Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Teisėsauga Žlunga?

Rekomenduoti pranešimai

Pilstymas iš tuščio į kiaurą nieko gero neparašei jeigu manai, kad pats galėtum sugebėti pakeisti teisėsauga pildyk į PD direktorių. O šiaip puse paskaičiau, nes ten puse blevyzgų prirašyta ir viskas

Žmogau prajuokinai mane pakėliai nuotaiką net. Kur pas mane rašinyje matai necendzūros? Blevyzga tai necendzūra yra kur tu ją matai? Jai nieko gero neparašiau pats parašyk o ne vėrchu vištidėje primesti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip, iš dalies tikrai sutinku dauguma dabartinių teisėsaugininku yra visiškai apsileidę darantys visiška chaosą darbe ir visiškai jiems nusišvilpti. Nežinau dėl ko taip yra galbūt dėl visiško direktorių atlaidumo ar darbuotojų neatsakingumo. Turbūt reikėtu griežtinį nuobaudas ir labiau tikrinti darbuotojus dėl jų nekompetentingo atžvilgio į darbą yra daug ir labai geru būdų griežtinti darbuotojus ,bet galbūt teisėsaugoj yra visiška betvarkė dėl direktorių apsileidimo ir tingumo ką nors imtis. Darbuotojai ale atsakingi direktoriui/pavaduotoju ar įgaliotiniu esant ,bet jų nėra daro visiška gėda teisėsaugos vardui. Taip tikrai galiu teigti ,kad teisėsauga nėra tokia kaip būdavo 2012 ar 2013 metu pradžioj,dabar viskas gaunama daug greičiau ir daug paprasčiau. Nors ir kokiu priemonių besiimtu direktoriai ,bet savo srities tikrai nepadarys visiškai idealios nes visada atsiras tokiu kurie norės tik pakenkti,bet asmeniškai galiu teigti ,kad kolkas FTB man tikrai palikę didžiausia įspūdi ir ne vien dėl to ,kad aš ten dirbu,o vien dėl puikaus senbuvių kolektyvo. Prirašiau čia kažkokiu nesamoniu ,bet tiekto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Net neskaičiau, pažįstant tave spėju atkopijuot kažką ką Danas Shady buvo parašęs prieš metus ar seniau, kad teisėsauga negaudo ir t. t. Ne tai netiesa, juk knygos nevertini pagal vieną puslapį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmogau prajuokinai mane pakėliai nuotaiką net. Kur pas mane rašinyje matai necendzūros? Blevyzga tai necendzūra yra kur tu ją matai? Jai nieko gero neparašiau pats parašyk o ne vėrchu vištidėje primesti reikia.

O supykai, kad man tavo nuomonė yra nesąmonė? O apie blevyzgas turėjau kita minti, o ne cenzūra. Deja jeigu mokaisi vištidėje ten rimtas esi čj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkuriais metais atsimenu ir buvo panašaus tipo „rašinys“ kai darbuotojams sumažino įrodymų rinkimą :D Kaip matai niekas nežlugo. Žaidime to ir negali būt. Keistai atrodo, kad žmonės randa laiko ir noro rašyti tokius pasisakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia tik žaidimas, tavo tokio mąsto teksto nemanau ar vertą kažkam aplamai skaityti, tuo labiau jeigu pildei į pd direktorių. Tu perpratai valdžią niekada joje nebuvęs ? Įdomiai įdomiai, teisėsaugoje nėra lengva, darbuotojai krenta greičiau nei kitur, vien dėl čia sakomu dalykų, kad nebaudžiam jų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia tik žaidimas, tavo tokio mąsto teksto nemanau ar vertą kažkam aplamai skaityti, tuo labiau jeigu pildei į pd direktorių. Tu perpratai valdžią niekada joje nebuvęs ? Įdomiai įdomiai, teisėsaugoje nėra lengva, darbuotojai krenta greičiau nei kitur, vien dėl čia sakomu dalykų, kad nebaudžiam jų.

Pirmus 3 zodzius sau mintyse prisimink :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...