Eiti į turinį
Joes_Dream

Kaip atskirti IP logger'į, bei kaip nuo jų apsisaugoti?

Rekomenduoti pranešimai

Pranesciau busenose apie tavo nieksiska plana kad renki ip sukures sia tema, bet lenny_mob kuris pardave zaidimo acc ateme leidima rasyt i busenas

Renku IP'us? Na įdomiai tu čia. Aš kai kuriems padedu, o jis dar mane šmeižia :D Nu duodi tu vaizdų :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Renku IP'us? Na įdomiai tu čia. Aš kai kuriems padedu, o jis dar mane šmeižia :D Nu duodi tu vaizdų :D

Esu įsitikinęs, kad jis juokauja, bet atsiras tokių kurie priims jo žodžius teisingai, tai jo nuotraukuose nėra jokio IP loggerio jeigu kam nedašunta. :|

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nemokink vaikų naudotis tor, pradės iš tėvu sąskaitu sakynėtis kojas ir koksa į namus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nemokink vaikų naudotis tor, pradės iš tėvu sąskaitu sakynėtis kojas ir koksa į namus

aš nieko apie deep web'ą neminėjau :/

Esu įsitikinęs, kad jis juokauja, bet atsiras tokių kurie priims jo žodžius teisingai, tai jo nuotraukuose nėra jokio IP loggerio jeigu kam nedašunta. :|

na yra ten nuotraukoje, bet nerenku juk aš tų ipų :D neturiu aš to adreso viso sąrašo, išjungiau iškart. Bei nėra man tolko rinkti tuos IP, kai tiesiog forume galima pažiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As kaip pradejau sampa zaisti sarge bsk paĺandziojes per saitus radau pilna zmoniu ip tarp ju cannabio apie 6000zaideju ip surasyti tarp ju ir mano saugokites plus puse zaideju buvo surasyti skaipai kad jei neta pasikeicia kad galetu su skyperesloveriu pasiimti ip bet jau nuo tokiu pievu lengva apsisauguoti.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiek tiek atnaujinta informacija, nes naujoje forumo versijoje nebėra reikalingos funkcijos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...