Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Teisėsauga Žlunga?

Rekomenduoti pranešimai

Dėl pasikalbėjimo su naujokais pilnai sutinku. Visi buvome naujokai ir visi žinome kad visi darbe privalo būti lygūs. Paaiškinti apie patį darbą naujokui būtų tikrai ne pro šalį. Tuo labiau kai šiomis dienomis vis daugiau jų. Taip pat kaikuriems direktoriams trūksta motyvacinio žodžio darbuotojams, kas tikrai paskatintų darbą, bei darbas būtų našesnis.

O dėl tavo to klausimo, tai ne kiekvienas yra toks, kad kalbėtų subtiliai, pavyzdžiui man yra kur kas patogiau bendrauti su tokiais žmonėmis kurie neieško žodžio kišenėj. Toks vaizdas kad radai šį žodį lietuvių kalbos žodyne ir bandei suvaryt, bet gavosi kvailai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasakysiu tiesiai šviesiai, rišlumo šitoj keverzonėj visiškas 0. Aš net nesuvokiu kaip kažkas sugebėjo normaliai perskaityt visą tavo rašliavą neišėjęs iš proto. Bandžiau skaityt kelis kartus, tačiau dėja, to padaryti man nepavyko. Tačiau iš to, ką sugebėjau perskaityt, galiu atsakyt tau tiesiai šviesiai, nustok klausinėt kvailų klausimų ir sakyk tiesiai šviesiai, tau čia ne realus gyvenimas, kad bandytum užkeverzot kuo "mandresniais" žodžiais. Nieko nuostabaus, kad į tokį tavo klausimą niekas neatsakė. Nustok ieškot "gudrių" žodžių lietuvių kalboj, ir pasistenk sutelkt dėmesį į tai, kas tau svarbu, ką nori sužinoti, ir apskritai, pasistenk savo klausimus parašyti rišliai, nes šiuo metu skaitant vieną sakinį, mintį galima pamesti tris kartus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aš žinau ką tu perskaitei, tai vadinama "karočę"

manau teisėsauga - žlugo.

Naikinam teisesauga iš serverio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...