Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dark_Cyrus

Mano istorija

Prabalsuok už vieną iš kandidatų.  

178 balsai(-ų)

  1. 1. Kieno istorija tau patiko labiausiai?



Rekomenduoti pranešimai

Mano SARG.lt istorija prasidėjo labai seniai – 2010/2011 metų pavasarį, jau net pats nelabai ir prisimenu, kelintais metais tai tikrai įvyko. Bet puikiai pamenu, nuo ko viskas prasidėjo. Viskas prasidėjo įprasta mokslų metų dieną, kai apie šį žaidimą (SA:MP) aš pirmą kartą išgirdau iš savo bendraklasio lupų, kuris visiems pasakojo apie jam patinkanti šio žaidimo projektą – SARG.lt. Visi buvome susidomėję, grįžęs namo, susisiekiau su savo draugu, kad gaučiau papildomos informacijos (kur atsisiųsti žaidimą, kaip instaliuoti, kaip paleisti ir kaip žaisti).

Įsirašęs žaidimą, net nekilo didelio vargo sugalvoti man tinkantį žaidimo slapyvardį (Raimaa_Runy), nes šio slapyvardžio vardas yra mano pilno vardo trumpinys, o pavardė, tiesiog vaikystės pravardė. Prisijungiau į žaidimą, tais laikais nebuvo labai didelio žaidėjo srauto, viskas, ką aš veikdavau tais laikais, tai kėliausi sau XP, kad pagaliau galėčiau įsidarbinti į limuzino vairuotojus, šis darbas be pakvietimo buvo mano trokštamas darbas ir pagrindinis siekis, nes tais laikais, jei neklystu, šis darbas reikalavo daugiausiai XP. Laikui bėgant, apie šį žaidimą papasakojau savo geriausiems draugams (Donldas_Donald ir Daniel_Krabs), kurie taip pat pradėjo žaisti kartu su manimi ir siekti aukštumų. Visuomet, jei ne kieme, tai susitikdavome visi SARG.lt projekte, visi kartu pasiekėm išsvajotus 70K XP, džiaugėmės, nes pasiekus šį skaičių, galėjome darbintis į visus serverio darbus su pakvietimu. Galiausiai patekau į savo vos ne pirmąjį darbą su pakvietimu – S.W.A.T. būrį, kuriame ir prasidėjo mano serverio karjera. Po ilgo ir sąžiningo tarnavimo elitiniame būryje, gavau savo pirmąją valdžią, buvau paskirtas būrio pavaduotoju, tai įvyko maždaug 2013 m., Naujųjų Metų naktį. Vėliau buvau paskirtas elitinės "Cosa Nostra" mafijos krikštatėviu, po to vėl pakartotinai S.W.A.T. būrio direktoriumi ir t.t.. Visuomet, plėšiausi tarp dviejų sričių: mafijų, kur vyrauja nusikaltimai ir teisėsauga, kur buvau visų žaidėjų sergėtoju. Galiausiai, šis žaidimas man pabodo ir aš leave'inau jį, tačiau, po 3 metų pertraukos, nusprendžiau grįžti ir pabandyti žaisti vėl. Vos tik grįžus, gavau labai gerą pasiūlymą iš S.W.A.T. direktoriaus, prisijungti prie komandos. Šis kvietimas buvo lemiamas, kurio dėka, aš vėl žaidžiu šiame projekte nuo 2016 metų pavasario iki šio laiko. Šiuo metu, esu prikaupęs begalę patirties, dirbu ir atstovauju mafijos veiklai, pas savo seną bičiulį Aurimą_Readerį.

