Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

fokus judesį

Rekomenduoti pranešimai

 

 

Pirmi tavo žodžiai: "Tigor nečytino" ok. http://sarg.lt/index.php?/topic/249287-bmwfan-tigor/

Toliau tavo reason'as, dėl ko necheatino: https://gyazo.com/a5c24c95109735f26aa0071e7c0645d1. Vaikine iš paskutiniūjų čia spardais matau, bet nieko čia neišmastysi. Neatsakinėk tiesiog nes ir taip viskas aišku su tavim jau seniausiai.

 

gerai, neatsakinėsiu, nes matau sakyk nesakius, vistiek jūs savo. Gerai, jūs visada teisūs - srr hard :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

gerai, neatsakinėsiu, nes matau sakyk nesakius, vistiek jūs savo. Gerai, jūs visada teisūs - srr hard  :)

Su tavim net kalbos neįmanoma apturėt. Jam numeti įrodymus, kai jis susiknisa ir jis dar bando kažką vartyt. Ne tau modas sori seni, eik papaišaliosi su photoshopu rangus, atsigausi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nemažą skystalynę parašiai. ok viską atsakysiu.

 

esam suknisti mafijozai ir kiekvieną kartą bandom kažkaip išsisukti? tu rimtai susipykes su galva ar kas tau yra? tu dar kartą mano video pasižiūrėk ir parodyk ties kuria vieta aš bandau kažkur išsisukt. papraščiausiai sumečiau man po ranka rastus video ir parodžiau jog tu visiškai nesigaudai cheatuose ir per tave žmonės kurie žaidžia šį žaidimą gauna free blistus. mafijose čytai saves išaukštinimas? taip ankščiau cheatinau ir akyvaizdžiai, bet šį kartą išsipirkes iš blisto išsitryniau visas nesamones ir pasakiau sau jog neleisiu limonų vien dėl to jog galėčiau vėl dirbti gaujose/mafijose. jakaitis cheatu gyvenime cj nera turejas, per veiksmus po max -10 nušauna. tai kur jis čia cheatas tu man parodyk?

 

ok dabar dėl to video dėl kurio numetei

 

aš visiškai nesuprantu prie ko čia dabar tas tadas_uzvarstis? aš jį kažkur minėjau? aš apie jį kadanors kalbėjau? tu man parodyk. čia įmetiai tą klipą iš to pačio karo vien dėl  to, jog tipo maždaug (o pasižiūrėkit aš ne tik įkišau nomercy ir jakaitį free į blistus, pas mane yra kruopelė sąžiningumo).

 

Dabar atsakysiu į tavo didžiausia skystalynę.

 

Kokio velnio kariauti, kai yra pingas? Iš kur aš galiu žinot, jog lagins būtent tada kai kariausiu mafijose kare? Pavyzdys su fokuso logika: "Kodėl tu eini į darbą kai turi temperatūros? Bet žmogus kuris atėjo į darbą prieš tai neturėjo temperatūros, jam ji sukilo darbo metu". Tai tik dar vienas įrodymas jog smegenų neturi. Parašiai daug bet turiningumo nulis. Kokio velnio skristi su sraigtasparniu į bazę? Gal todėl besmegeni kad buvo užimtas angaras ir tas žmogus kuris daro /tpd iškart miršta? Einam toliau. Šneki apie pingą visiškai apie tai nenusimanydamas. Atsisuk tą vietą, kur jakaitis prieš įbėgant į vilą jam buvo pingas 109 ir jis toks pats buvo maždaug 5s, o kitose vietose pingas keitaliojosi kas 1 sec. Vadinasi kai pakyla pingas virš 100 į jį žiūrint galima matyt kada žmogui eina kūlkos o kada ne, šiuo atvėju aš laimiu kaip ir visą laiką, tai tik dar vienas įrodymas jog tu visiškai nesigaudai apie mafijas gaujas. Toliau sakiai jog aš šaudžiau į lauką iš angaro, nors angare buvo 4~ žaidėjai iš immortalų, kuriuos reikėjo išvalyt. Žodžiu just fokus things "angaras buvo atidarytas" nors jis uždarytas :D :D :D

įdėjau full video kur įmetė shade. tame video yra viskas parodyta kaip aš šaudau. kai rašai savo nesamonę persiskaityk kas viršuj parašyta. dq.

 

Kraujai taškosi iš ciruko su 190 pingu bet fokusas sako jog kulkos nevėluoja xDDD. Jo kulkos targina šone kitus mafijozus dėl to jog jo pingas yra 190. Ok judam toliau.

 

--

Nesulaukiai nei vienos žinutės nes niekas jums nerašo dėl kažkokių tai nusižengimų su mintim jog pavyks nuversti. Tuo metu kai tigoras joes galvojo ka rašyt tigoro papeikimę kur jis cheatina aš buvau pas juos ts ir viską girdėjau, jie manes patys prašė pažiūrėti video ir pasakyti ar nėra kažkokios klaidos prie kurios galima būtų prisipisti ir atsiatmazinti. Aš pasakiau jog tigoras šitam klipe yra visiškai pasigaves ir atmazintis būtų tiesiog beviltiška. Tada Joes_Dream parašė iš nevilties savo rašlevą kurioje mat tigoras "necheatino". Jis man aiškina apie tobulą komandą, kai aš pats viską žinau ir esu girdėjas kaip jūs dirbat. Esi eilinis brain deadas, kaip ir sakiau rašai daug bet naudos iš tavo šūdmalyno yra nulis. O man labiausiai patiko šitas:

čia fokuso žinutė visiems maždaug: "man labai patikų jog man pritartų daugiau žmonių iš kitų darbų pusės, o ne vien tik mafijozai". Esi visom prasmėm beviltiškas, tau pritars tik tavo subinlaižiai ir kiti modai kurie susidarė nuomonę "šauniai čia fokusas apie mus parašė, šaunuolis". https://gyazo.com/8e69cb261907af8550577a77f23643eaštai ir tavo palaikymo komanda :D . Neri visiems į šikną tai kak nada o kad bandai įtikti kas yra aukščiau taves tai čia yra faktas. Kai kažką norėsi parašyt aš su mielu noru atsakysiu.

 

ps: aiškina apie sąžiningumą tas, kuris buvo susikūres fb su kito žmogaus nuotrauka, tas kuris kūrė prisistatymus sarg.lt forume su tom pačiom pyzdintom nuotraukom, aiškina tas kuris sakė doniui per ts jog varo su chebra alaus išgert. tu gal nebevaiduokliauk. spasiba.

bl sitie taj nuzude nors geraj tiesa yra o del ciruko krc free blistas gautas ir pokuj jiem dar gerai ciruko pacituota city mintys na ir dar pokusai nesusgaudai tu chetuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...