Eiti į turinį
Kobis_Bryantis

Sarg.lt serverio buvę direktoriai.

Rekomenduoti pranešimai

Apsaugos Direktorius Monster_Zipp
Direktoriavimo laikotarpis nuo 2017-01-13 iki 2017-06-13

 

Keturi metai, keturi mėnesiai ir viena diena - prieš tiek laiko buvo aprašytas paskutinis „koldūnų“ direktorius. Ir štai, šią lietingą vasaros dieną, gavęs leidimą iš DPKT narių, įrašysiu ir mūsų visų pamiltą, jau „ex“ apsaugos direktorių, Monster_Zipp! Pripažinsiu, kad duodamas tau direktorių, tikrai nemaniau, kad taip gerai susitvarkysi ir būsi direktoriumi beveik pusę metų (penkis mėnesius)! Galiu drąsiai pasakyti, kad kėlei darbą aukštyn. Daugumai apsauga atrodo nuobodus ir niūrus darbas, tačiau kodėl? Čia yra bene daugiausia veiklos, kaip pavyzdžiui važinėti į iškvietimus, saugoti žmones, saugoti vyriausybę ar event'us, vežioti žaidėjus, treniruotis, ardyti tinklus, krauti pinigus į bankomatus, vežti konvojus, ginti pinigų konvojus nuo gaujų bei apiplėšimų ir t.t. O ir užsidirbti čia galima neblogai... Būtent ką pastebėjau tave darant, tai įrodinėjant, kad apsauga tikrai yra ir gali būti įdomus, patrauklus bei pelningas darbas. Pirmaisiais mėnesiais, kaip ir visi kiti direktoriai, labai stengeisi, buvai užsidegęs noru apsaugą padaryti geriausia, pakelti šio darbo reputaciją, prašei leisti įvairius dalykus, tikrai atidavei tam daug laiko ir pastangų, kad šis darbas vėl klestėtų. Ir jis klestėjo, bravo! Kiek teko su tavim bendrauti, tai parodei, kad esi gan atsakingas, draugiškas, savimi pasitikintis, valdingas, supratingas, drąsus ir einantis per gyvenimą šiokiu tokiu naglumu, kas erzina, bet padeda pasiekti savo tikslą. Ne tik man, bet ir daugeliui žaidėjų parodei, kad gaudaisi šiame darbe, negavai nei vieno direktoriaus įspėjimo ar rimto papeikimo, komanda buvo prižiūrėta ir darbšti, todėl ir nusipelnei būti įrašytas čia - tarp buvusių geriausių serverio direktorių! Tikimės, kad tavo įpėdinis Arensas taip pat šiose pareigose išbus ilgą laiką, kaip ir tu (o gal netgi ilgiau?) bei susitvarkys su kasdien iškylančiais naujais direktoriaus sunkumais! Tiek aš, tiek dabartiniai DPKT nariai tau dar kartą dėkoja už atiduotą laiką, pastangas, darbą, įvykdytus mūsų lūkesčius ir įgyvendintas idėjas, bei linki tau sėkmės. Lauksime sugrįžtant į valdžią! Čia buvo dar viena dovana nuo manęs :14_relaxed:

 

  • Už 44
  • Prieš 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mechanikų direktorius Edgaras_Supra

Direktoriavimo laikotarpis nuo 2017-06-04 iki - 2017-08-11

 