Ačiū už Jūsų dėmesį!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki,

 Kadangi suradau ir aš laisvo laiko, kodėl gi nepapasakojus? Viskas prasidėjo nuo mano klasioko patarimo pradėti žaisti SA:MP ir būtent Sarg.lt serverį, galvojau kodėl gi ne. Susikūriau gan durną V_P - Dominykas_Moksliuks. Po biški kaupiau XP, bandydavau darbus be pakvietimo, kadangi buvau vaikas ir nedrįsdavau eiti į darbus su pakvietimais. Po kiek laiko reikėjo pabandyti, nes norėjosi premijų, veiksmo, tad išbandžiau nueiti į Cosa Nostrą mafiją pas Fungus_Dude, pasisekė, kad dar tada TeamSpeak nebuvo aktualus, ir apklausinėjo per /skamb, iškalęs kaip maldą patekau. Prasidėjo mafijų/gaujų emigravimai, tada ėjau pas Greendeath į ballas, tais laikais dar buvo tik šaltieji ginklai, kadangi dar neturėjau tiek kantrybės daužytis su kastuvais 2h, tad išėjau į Apsaugą, tai buvo pirmas darbas, neskaitant mafijų/gaujų. Jame pradirbau gan ilgokai, kadangi buvo daug premijų, ir kaip apsaugoje veiksmo, gal man pasisekė, bet kiek žaidžiau tiek reikėdavo saugoti kokius žaidėjus, kurie daug sumokėdavo, aišku norėdami pajuokauti. Nuėjau į teisėsaugą, ir į taxi, bet niekur nebūdavo taip smagu kaip mafijose ar gaujose. Tad prikaupiau tiek xp, kad galėdavau drąsiai patekti per savus, be jokių atrankų. Laikas spaudė, artėjo vasara, darbai, laukas, maudynės ir t.t. - leavinau. Bet visgi buvo pasiūlyta pažaisti savaitei už Dievo_Prokurore, pakelti uždarbį, ir ką gi, vėl užkabliavo, tad po savaitės gavau iš pažįstamo šią paskyrą, Edgaras_Maped. Pradėjau žaisti su ja, ir dabar dar žaidžiu. Ieškojau visokių gudrybių kaip pakelti verslą, gauti pinigų ar susirasti vėl savų, pas kurių įsitvirtinčiau, vienas iš savų buvo Narušio, su kuriuo susipažinau iš kito projekto. Įtvirtino, kaip jūs dar žinote "City gaujiniuose". Su geru draugu Reflex_Dirt sugalvojome, kad reikia pasiimti valdžią, taip mes ir padarėme, jis pasiėme The Ballas direktorių, o aš tapau pavaduotojas. Visus pažįstamus susikvietęs kariavome prieš "tropekinius", lengva nebuvo, bet įsijautę pasiekėme gero rezultato, viskas baigėsi, kai jis atsisakė direktoriaus, dėl asmeninių problemų, kadangi nebuvo man dar 2 savaičių, nebuvo pasiūlyta direktoriaus. Na ir ką gi buvo paskelbta atranka į The Ballas direktorių, nieko nelaukdamas užpildžiau, nors tiesą pasakant nesitikėjau. Bet žaidžiau, šaudžiausi, ir bekariaudamas su teisėsauga gavau žinutę iš Zylės, ateik į TS. Atėjęs buvo paklausta ar noriu direktoriaus, taip ,aš jo norėjau ir tapau. Gavęs direktorių viskas pasisuko ne ta linkme, visi tie pažįstami kurie turėjo ateiti pas mane, nuėjo į Immortal mafiją padėti. Bet, bet, bet manęs nepavedė Lukiz_Carter, pakalbėję paskyriau jį savo pavaduotojumi, kuris susitvarkė nepriekaištingai! Vėl kariavome prieš žaliukus, kuriems vadovavo Izaokas ir Index, nebuvo daug laiko susirinkti komandos, kadangi jie laukdavo manęs, kad atsiimti procentų, bet sugalvojau paimti naujokų, juos po truputį mokinti ir padėti įveiktį Grove Street. Tai ištiesų pasitvirtino, sudarėme neblogą komandą, tik tiek, kad trūkdavo IIIlvl admino, kuris galėtų stebėti čyterius, kurie mum baisiai trukdydavo, bet būdavo karų, kuriuose susirinkdavo po 35 žmones, vis dėl to vėl pradėjo trūkti laiko, išvažiavau, užpildžiau neaktyvumą, perleidau pavaduotoją Mockei, tvarkėsi gan neblogai. Šiaip ne taip išlaikiau mėnesį ir tai buvo geriausia Sargo akimirka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikučiai, na pastebėjau tikrai daug reikalaujantis konkursas, didelė konkurenciją tad sugalvojau ir aš pasivaržyti.

