Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

fokus judesį

Rekomenduoti pranešimai

same su unban :D kitą kart vapše, 3 pataikau išbėgsiu į lauką debesis pašaudyt ir gryšiu dabaigt

Unban modai geri, bet kad jie nelabai ką ir nusimano apie čheatus, manau turėtų būt tariamasi su cheat skilties modu jeigu jis būtų normalus, bet dabar kai už tokius video deda į blist tai kžn

 

Čia ta prasme nu nežinau net ūsius suprastu, kad čia atsilieka šiek tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu jo puikiai suprantu,as net keybindo neturejau nes buvo windows 10 nesuportino jokio cheato,bet pasirodo - 306. Bratva_Sarg - Neleistinų modifikacijų naudojimas. 2015-10-04 - 2016-04-04 [6 mėn.] (Lukas_Mukanovas) o gavau uz f11 kurio net nesu naudojes per savo samp karjiera :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

man tai ph giliai jog deda tuos free blistus aš ir kitus žaidimus be sampo galiu žaist, BET yra žmonių kurie dažnai serverį žaidžia, kaupia mafijų xp ir t.t. bet kai gauni free blist tiesiog nėra noro žaisti. tai tiek xD šiuo metu pilna korumpuotų modų, o kas svarbiausia nesigaudančių cheatuose. mano manymu žmogus kuris užiima tokias pareigas turi pats domėtis nelegaliom modifikacijom, jog poto nebūtų klaidingų sprendimų, bet kai čiuvas deda į blist vos tik permetes akį tai čia juokinga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...