Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Teisėsauga Žlunga?

Rekomenduoti pranešimai

0ffad13f8c888ac488bc023decc00b7f757.jpg


 


Sveiki mielieji serverio žaidėjai. Noriu su jumis aptarti bei padiskutuoti rimtą klausimą kuris iškilo gan senai bet apie jį nebuvo kalbėta tai yra apie mūsų teisėsaugą su kokiomis problemomis susiduria direktoriai bei pavaduotojai ką jie daro pašalindami tą problemą, kad jinai nekiltų ir nebūtu katastrofa.


 


Turbūt visi žinote, kad buvęs Policijos direktorius - Ernestas_Poker buvo nušalintas dėl klaidų darymo kurios jam labai pakenkė bei nepadėjo kitaip sakant dėl aplaidumo.Kodėl serveryje teisėsauga taip pradėjo smukti gerai rodos čia 2014 metais viskas buvo šaunu bei gerai direktoriai taip pat buvo šaunūs ir žinojo savo veiksnius, bet dabar mano akys mato ką kitą ir girdi ausys taip pat ką kita.Stebėjau paskutiniu metu direktorius teisėsaugos jų atstovus bei pavaduotojus kaip jie elgiasi kai parašo žaidėjas su rimtu klausimu ir kaip jie atsako į tą klausimą dar neradau teisėsaugos vadovybėje asmens kuris atsakytų man į klausymą • Kas yra teisėsaugos subjektyvas? o šis klausimas pats lengviausias kokį galima rasti, bet mielieji serverio žaidėjai neatsakė niekas tik paprastą atsakymą pateikė nežinau, kas čia per? pirma karta girdžiu. Atsakymas būtu toks: Teisėsaugos subjektyvas yra pagrindinė veikla teisėsaugos srityje užimanti serveryje jos sudėtiniai veiksniai bei minusai kurie virsta teigiamais dalykais ir bruožais srityje iš iškilusių problemų daroma sistema į kurią galėtų sueiti visos problemos ir po laiko panaikintos kurios leistų darniai funkcionuoti teisėsaugos struktūrą ir kad firmoje atsirastų iš tų problemų originalios sistemos kurios ne tik palengvintų vadovybės darbą bet ir darbuotojų darbingumą pagerintu, toks lengvas klausimas, bet ne vienas to neatsakė. Žmonės kodėl teisėsauga žlunga daug atsakymų yra į šitą klausimą, bet vienintelė išeitis yra direktoriuose ir pavaduotojuose teisėsaugos kurie yra mūsų tarpe. Įdėju stoka maža konsultacija pas patyrusius asmenis mažai vilčių ir laiko įdedama į darbą taip pat ir pastangų, kad darbas būtų šviesesnės ateities. Turbūt visi žinote tokį dalyką buvę serverio direktoriai teisėsaugos pildydami anketą į teisėsaugos postą direktoriaus ar gaunantys perleidimu postu direktorių pareina su tomis pačiomis idėjomis su tomis pačiomis problemomis ir jie nieko nekeičia bijo, kad naujovė gali pakenkti jiems ir jie bus daugiau užimti nei įprastai neturės daug laiko laisvo savo serveryje bus pastoviai užimti ir panašiai neturės laiko ridos pasikelti sau ar paplepėti su pažystamais asmenimis dėl to taip ir nutinka iš mažos problemos virsta didele katastrofa. Kodėl direktorius numoja ranka ar pavaduotojas į siūlymus pakeisti darbą sistema kokia ar kita kas tai padėtų, nes jam yra tai neįdomu ir dėl man pačiam nežinomų priežasčių pats turėjau sunkumų dirbdamas teisėsaugoje pradžioje, bet dabar turbūt vienintelis serveryje žinau daugiau nei patys direktoriai ar pavaduotojai apie originalias sistemas ir kaip reikia skatinti darbo našumą, kad visiems dirbantiems būtų geriau. Kodėl niekas manęs nepaklausė kaip buvau SWAT įgaliotinis ar Apsaugos Pavaduotojas kai buvau ar ne per daug užimtas esi ar kita. Aš nežinau tokio žodžio užimtumas aš tai darau vardan savo darbuotojų ir komandos labo tai ką aš sugalvosiu ir parodysiu tikrai daug ką pakeis gero nors kitiems tai gali atrodyti gan keistas dalykas ar sistema. Atrankų metu prisirenka daug žmonių kurie yra nelabai patyrę kodėl vadovybė negali supažindinti bei papasakoti apie teisėsaugos srities istorija kurioje jis dirba, nes patys vadovai jos nežino dėl tokių dalykų kyla rimtos bėdos ir problemos kurios kartais pasireiškia ir nušalinimais ir direktorius nors ir kiek norėdamas neišbūs tiek poste kiek norėti gali vienintelis