Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dark_Cyrus

Mano istorija

Prabalsuok už vieną iš kandidatų.  

178 balsai(-ų)

  1. 1. Kieno istorija tau patiko labiausiai?



Rekomenduoti pranešimai

Mano žaidimo istorija:

Viskas prasidėjo 2012 metų pradžioje...Visada galvojau, jog sampas tai kažkoks kvailas ir beprasmis žaidimas, kol draugai neįkalbėjo pamėginti jį pažaisti. Visų pirma, reikėjo susigalvoti savo veikėjo Vardą_Pavardę, bet manydamas, jog šio žaidimo nepamėgsiu, užsivadinau tokiu nicku , kuris pirmas šovė į galvą , t.y Ernestas_Dream. Nuo pat pirmos akimirkos žaidimas šiame serveryje man labai patiko. Patiko tobulėti, keltis patirtį jog galėtum dirbti vis kitokį darbą. Pirmomis savaitėmis net nežinojau , jog yra toks dalykas kaip forumas, jog ten vyksta atrankos į darbus. Ilgą laiką nesugebėdavau patekti į jokius darbus su pakvietimais, nes apie juos jokios informacijos nežinojau :D Tačiau puikiai pamenu dieną, kaip patekau į pirmąjį darbą su pakvietimu Grove Street pas tuometinį direktorių Elvinas_Williams. Patekęs labai džiaugiausi, gyriausi draugams ir tt.. Bet gaujoje ilgai neužsibuvau, kai forume paskaitęs informaciją apie taxi darbą sulaukiau atrankos ir ten patekau. Mūsų firmos taksistams vadovavo Edgaras_Grimali. Dar iki šiol juokiuosi prisiminęs kaip dirbdavau su /autopilotas komanda, nes nenorėjau nesilaikyti  "važinėti su /autopilotas" taisyklės. Nuo tada ir prasidėjo mano taksi karjera. Po ilgo darbo ir pastangų pasiekiau savo pirmąjį įgaliotinio postą pas Lava_Master ir Gega_Nežinau. Tačiau po kiek laiko, paragavus valdžios žaidimas man tiesiog nusibodo. Leavinau serverį net dviem metam. Po keleto metų su tais pačiais realiais draugais prisiminėm šį serverį kuris sukėlė nostalgijos jausmą. Sumanėmę sugrįžti ir kartas nuo karto pažaisti. Tačiau gavau viską pradėti su nauja paskyra, kadangi senoji buvo pavogta. Pasivadinau Ernestas_Friberg. Ši paskyra man yra tikrai labai sėkminga. Per nepilnus metus pasiekiau tiek, kiek kiti nepasiekia per 3 žaidimo metus. Gerai, keliaujame prie sugrįžimo.. Pirmąją savaitę neturėjau ką veikti, todėl keldavau žmonėms ridą. Po kažkiek tai laiko mano senas geras draugas Gega_Nezinau gavo Taxi I firmos pavaduotoją. Žinoma prisiminęs senus gerus laikus labai užsimaniau dirbti pas jį Taksistu ir štai, sulaukiau išsvajotos atrankos. Pasikartojęs visas taisykles, kurios per keletą metų pasikeitė dėl visokių naujovių, patekau į firmą. Nuo pat pirmos dienos labai stengiausi, norėjau pasikelti aukštą rangą ir vėl įgauti Gegos pasitikėjimą. Po mėnesio darbo, gavau pasiūlymą iš direktoriaus tapti firmos įgaliotiniu ir aš , žinoma, sutikau. Tapus įgaliotiniu ir atrodo pasiekus tikrai aukštą poziciją darbe, žaidimas vėl šiek tiek pabodo, tačiau norėjau kažko daugiau. Po beveik 2 mėnesių buvimo įgaliotiniu, kai direktorių gavo Ričardas_Kairiūkštis, tapau pavaduotoju. Labai džiaugiausi savo pasiekimu , kurį pasiekiau per tokį trumpą laiką. Valdžia man labai patiko, su ja tvarkiausi puikiai. Ir štai , po pusantro mėnesio, atėjo ta diena, kai tapau Taksi I firmos direktoriumi. Gaila, kad juo neišbuvau ilgai, nes teko jo atsisakyti dėl pastovių DDoS atakų.. Tačiau viską pasiekiau per 6 mėnesius.. Nuo paprasčiausio pirmo rango darbuotojo iki direktoriaus. Tada supratau, jog šiame projekte viskas įmanoma. Po keletos mėnesių forume buvo paskelbta atranka į moderatorių komandą. Pagalvojęs, jog visai norėčiau gauti šias pareigas ir išmėginti kažką naujo, užpildžiau anketą. Pamatęs, kokie rimti ir tikrai žinomi žaidėjai taip pat pildo ir konkuruoja, jau visai nesitikėjau būti atrinktas. Tačiau reputacijos skaičius ant mano anketos buvo diždiausias, bet dėl to labai nesidžiaugiau, nes tai neįtakojo administracijos pasirinkimo. Po maždaug savaitės rinkimų gavau pakvietimą į Skype iš pagrindinio admino Tautrimas_Juška , su žinute, jog buvau atrinktas į moderatorių komandą. Labai apsidžiaugiau ir buvau labai patenkintas. Ir štai, jau beveik keturi mėnesiai kaip tvarkau ir prižiūriu forumą.  Taip pat šiuo metu esu ir mechanikų pavaduotojas, kurį gavau rugpjūčio pabaigoje. Šiame poste jau esu ~3 mėnesius ir šis darbas man nei kiek nenusibodo. Čia ir baigsiu savo istoriją, tikiuosi ji jums patiko.