Edgaras_Supra.. Kas jis? Turbūt ne vienam žmogui kylantis klausimas. Ramus, niekada nesiveliantis į konfliktus, viešuose chatuose mažai besireiškiantis, tačiau apie mechanikų darbą viską išmanantis vaikinas. Tie, kurie yra dirbę mechanikuose, ar bent jau kvietęsi techninę pagalbą kelyje ir sulaukę Edgaro, manau, kad man neprieštaraus ir pritars, kad būtent jis, buvo tas, kuris mandagiai aptarnaudavo klientus, atsakydavo į visus klausimus ir ištiesdavo pagalbos ranką, kai jos reikėdavo. Niekada nepasikėlė ir išliko toks, koks yra šiandien, nepaisant to, kad turėjo galimybę būti Mechanikų direktoriumi. Nesuklysiu jį pavadindama kaip sėslų ir užsispyrusį. Ar kiekvienas turėtų tiek kantrybės ir stiprybės metai iš metų dirbti viename darbe tam, kad galų gale pasiektų taip trokštamą postą, tai yra direktoriaus pareigas? Edgaro kelias mechanikuose prasidėjo dar 2014 metais, kai valdžia nuolat keitėsi kelių žmonių rankose, tai yra Run_Away ir Redas_Fuur, kartkartėmis ir Arnas_Max. Jau nuo tų dienų Edgaras uoliai dirbo, stengėsi įkopti tarsi į Everesto viršūnę tam, kad galėtų sau ištarti: ,,Viskas, aš padariau šiame darbe viską, ką galėjau ir galiu savimi didžiuotis“. Bėgant metams šis žmogus turėjo įvairiausių pareigų. Pradedant Mechanikų greitojo būrio vadu, įgaliotiniu, kvalifikatoriumi, pavaduotoju ir galiausiai, 2017 m. birželio ketvirtoji buvo lemtinga diena, kai jis startavo kaip naujai iškeptas direktorius. Edgarą pažįstu daug metų, ilgą laiką stebėjau jį kaip mechaniką, po to kaip savo pavaduotoją. Nebuvo nė vienos dienos, kuomet būčiau nusivylusi šio žmogaus atliekamu darbu, nes jis į savo pareigas visuomet žiūrėjo atsakingai ir stengėsi viską atlikti kuo geriau, nedarydamas klaidų. Tik vienas jis žino, kokius iššūkius teko jam įveikti, tvarkantis su direktoriaus pareigomis, naujais darbais, prižiūrint ir renkant komandą bei atliekant viską, kas yra pavesta darbo direktoriui. Kai darbas yra ištobulintas, labai sudėtinga išrasti ką nors naujo, sukonstruoti kaip sakant naują dviratį, tačiau tu niekada nepasidavei ir stengeisi mechanikų darbą kelti į aukštumas ir suburti komandą, kuriai nieko netrūktų. Tuos dvejus mėnesius, kol direktoriavai, nors ir turėjai galimybę prašyti pagalbos, klausti įvairių klausimų, nesulaukiau nė vienos žinutės, o tai leidžia suprasti, jog apie mechanikų darbą žinojai viską ir tau nekilo jokių klausimų ar problemų, prižiūrint šį darbą ir jame dirbančius asmenis. Net neabejoju, jog valdžioje būtum sėdėjęs, kaip ir sakei, metus ar net ilgiau, tačiau dėl asmeninių priežasčių tau teko atsisakyti šio posto. Džiaugiuosi tavimi, kad pagaliau įgyvendinai savo svajonę, išbandei direktoriaus pareigas, nesulaikei nė vieno direktoriaus papeikimo, negavau nusiskundimų ir iš kitų žaidėjų dėl tavęs, todėl ačiū tau už tai, kad buvai sąžiningas žmogus, neprisivirei košės ir puikiai susitvarkei su tau paskirtu darbu. Tikiuosi, kad ateity, jei turėsi laiko ir noro, būtinai grįši į šį darbą ir vėl tęsi savo kadenciją tam, kad įvesti ką nors naujo, ar tęsti tradicijas ir dirbti viename darbe dar ilgesnį laiką. Dabar pagaliau gali sau pasakyti, kad pasiekei viską, ko troškai ir ramia sąžine gali išsikelti sau naujus tikslus bei jų siekti. Sėkmės tau gyvenime ir ten kur vyksti, niekada nepasiduok ir būk toks užsispyręs, kokį tave pažįstu. :) 

  • Patinka 8
  • Už 17
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Policijos Departamento Direktorius Lenny_Mob
Direktoriavimo laikotarpis nuo 2017-07-04 iki 2017-09-05
 
Antrąjį kartą pasirodantis šioje temoje ne kaip DPKT, tačiau kaip vienas iš serverio direktorių. Visi puikiai pažįstate šį žmogų ir papildomo pristatymo jam tikrai nereikia. Su serveriu einantis daugelį metų asmuo, buvo čia tiek per tamsų laikotarpį, tiek per šviesų. Nesvarbu ar buvo direktorius ar ne, puikiai žinojo kas laukia vienoje ar kitoje pusėje, todėl rinkdavosi atsakingai. Po ilgo laiko valdžioje, nusprendęs išbandyti save direktoriaus pozicijoje puikiai žinojo, kad susitvarkys su pareigomis ir sulauks didelio palaikymo, tačiau po pirmo direktoriavimo teko palikti direktoriaus pareigas, sulaukus itin daug neapykantos
ir kiek man žinoma Ddos atakų. Laikui praėjus ir viskam atslūgus vėl bandei pasiekti direktoriaus pareigas, tačiau užpildžius į policijos departamentą užėmei antrąją vietą ir direktoriumi tapo Joes_Dream. Visiškai nenustebau, kai tapai pas jį pavaduotojas ir lygiai po mėnesio buvai paaukštintas į direktoriaus pareigas. 2017-07-04 diena, kai policijos departamentas pradėjo keistis į gerąją puse. Buvau viešai išsireiškęs, kad prieš tai darbas buvo tiesiogine žodžio prasme sužlugdytas ir privalėjau kažką pakeisti ir manau viskas nuėjo tinkama linkme. Tik gavęs direktoriaus pareigas, pradėjai vykdyti didelius ir ilgai planuotus tikslus, kuriu dar neteko matyti niekam. Neužtrukai nei dienos, kai paskelbei pirmąsias darbo permainas ir įvedei skyrius, gerokai pakeitei rangų sistemą bei sukūrei "kitokias" darbo sąlygas. Pakeitei "SPD" darbo įvaizdi serveryje, kitokį nei visiems įprastai buvo suprantamos šios raidės. Diena po dienos viskas ėjo teigiame linkme. Viso direktoriavimo metu buvo nuolatinė atranka, kuriuos reklamavimu užsiiminėjot tikrai unikaliai ir tai man labai patiko. Įvairios darbo akimirkos ar situacijos padaro puikia reklama į darbą. Per savo direktoriavimą nesulaukei nei vieno rimto papeikimo, dėl ko reikėtu svarstyti tavo ateitį. Pamenu tik 1 papeikimą, dėl kurio buvo perspėtas pavaduotojas žodišku įspėjimu, kad išvengtumėm nesutarimu ateityje. Todėl tai nesutrukdė mums bendradarbiauti toliau. Kiekvienas žmogus yra ypatingas, unikalus ir vertas pagarbos. Šiuo direktoriumi išbuvai 17.53% šių metų, kitaip sakant 64 dienas. Atkaklumu gera darbą pasieksi greičiau nei skubumu, todėl visi darbo atnaujinimai ateidavo tinkamu metu tinkamoje vietoje. Per tą laikotarpį nuveikei tikrai daug ir galiu didžiuotis, kad buvai šio darbo direktorius. Nepasidavei kitiems ir išėjai pakelta galva. Nesiūlau niekam lygiuotis į tave, tačiau esi puikus pavyzdys, kaip tinkamai išdėstytos mintys gali tapti unikalūs darbo atnaujinimai. Ačiū tau už viską ir sėkmės ateityje.