asmuo į kurį lygiavausi teisėsaugoje tai buvo Fokus_Marokus kuris tikrai žinojo paslaptį teisėsaugos ir kurią aš perpratau ir todėl dabar esu laimingas, nes aš žinau teisėsaugos darbą ir kuriu sistemas kurios man pristačius daug galėtų pakeisti teisėsaugoje bei kitų asmenų atžvilgiu kiekvienas susiduriame su problema ir daug kas išvengia jos ar ją pašalina na, bet kad teisėsaugoje taip apdairiai į viską žiūrėtų ir neprastumtų pro akis iškilusių problemų yra tokių asmenų vos keli kuriuos galima suskaičiuoti ant rankų pirštų kodėl ankščiau teisėsauga buvo protingesnė ir darbštesnė nei dabar atsakymas paprastas kokie vadovai tokie ir darbuotojai nėra ką čia slėpti ar gėdytis išsakyti savo nuomonę apie rimčiausių sričių žaidime - Teisėsauga be kurios teisingumo nebūtų. Yra viena dar didelė problema direktorius mato bet nedaro ir kodėl tokiems asmenims suteikiami postai kurie pagrindinės veiklos neišmano kodėl neauklėja darbuotojų netaiko bausmių rimtesnių nei tie įspėjimai jie jau senai nuvertėjo ir jų niekas nebebijo todėl, kad nieko naujo nesugeba išrasti o pagalbos nesikreipia į nieką kyla tik problemos iš kurių pasekmės prastos kaip ir minėjau pasibaigia ir nušalinimu. Kam reikalingi ant Kariuomenės,SWAT,FTB,Policijos švyturėliai gal juos panaikinkime idėja viena kad ir taip teisėsauga KET pažeidimus daro ir be jų kam jie skirti iš viso jai visiem tie kurie vairuoja spec.Transportą yra nusispjauti ir į tai nekreipia dėmesio nors valdžia žino bet miega nieko nedaro. Kodėl neleidžia pasireikšti asmenims naujiems asmenims direktoriaus poste senbuviai direktoriai teisėsaugos pildo ir vėl gauna tus postus ir vėl su savo problemom ir klaidom atsisako ir neišbūna ilgo laiko tarpo vienintelis asmuo kuris tikrai žino paslaptį teisėsaugos ir kurią aš pats vargais negalais perpratau tai buvo Fokus_Marokus dėkoju jam, kad tapau tuo kuo dabar esu išmanau serverio teisėsaugą geriau nei pats žinau visą serverio istoriją Todėl gerbiami serverio žaidėjai noriu jūsų paprašyti išsakyti savo nuomonę apie teisėsauga čia ką dabar galvojate kokias klaidas pastebėjote nes tai yra aktualu žinoti visiems kadangi nebegaliu pats tylėti ir žiūrėti kaip reikšmingos sritys žlunga minutėmis kartais ir sekundėmis tai yra žiauru niekšai tie kurie nemoka vadovauti deramai darbui ne tik darbuotojus motyvuoti ir padėti jiems neskaitant apie sklandų bendravimą komandoje ar su serverio paprastais žaidėjais dauguma pasikelia ir galvoja, kad yra dievai bet tik tokie žmonės yra žemai ten kur toli toli iki aukšto lygio valdininko. Lauksiu jūsų nuomonės su klausimu Kodėl teisėsauga taip ritasi žemyn kodėl darbuotojai daro ką nori ir už tai būna nebaudžiami 96 procentai tokių.


 


Sėkmės, bei gero vakaro žaidime. Ačiū, kad išklausėte mane ir turbūt supratote su kokia bėda susiduriame kasdienybėje serveryje.


 


Pagarbiai - Vladimir_Ivanov


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Teisėsaugoje prasidėjo nesutarimai tarp paciu teisėsaugos direktorių. Kai būna viename kanale jie bendradarbiauja, o už akių vienas ant kito stumia. Dėl to man nebepatinka teisėsauga, o patys teisėsaugininkai daro nesamones. Už tai kad užvažiavai ant žolės sodins i kaleimą, tai mažina naujokų nora eiti į teisėsaugą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkokia hujne. Mano manymu pati geriausia pd valdžia: dozas ir belgas ftb: mukanovas ir rule armuha; vincas swat: badboy.

Manau cia ir apsistokim. (senesniu gerai nebepamenu,dar bulve geras buvo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Idomiai tu cia, manau nesuklysiu jeigu paklausiu, nori PD direktoriaus?

Tą patį ir aš pagalvojau :-D o iš tiesų tavo žodžiuose yra tiesos, pvz. Pokeris iš tikro sužlugdė PD, na bet tikėkimės, kad ateis naujas, tačiau turintis patirties žmogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...