E.Friberg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano SARG.LT serverio žaidimo istorija prasidėjo net pats nežinau tiksliai kada, nes šitas account'as nėra mano pirmasis. Galima sakyti žaidžiau SARG.lt serverį su pertraukom, ir vis mėgdavau keisti account'us. Bet kažkaip įvyko taip, jog susikūriau šitą vienintelį ir paskutinį "Tadas_Kelmee". Taigi, kaip pradėjau žaisti serveryje? Žaidžiau manau visiem gerai žinomam serveryje neviešinsiu, apibūdinsiu jį Sarg.lt "Kopija". Praleidau savo visą SA:MP žaidimo laiką kitame serveryje. Buvau pasiekęs gan nemažai praeitame serveryje, bet nutiko taip, jog prasidėjo korupcija. Privilegijų pardavinėjimas ir panašiai. Žodžiu, administracija pradėjo žiūrėti neatsakingai į savo pareigas, bei patį serverį. Tad, dar pasilikau vistiek žaisti, nes buvau užsidegęs žaisti aš tame serveryje, poto pastebėjau jog kiekvieną dieną draugai pradeda palikti projektą, ir kelesi į SARG.LT serverį. Tuomet kilo ir man tokia mintis, nes logiškai pagalvojus, viskas tas pats kaip ir ten, na ne visiškai tas pats aišku, kompanija, serverio ekonimika ir visa kita tik skiresi. Na, užsukau pirmą kartą į SARG.LT serverį maždaug 2015m pradžioje, mano pirmasis nick'as buvo jeigu gerai pamenu Vladimir_Black. Tuomet pažaidžiau sargą mėnesį, ir vėl kažkaip aš jį palikau, apleidau. Ir vėl sugrįžau prie senojo severio. Tuomet po kiek laiko, ir vėl grįžtu į SARG.LT serverį ir neprisiminiau savo senojo account'o duomenų. Tuomet susikūriau Tadas_Hoonigan paskyrą, žaidžiau apie 2 - 3 mėnesius serveryje, čia jau buvo kažkur 2015m vidurys. Tuomet gavau su šiuo account'u mafijų/gaujų blistą bei teisėsaugos blistą. Tuomet taip pogi leavinau sargą ant pusės metų. Žaidžiau su draugu lol'ą, kalbėjome per TeamSpeak'ą. Jis sako, einu į SARG'ą, pražaisiu minumimą ir panašiai ten. Galvoju, galbūt ir man reikia prisijungti pažiūrėti kaip gyvuoja dar, ar kas gero belike. Nu ir vėl pamiršau account'o duomenis... Tuomet susikūriau Tadas_Kelmee account'ą, kilo vėl noras žaisti serveryje. Dabar turiu gan nemažai pažinčių serveryje, esu ne daug pasiekęs, bet pakankamai kad didžiuočiausi savimi. Taip pogi, ir dabar užeina tarpas kad leavinu serverį po 1 - 2mėnesius, tiksliau pertrauką šiokia tokia padarau. Dabar vėl nesenai grįžau prieš savaitę su biški į servį, iš pat pradžių nebuvo noro tokio didelio žaisti, nes esu mafijų/gaujų megėjas, o sėdžiu bliste... Bet viena dieną pamačiau jog vyksta atranka į Ginklų Prekeivius, viskas apsiverte, pasikeitė. Dabar žaidžiu su dideliu malonumu serveryje, ateinu praleidžiu savo laisvą laiką kai galiu. Ne koks iš manęs istorijų kūrėjas, bet gal šis tas gavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija.

 

 

Pirmą kartą šį serverį išgirdau žaisdamas kitam projekte, jį spėju visi žinos nes tai yra kopijuojamas serveris nuo sarg.lt Ten kaip pamačiau jog pareklamavo šį serverį iškart atėjau čia pasižiūrėti kaip viskas vyskta, bet buvo viskas tai pat tik kad žaidėjų buvo tikrai daugiau, sunkiau prasibūti šiam serveryje buvo, tai buvo apie 2015 gruodžio mėnesį. Tai ir buvo mano pirma diena šiam serveryje, atėjau pirma kartą ir likau su visam čia, todėl kad čia tikrai įdomiau, reikia labiau stenktis dėl kažkoko, paviždžiui į darba patekti čia apklausinėjama rimčiau ir t.t. Tiesiog man šis serveris patiko tik todėl kad jame buvo daugiau žaidėjų į viska buvo žiūrima rimtai, viska buvo sunkiau užsidirbti tai kad padaro įdomesnį serverį. Šiuo metu tiesiog bandau suktis automobiliais visokiai namais perku už pigiau bandau parduoti už daugiau, bet aišku, ne visada pavyksta įšeiti į + buvo ne karta taip kad buvau išėjas ir į didelį - . Buvo visokių pertraukų todėl neturiu nei pinigų nieko šiuo metu, esu nemažai pasiskolinės iš draugo kuriam dabar renku pinigus ir bandysiu atiduoti, todėl ir bandau dalyvauti šiam event'e gal tiesiog pavyks, nusišypsos laimė, būtų puiku tiesiog, galėčiau atiduodi skola draugui kuriam tikrai esu nemažai skolintas bei nusipirkti namą bei savo norima mašina. Tai tokia būtų mano istorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sw, pradėjau žaist 2011 pradžioje ar 2010 gale tiksliai nepamenu. Pakviečiau dar vieną klasioką žaisti, abudu dirbdavom ūsiuose, pildydavom į visus darbus, o tada daugiausiai kreipdavo dėmesį anketose į rašybą (o rašiau turbūt blogiau už Beliūną td :D) tad niekur nepatekdavau nei aš nei jis, paskiau mokykloje dalino nemokamas korteles su 5lt papildymu tai pirmą kartą nusipirkau VIP ir tada nuėjau į klubo Bad Boys atranką, tada dar klubai buvo populiarūs, visus daužėm šiame klube aš aišku su coltu visad šaudydavau, nes miręs tingėdavau pirktis ginklus iš naujo tai /vipginklai buvo paprasčiau :D

