 2015/2016 mintys, tikslai, diskusijos.

Rekomenduoti pranešimai

Svajonių pasauly gyveni, Fokusai :D

Laimės laimės, nes pats pažiūrėk be Durant pradėjo OKC 3-16, o su Durantu sugebėjo padaryti daugiau pergalių ir mažiau pralaimėjimų, nu nors nenoriu spėlioti, visko gali būt, bet kur Durantas - tą komandą aš ir palaikau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Golden State Warriors 2015 NBA champions
Galima tik pasveikinti, kad ši komanda iškovojo čempionų žiedus, tikrai buvo verta, rodė nerealų vaizdą reg. sezone, o vėliau ir pačiuose playoffsuose. Komanda sudėta nerealiai, daug labai puikių žaidėjų, individualių talentų kurie subūrė turbūt vieną geriausią komandų nba istorijoje. Labai gaila Cavaliers komandos, bei pačio Lebrono, kad vėl nepavyko iškovoti titulo Klyvlendui, tikimes, kad kitais metais, kai bus pilnai sveika komanda pavyks tai padaryti.

 

O dabar pradedam diskusijas apie naująjį sezoną, naujus tikslus ir kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laimės laimės, nes pats pažiūrėk be Durant pradėjo OKC 3-16, o su Durantu sugebėjo padaryti daugiau pergalių ir mažiau pralaimėjimų, nu nors nenoriu spėlioti, visko gali būt, bet kur Durantas - tą komandą aš ir palaikau :D

 

Kad Durantą palaikai, tą jau visi žino :D Aš tikiuos, kad Clippers paeis ateinantį sezoną. Nu žodžiu, will see :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...