Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Vasario 16-oji

Rekomenduoti pranešimai

 

Tu Lietuvė ar užsienietė? Gerbk šalį kurioje gimiai gal ir gyveni. Yra tokia šalis kokia yra. Jai Lietuvoje nepatinka tai niekas nelaiko keliauk į užsienį ir ten ieškok laimės...

 

 nesu gryna lietuve, ir taip kai tik baigsiu mokykla is cia vaziuosiu. Ir ka cia turi gerbti? Kad zmones dirba juodu prakaitu ir gauna 300 eurus? 

Jeigu turi išsilavinimą, esi baigęs universitetą,  gali puikiai gyventi ir tėvynėje (Lietuvoje) :)

 nebejuokink :D turint auksta issilavinima zmones klozetus valo :D cia norint gauti gera darba lietuvoje reikia tureti daug pazistamu kurie tave galetu idarbinti i gera, apmokama darba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu turi išsilavinimą, esi baigęs universitetą,  gali puikiai gyventi ir tėvynėje (Lietuvoje) :)

nunu,kad dauguma dirba ne pagal specialybe,tabar jei nori isitvirtinti Lietuvoj,tai nebent per pazystamus ir koks skirtumas ar baiges univera ar ne vistiek minimuma gausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Silpnapročiai tie, kurie kaltina valstybės pareigūnus, kad nevykdų pareigų, kurių negali, Pasiskaitykit apie valstybės sandaros formą bei politinę formą, ir suprast kas Lietuvoj turi valdžią. Teisinėje valstybėje yra trys ,,valdžios'' :)  :) P.S. Mano giliu įsitikinimu, pagal specialybę nedirba tik nežinantys ko nori, neturinys ką pasiūlyt darbdaviui, vatnikai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Silpnapročiai tie, kurie kaltina valstybės pareigūnus, kad nevykdų pareigų, kurių negali, Pasiskaitykit apie valstybės sandaros formą bei politinę formą, ir suprast kas Lietuvoj turi valdžią. Teisinėje valstybėje yra trys ,,valdžios'' :)  :) P.S. Mano giliu įsitikinimu, pagal specialybę nedirba tik nežinantys ko nori, neturinys ką pasiūlyt darbdaviui, vatnikai. :)

tai taip iseina pas mus daugiau nei puse vatniku su diplomais :) kartais zinok,kai eini kazkur isidarbinti ne tik i issilavinima ziuri,bet ir i zmogu,o jei nepatiksi,tai joks issilavinimas neisgelbes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai taip iseina pas mus daugiau nei puse vatniku su diplomais :) kartais zinok,kai eini kazkur isidarbinti ne tik i issilavinima ziuri,bet ir i zmogu,o jei nepatiksi,tai joks issilavinimas neisgelbes.

Tai apie ką aš ir kalbu. Pirmiausia, prieš stojant reikia žiūrėti, kur tu būsi geriausias, ką sugebi, taip pat kokių specialybių reik. Neretai geras elektrikas uždirba daugiau negu paprastas vadybininkas - liaudiškai kasininkas. Ir aš puikiai žinau, kad darbdaviui svarbiau asmenybė, nes lengviau žmogų išmokyti kažko konkretaus negu pakeisti jo įpročius ir t.t ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai apie ką aš ir kalbu. Pirmiausia, prieš stojant reikia žiūrėti, kur tu būsi geriausias, ką sugebi, taip pat kokių specialybių reik. Neretai geras elektrikas uždirba daugiau negu paprastas vadybininkas - liaudiškai kasininkas. Ir aš puikiai žinau, kad darbdaviui svarbiau asmenybė, nes lengviau žmogų išmokyti kažko konkretaus negu pakeisti jo įpročius ir t.t ;)

 nepamirsk kad Lietuvos "aukstosios mokyklos" neparengia darbui ir nemoko mastyti. Ir siaip cia Lietuvoje sunku gauti darba pagal savo specialybe, nes visur dirba garsiu zmoniu vaikai,anukai, draugai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 nepamirsk kad Lietuvos "aukstosios mokyklos" neparengia darbui ir nemoko mastyti. Ir siaip cia Lietuvoje sunku gauti darba pagal savo specialybe, nes visur dirba garsiu zmoniu vaikai,anukai, draugai ir t.t.

 Aukštosios mokyklos ir neturi išmokyti mąstyti! Turi paruošti ir suteikti įgūdžių, skirtų darbų. Jeigu esi visiškas bato aulas, tavęs net ir harvardas nepakeis. Žmonės, nustokit galvot jog viskas taip blogai ir viskas turi būti padėta ant lėkštutės. Yra studijų programos užsienyje. Pasimokai, grįžti į Lietuvą ir kick ass visiems štampuotiems absolventams. Graudu klausyt, kai užuot turėję išsikelt tikslus, Jūs verkšlenat....

Aš nežinau tavo atvejo, tačiau imu kaip pavyzdį tėvus, giminę, draugus ir pažįstamus :)

 

Jeigu visi tavo paminėti žmonės tokie neudačnikai, tai nereiškia, jog ir visi likę yra tokie ;) ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...