Tada vieną dieną pamačiau, kad vyksta atranka į Taksi 1 firmą iki stop, nuvariau ten ir patekau, įsidarbinęs labai džiaugiaus (lyg Domas_Cortez 2k13 filmuodamas Fantazy ''turiu vydyjo turiu vydyjo''), po poros dienų keitėsi direktorius visi buvo išmesti (tuo tarpu išmokau rašyti), užpildžiau vėl ir pirmą kartą patekau iš anketų, tačiau nepatekau per apklausą. Tada vėl pradėjau visur pildyti, pakeičiau nemažai darbų kol nuėjau į Cosa Nostra ten pradirbau mėnesį kai kituose darbuose iki tol max sav. buvau pradirbęs, mafijos tada visiškai kitokios buvo: mafijos tarpusavy beveik nekariaudavo, būdavo tik žmonių grobimai, nebūdavo jokių hydrų ir pan. paskiau nušalino direktorių, pabandžiau pas užpildyti tada anketą, tada nieko nežinojau apie rinkimus kad vyksta stebėjimai ar kažkas pan., apžvalgų nebūdavo tai nežinau kaip man ten sekėsi :D

Vėl pakeičiau nemažai darbų, bet tada atsirado gaujos, tad nuėjau į GS po kažkurio laiko buvo renkamas direktorius, direktorių gavo vienas iš buvusių GS narių - Gang_Fozzy, jis atsirinko 3 žmones (tarp jų ir mane) kam norėjo duoti pavą, na jį gavau ne aš o Sarunas_Lenin. Iš pradžių kaip ir pykau ant jo, nemėgau nes pats norėjau pavo, bet vėliau susidraugavom tapom gerais draugais, jis gerai sutarė su taxi kažkurios firmos direktoriumi ir jam pasiūlė duoti man pav, nedaug pritrūko, tačiau negavau jo, tada Lenin atsisakė pav. ir siūlė Fozziui, kad duotų man pavą, bet taip pat buvo kitas kandidatas Rytis_Power abu su juo konkuravom, tačiau negavom nei vienas, nes Fozzy atsisakė direktoriaus, aišku abu pildėm ir direktoriumi tapau aš(vėl džiaugiaus kaip Domas filmuodamas Fantazy), pavaduotoją daviau Ryčiui. Pamenu tada gal savaitę laukiau kol man uždės direktorių, kai uždėjo valdėm 100 bet greit kažkaip lempiškai mane nušalino, td pradėjau žaisti trumpai su kitu acc nuėjau į taxi, ten vėl vos pavo negavau, na o tada nežaidžiau beveik metus.

Grįžęs po tų metų jau nebeturėjau direktorių blisto, nuėjau vėl į GS kuri valdė 0, nors kai žaidžiau visada buvo tik 100, padirbau šiek tiek ir tada nuėjau į SWAT. Padirbau ten mėnesį ir vėl gavau GS direktorių daviau pavą senam pažįstamui iš GS Erniux_Pro, po 2sav. Vyteniui_Blaack, o po dar 2sav. Gytis_Han, iš pradžių valdėm 0, paskiau po ~2sav. pradėjom imti procentus, tada įdėjo deaglus gaujoms, susigrąžinom 100. Tuo metu GS turėjo tik savanna, tad nusprendžiau parašyti pasiūlymą, kad įdėtų voodoo, ilgai jos nedėjo, pradėjom floodinti Bumeriui pastoviai žaidime, kas buvo adminai kickindavo visus pvz: afk p.s Bumeri įdėk voodoo. Gavom voodoo. Prabuvęs beveik 2 mėnesius perleidau direktorių Hanui. Būdamas direktoriumi pykaus su visais TB buvusiais direktoriais, tarp jų ir Bond_Alen su kuriuos paskiau tapom gerais draugais.

Hanas neišbuvo mėnesio, o aš šiek tiek gailėjausi, kad atsisakiau. Direktorių gavo Edga_Night, kuris pasiūlė man pav. aš sutikau, pirmas dienas valdėm 0 paskiau greitai atsikovojom 100. Tačiau aš viską vienas turėjau daryti be drk, jo pastoviai nebūdavo online, pastoviai į skype sulaukdavau žinutės ''junkis, užėmė zoną aš turiu eit'' ir jis tada sugalvojo atiduoti visas zonas TB nes ''susigrąžinti nuo 0 įdomiau'' labai supykau ant jo, nieko nebedariau tik atbuvau likusias dienas iki 2sav. Iš to laiko įsiminė pirmoji mūsų paimta zona ''garažai'' mes su Edga atsivarėm nuosavas dunes (td galima buvo drk/pav laikyti zonose nuosavas), pastatėm ant vieno pravažiavimo dune paprastai o kitoje pusėje pastačiau savo dunne, atsijungiau tada ten pastatė savannas ir kai prisijungiau tas pravažiavimas buvo subugintas, niekaip nėjo praeiti pro jį, tad TB galėjo eiti tik pro vieną pusę, mes padarydavom tokį tarpą įsileisdavom kelis TB, nustumdavom atgal, nušaudavom juos ir tada įsileisdavom kitus :D
Po GS pav. porą mėnesių beveik nežaidžiau, tada pradėjas žaisti ėjau į mafijas, bandžiau gauti direktorių, bet likdavau 2-3 tarp kandidatų, tada vyko taxi rinkimai, mane keli žaidėjai įkalbėjo pildyti, ant lempos užpildžiau ir gavau, daviau Eigintui_Rar pavą, bet tiesiog greitai pamačiau kad šis darbas ne man, darbuotojas Salvis_Gta siūlė pinigus už rango pakėlimą, na sutikau, paėmiau pinigus bet rango nepakėliau, tada parašė papeikimą ir praradau direktorių.:D
Vėl nelošiau kurį laiką, kol IMM drk negavo geras drg Jonas_Karalius (Ryčka_Baton), nuėjau pas jį, po to pas Andrius_Fantazy į CN kur daužėm visus, kai jis atsisakė tą pačią dieną IMM drk gavo geras drg Bond_Alen, kuris buvo žadėjąs, kad jei gautu mafijos direktorių duotu man pav, tačiau nedavė, tad likau CN iki kol išmėtė mane bbž dėl ko, tai td išėjau į IMM po kelių dienų ten jau buvom susitarė, kad po savaitės man duos pav. ant kito acc tačiau greitai mane išėmė iš drk blisto ir gavau pav ant savo, pirmą dieną gavom išpirką, bet td CN pav. gavo Artur_Makar, CN būdavo visad po 30-40 tada dar to nesupratau, bet tai buvo dėl to, kad jis nesilaikė darbuotojų limito. Tad gavom malkų, Dogas atsisakė drk, dpkt leido perleist nors tik porą dienų buvau, bet neėmiau. Už ~2 dienų Gang_Fozziui perleido NP drk, ant prikolo sako duok pav. ir po kiek laiko jis rašo: ''galvojau duočiau tau pav? :D'' parašiau ''dusk debil'' ir pats net nustebau, kai tada uždėjo pavą :D

