Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Isis_Narys

Vitaly_Romanov

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Vitaly_Romanov
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Nematomumas
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: 3lvl
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne

/info-

Spoileris

1.png

Pingas (Jog nesakytų, kad lagino) -

Spoileris

ca4f7ff08f7e12961465b48d67b6617f853.png

Pagrindas tai nuo 0:22 iki galo žiurėti.

Kaip matot dingsta vienoj vietoj atsiranda kitoj, dingsta, atsiradęs kažką nušauna vėl dingsta vėl atsiranda kitoj vietoj ir t.t

Sakai tokio čyto nėra? :D Vasia gali pažiurėt pats youtube kiek yra invis šiai versijai sampo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zmogau koks dar cytas cia tokiu cytu nera.. tu dabar klausyk manes MATAI YRA BUSAS AR MATAI?? TAI VA PADARAI /PZU KAS NERA DRAUDZIAMA POTO ISJUNGI KAI NEBESAUDO TAVES IBEGI I BUSA IR DARAI /TPM ARBA /TPM1 MATEI MANO MASINAS DZIPA TA IR ADMIRALA PRIE KURIU AS ATSIRANDU IR BEGIODAMAS PADARAU VEL /PZU KAD NENUSAUTU MANES POTO PANAIKINU IR TOLIAU BEGIOJU SAUDAUSI... PASISKAITYK KLUBU TAISYKLES IR PAMATYSI JOG KOMANDOS /PZU IR TELEPORTUOTIS IS BUSO INTERJIERO PRIE SAVO MASINOS NERA DRAUDZIAMA. Ačiū už dėmesį, vakar jau buvai ikėles atmetė vasia nes tokiu cheat nematomu ar kokio chujumo nera net zaidime cia yra/pzu komanda kuria gali naudoti administratoriai. PEACE

 

PRIDEDU: GERAI QUANTED SAKO NESILAIKYTA TAISYKLIŲ VIDEO YRA APKARPYTAS IR MATOSI KAI ESU PADARES /PZU KITOJ VIETOJ TADA VEL APKARPOMA KAI KITOJ VIETOJ IR PNŠ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Vitaly_Romanov
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Nematomas
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: 3lygio
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Nebuvo

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Quanted_Pie rašė:

Man atrodo video negali būti karpytas ar kitaip redaguotas. Atsiprašau jog komentuoju,tėsiog keistai atrodo ;)) Gali būt ir tavo magijos panaudotos,o kad laiko negaišint tėsiog turėtu būti nurodytas laikas tarkim 00:19 - 00:25

Tu gal aklas? Nematai jog visam video nuo 1 iki psskutinės sekundės? P. S jei jis ir sako tiesa tai tada jis naudoja bug kas yra neleistina. Kad isgyventu naudoja buso ir pzu komandu bugus per uzimta kluba as esu uz tai nuo dpkt bana gaves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...