Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

fokus judesį

Rekomenduoti pranešimai

Aiiii tokiems kaip fokusas, Dreamas kurie nedirba mafijose lengviausia pasakyt ''visi ten mafijose čheatai'' todėl net nesistengia gilintis į video, nes juk visi mafijose čheatai. (nu aišku tikrai daug ten jų net ir dauguma drk/pav naudoja aimą) bet tai nereiškia, kad visi čheatina ir kad kiekvienas kuriam kažkiek sulagino ir buvo įmestas į čheat skiltį yra čheatas. 

 

 

P.S 

Dreamai pats kai FTB dirbai pas Grandsą naudojai aimą ir nametag'ą (gal ir dabar naudoji nežinau) taip, kad ne*isk tu čia proto b*. (nnr įsp)

Ai dar ir dabar nesenai mačiau naudojai modą, kad nenukristum nuo bike

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

valom visą mafijų blist, nėra čyterių sarge.

Išvis tau čia komentuot mažiausiai reikia tave fokusas už gaidi paliko po Naitono video, kad nu nesupranti apie tuos cytus.. KRC CIA TIK SARG.LT TAD NENORĖJAU ČIA TAVES IŽEIST PASAKIAU NUOMONĖ + Fokus teisesaugos dešrius kuris nieko apie mafijas nesupranta bet visgi jis cheateriu skilti priziuri :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aiiii tokiems kaip fokusas, Dreamas kurie nedirba mafijose lengviausia pasakyt ''visi ten mafijose čheatai'' todėl net nesistengia gilintis į video, nes juk visi mafijose čheatai. (nu aišku tikrai daug ten jų net ir dauguma drk/pav naudoja aimą) bet tai nereiškia, kad visi čheatina ir kad kiekvienas kuriam kažkiek sulagino ir buvo įmestas į čheat skiltį yra čheatas. 

 

 

P.S 

Dreamai pats kai FTB dirbai pas Grandsą naudojai aimą ir nametag'ą (gal ir dabar naudoji nežinau) taip, kad ne*isk tu čia proto b*. (nnr įsp)

Ai dar ir dabar nesenai mačiau naudojai modą, kad nenukristum nuo bike

Tu sarmatos bent turėtum... Kaip tu drįsti mane kaltint jog aš naudoju čytus, jei tai nėra tiesa? Nei tu jokių video turi, nei kokių nuotraukų, išsigalvoji pats, ir pradedi tikėti savo bullshit'u... Anti bike fall gyvenime neesu turėjęs :D

 

Išvis tau čia komentuot mažiausiai reikia tave fokusas už gaidi paliko po Naitono video, kad nu nesupranti apie tuos cytus.. KRC CIA TIK SARG.LT TAD NENORĖJAU ČIA TAVES IŽEIST PASAKIAU NUOMONĖ + Fokus teisesaugos dešrius kuris nieko apie mafijas nesupranta bet visgi jis cheateriu skilti priziuri :)

Ką tu čia dabar ? :D Bumeris sistemų bugintų pridaręs, man čia protą knisa blmb :D

 

taves irgi greit nebebus.

Kažkas iš sarginių užmuš? Jaučiu Jasonas, man į FB pradėjo grąsint, bijau krc į LT nuvaryt sudaužys ten mane ;(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu sarmatos bent turėtum... Kaip tu drįsti mane kaltint jog aš naudoju čytus, jei tai nėra tiesa? Nei tu jokių video turi, nei kokių nuotraukų, išsigalvoji pats, ir pradedi tikėti savo bullshit'u... Anti bike fall gyvenime neesu turėjęs :D

 

Ką tu čia dabar ? :D Bumeris sistemų bugintų pridaręs, man čia protą knisa blmb :D

 

Kažkas iš sarginių užmuš? Jaučiu Jasonas, man į FB pradėjo grąsint, bijau krc į LT nuvaryt sudaužys ten mane ;(

tai kad i lauka vistiek neini kaip uzmus tave :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu durns, SWAT žluge yra, Cames brolis vadovauja, vaikas kažkoks iš paskos begioja, žlunga jau čia viskas, tie patys veidai, galėtų normalią komandą surinkt, kuri prižiūrėtų tas madijas ir t.t. Forume Joes kartais periima temą iš Fokuso ir px tegu čytina tie SWAT vistiek primes kad nepakanka įrodymų. Suburtų naują komandą ne vaikigalių forume, ko gero geriausias pavyzdys dabar Johnas_Sim, dėl kurio nusiskundimų nė nemačiau. Nauji veidai kur kas aktyviau viską prižiūrėtų, nemaltų šudo kaip daugelis dabartinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...