Pas Rimą pavu pabuvau bšk daugiau nei 2sav. ir išėjau vėl į mafijas kur rinko CN drk, jo nepavyko gauti, tai vėl nelošiau porą mėnesiu, grįžęs nuėjau į IMM, po ~2sav. gavau CN drk, daviau pav Dogiui, iš pradžių karai buvo lygus, tačiau su kiekvienu karu vis ilgiau išlaikydavom IMM, kol gavau pirmą išpirką, tada IMM pav. gavo Makar ir vėl prasidėjo po ~40on ir aišku neatsilaikėm tokiai masei, turėjom įrodymų, kad nesilaiko limito darbuotojų, bet dpkt nieko nedarė, tai tiesiog daviau acc porai žmonių, nes nemačiau tolko taip kariauti, vienas pridarė šūdų, gavau vdb :D

Vėl ilgai nelošiau, bet td vėl užsinorėjau, daug žmonių Zylei rašinėdavo, kad išimtu mane iš VDB, ir galiausiai išėmė, palošiau mėnesį tarp mafijų/gaujų ir vėl nelošiau ilgai. Po pusės metų Dogas(Bond_Alen) kaip ir atidavė man savo acc, nes buvo drk bliste, dirbau np su tuo acc ir td rinko TB drk, Bondas lb prašė, kad už savo acc pasimčiau drk ir jam ant kito acc perleisčiau nu galvoju px, užpildžiau ir pralošdamas po 100-250 min gavau drk :D, bet tuo pačiu prasidedant rinkimams iš Bondo acc panardžiau ir jį išėmė iš blisto jis pats užpildė į CN drk ir abu gavom dirikus, o aš pats to TB drk net nenorėjau :D Po poros dienų mane nuvertė, tada nuėjau į NP ten ilgai padirbau(kol dirbau NP mane Domantas_Janu apscamino ant ~90 m, 60 jų jau gražino bet 30m vis dar skoloj), td grįžau vėl į mafijas - CN, vėliau IMM ir td Mantas_Kacialkas pradėjo mane kviesti į FTB, nenorėjau iš pradžių, bet td CN drk buvo labai neaktyvus, tad veiksmo nebūdavo, tai sutikau nueiti į FTB pasakė kada ir kur bus atranka, per apklausą nieko nemokėjau padariau gal 5 klaidas, bet vis tiek mane paėmė :D

Greitai pasikėliau max rangą, tada norėjau palikti, uždėjau starus porai žmonių kurie mane apscamino, bet td vienas iš bendradarbių įkalbėjo likti, buvau vienam uždėjas už esc ir relog, įmečiau į papeikimą ft už esc kur jau po star uždėjimo jis esc ir parašiau, kad ''relog tu dar kada nors padaryti tai į ateity sudėjau'' :DD pav. Karolis_Kent kažkaip ten išmažino, negavau nei vieno pav. kol ožys Vincas_Carter po kelių sav. nepasikapstė papeikimuose ir neparašė papeikimo, td pavą nušalino ir direktorius gavo įspėjimą dėl šio įvykio, pats td dėl neaktyvumo netekau max rango, bet per porą dienų vėl pasikėliau jį. Tada per sarg gimtadienį padarė, kad būtų galima išsipirkti iš blist, skolinaus iš kitų milus ir kaip tik tuo metu perleido FTB direktorių Boikai būčiau tada gavęs įgl, bet dar nardžiau kad man 2sav. duotu pavą, gal ir būtų paėję nežinau, bet išsipirkau jau po laiko ir palikau kepykla po ~4mėn, nes vasarai išvariau. Grįžęs po vasaros vėl nuėjau į FTB, pasikėliau jau kaip ir max rangą ir td Domo draugelis Varis atsisakė drk ir išmėtė mane free iš darbo, grįžęs po kelių dienų vėl viską kėliausi iš naujo,po mėn gavau įgl. (būdamas FTB įgl. buvau apscamintas kito įgl Dark_Cyruso ant 50m, tai čia puiki proga būtų atgauti tuos 50m), po ~3mėn būvimo įgl gavau pav. ir po 2sav. drk.
Daviau pav. mažai kam žinomam žmogui kuris serveryje žaidė gal ~2mėn ir FTB buvo vienintelis jo dirbtas darbas t.y. Edwardas_Solo. Labai stengiausi būdamas direktoriumi, padaryti FTB geriausia sritimi, daryti atrankas kuo rečiau ir iš pradžių viskas buvo labai gerai atrankas kas 2sav. darydavau, kol neprasidėjo šilti orai, tada pasidarė daug sunkiau išlaikyti darbuotojus ir pan. Dar atsirado TPK kurie lb erzindavo ir iki šiol gadina teisėsaugą. Prabuvęs ~3,5mėn perleidau drk Speniui, manau tikrai gerai sekėsi man direktoriauti visą laikotarpį. Nors buvau tokį lempinį įsp gavęs :D