@Vasia.

  • Patinka 9
  • Ačiū 2
  • Už 36
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kariuomenės Direktorius Šarūnas_Jakus
Direktoriavimo laikotarpis nuo 2017-08-14 iki 2017-10-26
 

Sveikas Šarūnai prisijungęs prie SARG.LT buvusių direktorių sąrašo ! Čia nėra surašomi visi buvę, čia aprašomi TIK nusipelnę direktoriai, kurie išnaudojo viską, pasiekiant savo tikslų. Nors buvai jau direktorius ne vieną kartą, tačiau niekaip nesugebėjai patekti čia. Tačiau geriau peržiūrėjus buvusių direktorių aprašymus, viename esi paminėtas tu ir ne pas bet kurį direktorių, o buvusį kariuomenės direktorių, dabartinį moderatorių Beliunas_Justas, kuri taipogi aprašiau aš. Kiek ironiška, kad būtent aš tave paminėjau kaip tikrai gerą pavaduotoją ir po kiek laiko aprašau kaip dar geresnį direktorių. Direktoriavimas tau klostėsi puikiai, išbuvai daugiau kaip 2 mėnesius, jei tiksliau tai 73 dienas ir jos tau buvo kupinos veiksmo ir netikėtumu. Aš labai gerai atsimenu mūsų pirmuosius bendravimo akimirkas, kai pykomės ir buvome vos ne didžiausi priešai. Tačiau praėjus laikui pasikeitei, perėjai į gerąją savo pusė, pradėjai dirbti teisėsaugoje, labai greitai siekti aukštų pareigų, bendravimas žymiai pasikeitė. Dienai po dienos einant, surinkai tiek patirties teisėsaugoje, kad visi tiesiog norėdavo direktoriauti tau ir susirinkti kiek galima daugiau patirties iš tavęs. Buvai ir tikriausiai išlikai iki dabar labai ramus ir išmintingas žmogus. Niekur neskubėdavai ir darydavai kaip geriau tau ir aplinkiniams. Direktoriaus pareigas gavai iš Valentino, kurį išsirinkau aš ir tikėjausi, kad greitai rinkti direktoriaus tikrai nereikės ir tai pasiteisino. Turėjai 3 pavaduotojus, iš kurių 1 man visada kėlė įtarimą ir žinai apie kurį aš. Tačiau neišlindo dar mano įtarimai iš maišo ir tikėkimės to nebus. Tavo tikslas buvo pasiekti teisėsaugos direktoriaus pareigas, ir tu jį pasiekei. Per visą tavo direktoriavimo sezoną, nesulaukiau nei vieno skundo apie tave ir tai tikrai daug ką pasako. Buvo šaunu matyti tavo komunikavimą su visais teisėsaugos bei apsaugos direktoriais ir darbais. Darėte įvairias treniruotės kartu taip paįvairindami aplinką. Mano kriterijus atitikai visus 100 proc. manau atitikai ir darbuotojams. Buvai šaunus direktorius bei kartais cs;go žaidėjas. Sėkmės tau toliau ir lauksime sugrįžtant ! :)


@Vasia.

  • Patinka 10
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • Liūdnas 2
  • Už 28
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...