Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Vasario 16-oji

Rekomenduoti pranešimai

Aš nežinau tavo atvejo, tačiau imu kaip pavyzdį tėvus, giminę, draugus ir pažįstamus :)

tai as irgi turiu pazystamu kurie baige jusu tuos univerus ir tabar sedi be darbo arba kokiu padaveju dirba :) ir daug tokiu,tiesiog siais laikais mazai ka nulemia tie popieriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai apie ką aš ir kalbu. Pirmiausia, prieš stojant reikia žiūrėti, kur tu būsi geriausias, ką sugebi, taip pat kokių specialybių reik. Neretai geras elektrikas uždirba daugiau negu paprastas vadybininkas - liaudiškai kasininkas. Ir aš puikiai žinau, kad darbdaviui svarbiau asmenybė, nes lengviau žmogų išmokyti kažko konkretaus negu pakeisti jo įpročius ir t.t ;)

turet diploma cia dar nieko nereiskia,o Lietuvoj mazai tokiu kurie su diplomais bei gerai ismano savo specialybe,nu zodziu ,kad Lietuvoje pragyventi geriau ant saves dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 Aukštosios mokyklos ir neturi išmokyti mąstyti! Turi paruošti ir suteikti įgūdžių, skirtų darbų. Jeigu esi visiškas bato aulas, tavęs net ir harvardas nepakeis. Žmonės, nustokit galvot jog viskas taip blogai ir viskas turi būti padėta ant lėkštutės. Yra studijų programos užsienyje. Pasimokai, grįžti į Lietuvą ir kick ass visiems štampuotiems absolventams. Graudu klausyt, kai užuot turėję išsikelt tikslus, Jūs verkšlenat....

 

Jeigu visi tavo paminėti žmonės tokie neudačnikai, tai nereiškia, jog ir visi likę yra tokie ;) ;)

 as nezinau is kokio tu menulio iskritai, bet mokykla ir yra skirta, kad ji mokytu zmones. :D bet Lietuvos "aukstosios" mokyklos to nesugeba padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galbūt ne taip mane supranti, nes sakau, kad galima sėkmingai gyventi.

Na kaip čia pasakius... Pusbrolis dirba uk sandeliuose(2men kaip uk) ir į valandą gauna 15 svaru(cia jau auksciausias) Tai pažiurek 15 svaru yra 19€. Per diena dirba 10h(gali ir virš valandžius) Tai per 1 darbo diena jis užsikala 190€. Aišku,darbas sandeliuose gan varginantis,bet jisai už metu ten išeis ir varys dirbti apsauginiu,ten alga kiek geresne bei - darbas lengvesnis. Pragyvenimas ten panašus kaip ir lietuvos didž.miestuose. O žmones kurie turi gerą išsilavinimą - uždirbs ten dar daugiau. Tai kaip sakai neapsimoka išvažiuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...