Po FTB drk nuėjau į PD, ten buvau nelabai aktyvus, kartą neturėdamas ką veikt iš lempos užpildžiau į IMM drk, Ugnius tai sužinojo ir įtikino rimtai imti drk, tai nuėjau į TB, likau 3 rinkimuose, paskiau po tų rinkimų gal dar 3 kartų prireikė kol pagaliau gavau direktorių CN, iš pradžių buvo viskas ok, bet td visi perėjo į imm pas mane liko pagrinde naujokai kurie po 300 žalos per valandą gynimo padarydavo, tad prasileidau bšk. 

Td nuėjau į PD, ten padirbau SPD, o db sėdžiu IMM ir daužau karvių mylėtoją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prasidėjo viskas gūdžiais 2013-aisiais šaltą žiemos vakarą. Gavau rekomendaciją pažaisti šį žaidimą ir pradėjau nuo paskyros, kurios vardas pavardė buvo gan juokinga - Dragdrifter a.k.a drago drifteris. Ankščiau nebuvau žaidęs nei single-player, todėl apie žaidimo prasmę nieko nenutuokiau, užtruko, kol išmokau SF map'ą. Taigi nuo pradžios keliausi XP, kad galėčiau kuo daugiau gauti iš darbo į uždarbį, labai norėjau tapti kelių prižiūrėtojų, nes girdėjau, kad už važinėjimą su mašiną duoda po 500 litų, tai darbai buvo pagrindinis mano pinigų šaltinis. Dirbant kelių prižiūrėtoju išmokau šiek tiek mepą, apsipratau prie serverio. Žavėjausi ,,Immortal'' mafija kuria tuo metu valdė ex-dpkt Qyanas_Yvanauskas ir labai norėjau tapti mafijozų, kadangi kiti darbai pasirodė labai nuobodūs. Laikui bėgant užsikėliau 50'000 bendros patirties ir spėjau į ,,Grove Street'' atranką pas Drasiuss_Kedyss. Išmokęs taisyklęs patekau ir taip pradėjau gaujinio karjierą - nuo nulio. Kad pasikelčiau rangą pastoviai šaudydavau /nalogas sąrašą, labai įdomi veikla tuo metu buvo. Susipažinau su žmonėm kurių serveryje jau nebėra, bet iš jų daug ko išmokau. Padirbus gan ilgą laiką pavaduotoją gavo James_Fantom, o aš ar jis ant manęs buvo užpykęs, todėl palikau darbą ir "leavinau".

Pardaviau tą paskyrą MIRC programoje ir toliau žaidžiau CS gatherius. Po kiek laiko užsimaniau gryžti, bet nuo nulio nenorėjau visko pradėti, todėl iškeičiau steam'ą į Robertas_City paskyrą. Taip gavosi, kad turėjau 100'000 bendro xp bei dirbau medikuose su 14'000 medikų patirties taškų. Vis dar tapati suma jų yra, nes niekada nebuvau įstojas į medikus po to karto. Iš darbo buvau išmestas tapačią dieną, todėl neturėjau jokios veiklos. Susimąsčiau sukurti samdomų žudikų būrį ir žudyti žmones už pinigus su sampo draugeliais. Gaudavom užsakymus iš Andrey_Bronislav nužudyt denisą, kai buvo armijos valdžioje. Su laiku susipažindavau vis su naujais žmonėm ir taip gavosi, kad prastūmė mane į CN pas Zylę. Nuo to laiko pradėjau darbus keisti kaip kojnęs, o kojnęs keičiu dažnai. Užsibaigė kojnių keitimas narkotikų prekeivių darbe pas Erke ir Kentą iki kol kompas palūžo ir taip gavosi, kad vėl "leavinau". Žodžiu gryžęs užsimaniau pratęsti gaujinio karjierą, sedėdavau vien ,,Grove Street'' gaujoje, nesvarbu kas būdavo direktorius. Sukdavom "varkęs" su namais, perkam pigiau - parduodam brangiau. Žodžiu galvoje buvo tik limonai ir kaip gauti daugiau valiutos. Bežaidžaint užsiroviau ant Mažūno, o tais laikais jis buvo DPKT. Užmutinau jį ir tada gavau nuo Zylęs VDB už DDos. Teko keisti paskyrą, gavau iš tyxovičiaus dovanų - Karolis_Versace. Užpildžiau į CN direktoriu gan gerą anketą, žinoma veikla buvo gan gera irgi. Skelbimo dieną - Laimonas_Samg : Naujasis ,,Cosa Nostra'' direktorius turėjo tapti Karolis_Versace, bet ..., na ir tada paskelbė Liutauras_Tizixas.

