Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Isejas_Pailseti

kodel mafijos/gaujos bosai nepatenka i "buvusius direktorius" sarasa ?

Rekomenduoti pranešimai

Tai zinoma jog turetu irasyt nes mano nuomone Mafiju/Gauju drk yra zymiai sunkiau islaikyt, pastovus spaudimas ddos ir t.t o paziurekit koki radijos direktoriu padosina bsk iskart apsiverkes bega skundzias ir atsisakineja direktoriau,o+ dar pastoviai buna is kitos mafijos/gaujos puses jog esi sekamas, kiekvienas tavo zingsnis kad tik kurnors suklystum ir parasytu papeikima,  Krc islaikyt mafijos/gaujos drk 1menesi yra daug sunkiau negu belekokio darbo!!

Radijos 3mėn direktoriavimo prilygsta mafijos 1mėn direktoriavimo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

gal dėl to, kad šiais laikais apie mafija neparašysi nieko tokio, kas tiktų tai temai? Jeigu rašytų kažką tokio kaip "valdė mafiją be sukčiavimų, be čytų" ir t.t. tai čia butu totalus šūdo malimas, nes, kad ir kokie mafijų direktoriai bebūtų, visados bus nešvarių kovų, už kurias nemanau, kad verta būtų rašyt į buvusių direktorių temą. Kiek suprantu svarbiausia, kad normalūs mafijos bosai patys žino ir kiti žino, kad jis savo mafiją prikėlė ar iškėlė ar labai sėkmingai valdė ir to turėtų užtekt, kad apie tave kalbėtų kaip apie gerą bosą. O ta tema tai tik šiaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

gal dėl to, kad šiais laikais apie mafija neparašysi nieko tokio, kas tiktų tai temai? Jeigu rašytų kažką tokio kaip "valdė mafiją be sukčiavimų, be čytų" ir t.t. tai čia butu totalus šūdo malimas, nes, kad ir kokie mafijų direktoriai bebūtų, visados bus nešvarių kovų, už kurias nemanau, kad verta būtų rašyt į buvusių direktorių temą. Kiek suprantu svarbiausia, kad normalūs mafijos bosai patys žino ir kiti žino, kad jis savo mafiją prikėlė ar iškėlė ar labai sėkmingai valdė ir to turėtų užtekt, kad apie tave kalbėtų kaip apie gerą bosą. O ta tema tai tik šiaip.

nebestumkit jus mentgabalei ir dusmanai, pasiziurek mentu veiksmus kai bando islaisvint ikaita, arba kaip narkotiku saugykloje mentinei padeta bomba, mentai dar daugiau cheatina is sono pasiziurejus. o dabar nesat.buve uz mafijos vairo snargliai ir plaunat savo smegenys, viskas priklauso nuo direktoriaus nesvarbu kad ten vienas antras pacheatins jis ankscia ar veliau bus b-liste, svarbiausiai atlaikyt spaudima, surinkt gera komanda, stengtis mafija ar gauja islaikyt kuo ilgiau savo posta. O mafijaa ar gauia sugeba islaikyt tik vienetai duok naujokui posta tegu surenka visus cheaterius ir duok pries jy man pakariaut paziuresim ar jis man duos spaudimo kad as net menesio neatlaikyciau ?:)) maziau svaikit mafija ir gauja yra vienas is sudetingiausiu boso darbas ja priziuret ir kiekvienas kas islaiko bent 3men savo posta as jy gerbiu. as mafija islaikiau be 6 dienu puse metu. man dpkt nepasake nei aciu, nei buvau kur paminetas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu kas tiesa tas nemelas, 56 rožhas išhlaikyt nėr lengva, pastovūs ddos, pastovūs vertimai, jiem atrodo jog ten lengva išhbūt tą mėnesiuką bosu, xūją.

Kame prikolas ašh nepagauci, bet laukem modų komentaro. PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...