Po kiek laiko bumeris išėmė iš vdb, o tada CN direktorių gavo Fretas_White. Pas jį gavau pirmąją savo valdžia t.y įgaliotinį. Prasukom gan gerą dielą su danilu. Suveikėm įgaliotinį už 240 valiutos man, tom_fire bei fretas_white. Taip pasikėlem biški verslus ir dar milų gavom. Po kiek laiko krito iš posto fretas, todėl perėjau pas donį ir vėl gavau įgaliotinį. Kadangi donis nebuvo aktyvus, prarado direktoriu, todėl ėjau vėl pas kitą ir jau po biški rinkdavausi pažintis, įgaliotinis tapo vanduo ( tais laikais gal ir turėjo prasmės tas postas, dabar nelabai). Išrinko draugą ,,The Ballas'' direktoriumi, tada gavosi taip, kad tapau pavaduotoju. Nežinau, sėkmingai ar ne, bet jau tada turėjau gan nemažą chebrą ir pasipriešindavome gan neblogai, bet turėjau išvykti, o paskyrą daviau kitam žmogui. Gryžęs buvau nušalintas dėl to, kad kitas žaidė.

Pirmas direktorius, dalykas kuris arba mane suvarė, arba ne, nežinau net. Susirinkęs komandą, uždėjau pavaduotoją - Aurimas_Reader asmuo kuriuo iki šiol pasitikiu ir taip kariavome, bet kiekvieną dieną gaudavome papeikimą nuo Vytautas_Cames. Žodžiu palaikiau savaitę direktoriu, būčiau kritęs nuo papeikimo, bet atsisakiau. Taip gavau direktorių blistą ir realiai buvau ilgą laiką paprastas darbuotojas, tik už šaudytoją. Pradėjau su laiku per kitas paskyras imti pavaduotojus, tapau gan žinomu žaidėju gaujinių tarpę. Pasirodė nauja versija, kuri per klubų karus kariaujant su pinigų suma laimėjusiai komandai duodą 1,8 sumos, bet bumeris padarė klaidą. Prisijungiau į teamspeaką ir Dievo prokurorė jau apie tai žinojo, todėl prisijungiau prie kelių pacukų darbo. Pasiemėm du klubų pavaduotojus, susidėjom į komandą ir kariavom iš 1'000'000. Už kiekvieną laimėjimą gaudavome po 1 milijardą į klubo fondą. Prisidarėme tiek pinigų, kad išpirkome daug namų, mašinų. Bet kaip sakant jeigu pabaiga laiminga, tai dar nepabaiga. Kažkas išsiaiškino, kad būtent mes pribūginome, todėl reikėjo viską slėpti. Kadangi kitiem buvo taspats, tai pribūginome dar daug milijardų ir išdalinome visiem žaidėjam tpls, po kažkiek tai šimtų milų ir tada serveris buvo išjungtas. Po kiek laiko daug kas iš mūsų gavo freeze acc, didžioji dalis turtų buvo atimta. 

Išsipirkęs direktorių blistą pradėjau tęsti žaidimą nuo pavaduotojo posto. Išlaikęs reikiamą laiką perleidau kitam asmeniui ir tada vėl pradėjau rinktis valdžios postus. Aš nesikeičiau, bet aplinka keisdavosi, nauji moderatoriai, prižiūrėtojai, žaidėjai. Visa ta rutina mafijose, gaujose pradėjo atsibosti. Pakeičiau keletą kartų darbą, norėjau nuo mafijozų/gaujinių rutinos atsitraukti, bet kažkaip vėl gryždavau atgal. Leavinau serverį ne kartą, gryždavau vėl - tik, kad pasišaudyti ir daugiau nieko. Pradėjau šiek tiek čytinti, norėdavosi daugiau nužudymų padaryti. Taip ir prisičytinau, kad gavau mafijų gaujų blistą ir nustojau žaisti, paskyrą pardaviau. 

Pakvietė į teamspeak'ą olegas_lifanov ir sako, kad už mano paskyrą žaidžiantis sako, jog jis tikras city. Taip gavosi, kad poto aš jį į blistą įkišau už paskyros pirkimą. Jis nebuvo tas kuris ją nupirko, kiek supratau ėjo per kelias rankas. Pasikvietėm į teamspeak'ą ir susitarėm, kad iškeisim paskyras ir jis gaus kitą, todėl atidaviau jam Gaujos_Dievas už savąją. Pasikeitęs viską norėjau leavinti, nes nebuvo ką veikti su vdb, bet atėjo helovyno event'as ir galima buvo išsipirkti iš vdb sąrašų. Chebra paskolino 270'000'000 €, kad galėčiau išsipirkti. Prižadėjau žinoma atiduoti ir laimėjau aukcijoną, o po kiek laiko tapau ,,Immortal'' mafijos pavaduotoju. Nemanau, kad ilgam, bet istorija vis dar tęsiasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano Istorija

 

Tai va, visos nesamones, drebejimai, tikejimai ir mėsmales prasidejo 2013 metais. Kadangi gyvenu Vokietijoje buvau gryzes ant vasaros atostogu, ir budamas pas pusbroli pradejom losti sampa, SARG serveryje...pradejau iskart su situo nick, norejau kazkuom atsiskirti nuo kitu kurie visi yra uzsivadine vardu su "Vodka" taipkad pasivadinau "Wodka" kiel zinau kolkas vienintelis esu:D zodziu visas zaidimas prasidejo kaip begom po 5min y maxima pirkt papildymo Vip'ui nes supratom kad be jo nesmagus zaidimas...tais laikais dar nebuvo pirmos 3d free :/ zodziu pradejau serveryje dirbti belekokius darbus be pakvietimo, pamenu dar sedejom visa diena prie kompo kad pasiekti pakankamai xp kad dirbti keliu priziuretojais...truko pora dienu bet tais laikes tai atrode kaip didziausias Pasiekimas:D poto prasidejo ridos kelimas,tais laikais be kontrakto drebedavai kad zmogus tau uz kelima sumokedavo, budavo kad kai negaudavai saibu, susiraukes visa diena lakstai:D atsimenu apie 5dienas taupiau kol turejau gana Pinigo isigyti pirma masina, tai buvo sultan...tais laikais buvo kosmosas tokia tureti. Poto menesiu menesius taupiau kol susirinko 5m ir uz juos prasiau Mini-Atrankos y GS ;D geri buvo laikai, laukiau kokias 2 valandas prie GS bazes kad paimtu, sumokejau saibas, prieme ir kita diena ismete, nes isvis kaip grybas ten elgiausi, kaip naujokas nieko nezinantis nesusigaudziau ir belekokia mesmale ten budavo...poto meciau sargs, galvojau mesiu visam laikui nes prasidejo rimtesni mokslai...ant kaledu draugelis priviliojo vel losti, taipkad vel viskas prasidejo,po kazkiek laiko patekau y pirma normalu darba su Pakvietimu, ir tai buvo apsauga pas Legacy_Demonas ir Grimalli :D buvo geri laikai, nors ir apsauga nuobodi...budavo kasdien apie 3 trenkes ir vis saibu gaudavom, pasikeliau ten gera varda norejau netgi siekti igl. bet nebuvo lemta, vel leavinau sarga... ant ateinancios vasaros vel pas pusbrolio prasidejo sargas...nu jau buvo nuobodu bet galvojau pabandysiu ir aisku vel pasinesiau..patekau y taksi, mano antra darba su pakvietimu...ilgai dirbau pas Passata ir Remixa...patekau isejas netgi y Garbes Sarasa :) buvo tikrai geri laikai taksi, po vasaros kaip visada leavinau:D

Tai va, galu gale atejo si vasara..nevaziavau niekur atostogauti, taipkad kas gi pasimaise, o gi sargas nu ka nezinau ar tai bus paskutinis laikotarpis kur zaisiu ar leavines vel pradesiu...visa vasara muilinausi tarp mafiju ir taksi...sugebejau gauti cn ir taksi naloga tai va tokios ir stokeles...

Pries pora savaiciu patekau y Reporteriu darba, dieve mano....geresnio darbo dar neesu dirbes, malonus zmones be galo...dirbi daug su nuosava kad ir nuo pirmo rango;D galiu pasakyti kad direktorius tikrai dieviskas, nemanau kad gali buti geriau :)) tai va, tuom ir viskas apipasakota....manau nereikia mineti kaip as ten saibas susisaudziau ir tt. tai yra nesunku jei moki pirkt vlt :) 

Vieni mane vadina Donoru, kiti kurie pazysta, tiesiog zino kad moku suktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija:

Ankščiau galvojau, kad samp'as yra visiškai neįdomus, bei nuobodus žaidimas, tačiau keli mano draugai pasiūlė šį projektą, išpradžių sakiau: tu durns net neįdomus tas samp'as, bet draugai vistiek įkalbėjo nors pabandyti. Na, pabandžius jau nuo pat pradžių mane sužavėjo tai, jog šį serverį vis gerina įvairiausiais atnaujinimais, matėsi iškart, jog serverį prižiūri puikūs žmonės, kurie neleidžia serveriui žlugti. Po dviejų žaidimo savaičių įsidarbinau į pirmą savo darbą su pakvietimu, tai buvo: "TheBallas" gauja pas Gang_Pukiss, labai džiaugiausi, patiko kilti karjieros laiptais, įgauti pasitikėjimo iš žinomų žmonių. Tačiau, gaujoje labai ilgai neišbuvau, kadangi Gang_Pukiss paliko mūsų gretas, tuomet nedirbau niekur, tiesiog žaisdavau ramų, bei kartais nuobodų laiko tarpą, tačiau po 3 žaidimo mėnesių susiradau gan gerų draugų, su kuriais darydavom visokias nesamones, šaudidavom, gaudydavom, bėgiodavom nuo teisėsaugos, tikrai būdavo linska, tačiau atėjo toks laikas, kai teko leavint serverį. Po gerų metų gryžęs, sužinojau kad daug iš tuometinių mano draugų, jau taip pat palikę šį serverį, tačiau aš vėl po truputį bandžiau įgauti serveryje pasitikėjimą, bei pagarbą, sekėsi gan neblogai, gryžęs į serverį, iškarto įsidarbinau Cosa Nostra mafijoje pas Arturas_Quick, ir vėl prasidėjo viskas nuo pradžių, kilau karjieros laiptais, įgaudavau pasitikėjimą, dabar tiesiog galima sakyti nieko neveikiu serveryje, perku/parduodu namus/mašinas, kaip sakoma bandau vėl atsistoti ant kojų šiame projekte. Žaisdamas šiame serveryje, supratau, jog vieną akimirką tu esi niekas, o kitą jau kažkas, kaip sakoma "prasimušti" būtent šiame serveryje yra sunku, tačiau įmanoma. Na, tai tiek, linkiu sėkmės visiems, kas dalyvauja, ačiū už dėmesį, iki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija būtų tokia:

Sėdejau su draugu apie 21:00 valandą 2014 metais, ir draugas sako davai nenori pabandyti pažaisti sarg.lt projekte, geri savininkai, ekonomika ir t.t. Aš pagalvojau sakau nu pabandom draugas įjungė sako va pabandyk gal patiks, nes jo brolis irgi žaidė jam tada buvo 16 metų, man padėjo užsidirbti pinigų ir neprašinėti kitų, kaip dabar daugelis naujokų prašinėja... Daugiausiai Užsidirbau pinigų 10mln pats, nusipirkau po kelių savaičių vip privilegiją ir pradėjau žaisti. Pirmasis su pakvietimu darbas, tai buvo medikai man atrodo dar buvo pavaduotojas Dark_Cyrus, po 3 dienų pas medikus gavau 2 įspėjimus, galvojau aj nusiimsiu nebus taip sunku, o poto sužinojau kaip nusiimti tuos įspėjimus, reikėjo kelti ridą... Išdirbęs 1 savaitę, nes pirmą kartą žaidžiau ir patekau be klaidų į medikus čia buvo tikrai man atrodė, kad geriausiai patekau. Taigi nebuvo ką veikti žaidžiau kėliau ridą ir pamačiau atranką į taxi pirmą firmą, direktorius buvo Tomukas_Meskutis ir Coll_Land pavaduotoja, pamenu labai juokingai patekau į taxį sakiau komplimentus pavaduotojai... Užsidirbau per vieną savaitę (savo pirmąją savaitę) 2 rangą, visai galvoju nieko toks darbas ir poto atsistatydino tiek pavaduotoja, tiek direktorius ir išmėtė visus. Nebuvau iš tų naujokų kurie negerbė kitų kurie siuntinėdavo visus vyresnius į įvairias puses... Šiaip labai patiko tiek medikuose tiek taksistuose, bet po kiek laiko išėjau Ir dar po šiai dienai žaidžiu sarg.lt serveryje ir dirbu taksisto darbą kuris man išties labai patiko 2014 metais. Mano visa sarg.lt projekte karjera, tai taksi darbas, nes ir po šiai dienai esu taksi, nes ten manau man labiausiai buvo ta gyslelė būti, bandžiau į apsauga į F.T.B į visus darbus bandžiau ir nepavyko. Dar prisimenu, kai bandžiau pabūti mafijose/gaujose galvojau bus ta gyslelė dalyvauti užgrobimuose, grobti žmones, bet vistiek nepatiko.

Pagarbiai Nojus`Elegy

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

                                                                                        Mano zaidimo istorija butu tokia:

Kadangi as apie sarg'o projekta zinojau jau nuo 2013m. Bet kazkodel nezaidziau,o pradejau gan nesenei palyginus su kitais senbuviais nuo Liepos 20d. Buvo taip jog pasiilgau samp ir ziurejau video per youtube ir pamaciau sarg'o projekta. Tai galvoju pabandyti pazaisti. Zinoma buvo sunku pradzia zaisti, Nes nieko nepazinojau. Buvo pirmoji atranka i Taxi II firma Tuo metu direktorius - Khai_Offline buvo. zinoma nepatekau nes nieko nemokejau. Jus patikesit ar ne bet i taxus is 9karto tik patekau. Pradirbes taxuose norejau kazka naujo. Zinoma begdavau nuo mentu kaleimuose sedejau dafiga kartu, bet kas juose nesedejes? Paskiau perejau i mafijas/gaujas Bet taip gavosis jog tipinis inv buvo. Perejau i teisesauga neseniai dirbau swatuose. Bet reikejo naujoviu pradirbes swat'uose 2 sav o dbr tik sklypus apstatineju ir panasiai. Zinoma sekmes visiems pildyti.

By King

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, sarg.lt žaidėjai,

 

Ir aš nutariau papasakoti istoriją, kaip pradėjau žaidimą šiame puikiame serveryje. Sarg.lt - SAMP serveris, kuris mane įtraukė į žaidimą nuo pat pradžių. Vieną metų vakarą su draugais nutarėme pažaisti SAMP'ą, tačiau nei vienas iš draugų nežinojo, kokiame serveryje galėtumėme žaisti, o aš jau buvau kažkur girdėjęs, kad sarg.lt - populiariausias SAMP serveris Lietuvoje, todėl pasiūliau jį draugams ir mes prisijungėme, visų Vardas_Pavardė buvo vienoda, todėl siautėjome tryse po miestą, tuo metu negalėjau pagalvoti, kad kažkada tapsiu radistų ir FTB įgaliotiniu, o vėliau ir pavaduotoju. Po gal poros mėnesių pertraukos, kartą žaisdamas kitus žaidimus prisiminiau, jog turiu sarg.lt paskyrą, prisijungiau ir mane šis serveris labai įtraukė, įsidarbinau radistuose pas direktorių Skuterį, dirbau mėnesį, užsitarnavau įgaliotinį, palikęs darbą patekau į radistų garbės sąrašą už jiems rengiamą veiklą. Po kiek laiko radistai pabodo, nutariau palikti darbą. Ilgai laukiau atrankos į FTB ir galų galiausiai sulaukiau, patekau, įsidarbinau ir prasidėjo mano kelias teisėsaugoje. Padirbęs pusantro mėnesio gavau - įgaliotinį. Domui perleidus direktorių Kotrynai gavau pavaduotoją, stengiausi atgyvinti Federalinių Tyrimų Biurą, manau, kad tuo metu dirbę darbuotojai buvo patenkinti mano įnašu į šį darbą, tačiau kaip visada, nevisi buvo patenkinti. Jokiame kitame darbe nesijaučiu taip, kaip teisėsaugoje, čia, puiki atmosfera, šaunus komandos nariai bei puikūs direktoriai. Manau, dar ilgai liksiu joje ir sieksiu kiek galėdamas daugiau. Artėju prie pabaigos, norėčiau pabrėžti, kad per šį laiką, kurį praleidau serverį pamačiau įvairių asmenybių, pavyko susirasti draugų, įsigyti priešų, tačiau nesigailiu, kad pradėjau žaisti šiame serveryje. Dabar galiu palinkėti tik sėkmės kitiems kandidatams ir visiems kitiems, kurie skaito šį rašinį. 

 

Gero vakaro,

Edva_Smoove

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...