 

Taigi pradėkim, SA:MP'ą pradėjau žaisti nuo senų laikų gal nuo 10-ties metų, esu praėjęs daugelį serverių, kai kurie dar vis gyvuoja, kiti jau ilgą laiką numirę. Pirmos mintys apie patį žaidimą buvo visai nekokios, žaisti sugundė draugai. Pradėjus žaisti pajaučiau didelį progresą ir stimulą vis toliau ir toliau siekti tikslų šiame žaidime. Deja seniau nebuvo tokių modernių serverių kaip dabartiniai, tad tekdavo keliauti per daug serverių norint rast ką nors modernesnio, kūrybiškesnio. Ir vėl užsidirbinėti pirmus pinigus iš naujo (dabar visi serveriai išmandrėję, pilni sistemų, pilni galima kažkur užsilikti ir ilgą laiką tame serveryje žaisti). Kadangi kadaise keliaujant per serverius matydavosi tik kopijos ir dažniausiai tie patys mapp darbai, tos pačios sistemos be abejo kilo idėja ir pačiam sukurti ką nors ypatingo, bet idėja ir liko tik idėja. Prisimenu tuos pirmus žingsnius į valdžią buvau kupinas nepasitikėjimo savimi, tos pirmos atrankos į darbą buvo žiauriai įtemptos, nes burna drovu buvo praverti per TS. Kad drovėjausi kalbėti dar dabar juokas ima, nes tuo metu buvo žymiai lengviau visur patekti :5_smiley:. Bet visgi tas kultūros proveržis po kurio laiko atsirado. Užsidirbdavai pirmus pinigėlius, nusipirkdavai, mašiną, būdavai pasiturintis serveryje, o tada pradėdavai kovoti dėl pareigų. Pradžiai turėdavai būti pasiturintis, tave turėjo pažinoti patys žaidėjai, gerbti tave, forume turėdavai irgi dažnai sėdėti, viskas dažniausiai priklausydavo nuo aktyvumo. 

Įgijai gerą patirtį, reputaciją ir štai tampi direktoriumi. 11-12 metų gaudamas tokį atsakingą postą pasijausdavai ypatingu, reikalingu žmogumi, ateidavai į serverį visi su tavimi sveikinasi, visi kažkuo tave laiko, žiauriai geras jausmas tais laikais buvo, ir žmonės tais laikais kitokie buvo.

 

 Taigi apie pirmo serverio nuotykius. Radau gerą serverį, kuris mane sužavėjo jame užsilikau. Prasidėjo visas veiksmas. Pradžiai pirmi pasiekimai, pirmi žmonės, pirmas darbelis be pakvietimo, pirmi žmonės, pirmi pinigėliai ko gero jau nebebuvau naujokas. Veiksmas su žmonių skaičiumi augo, kasdien vis daugiau pažindavau serverį, svarbiausia SA:MP'e buvo bendravimas, pažintys ir kaip sakant (nėra chėbros, nėra veiklos). Taigi įsiliejęs į minią pradėjau užsidirbti vis didesnius pinigėlius (dalyvaudamas event'uose, dirbdamas rimtesnį darbą) kaliau pinigus savo tikslui - tapti gaujos vadu. Augo noras daugiau sėdėti prie kompiuterio ir žaisti šį užvedantį žaidimą. Vėliau po kiek laiko įsiliejau į gaujų veiklą (grobimai, narkotikai, ginklai) visa tai mano sritis nuo to verda mano pramonė ir verslas, kadangi labai buvau pakilęs ant šaudymo bei buvau vienas geriausių to laiko DM'erių. Galiausiai užsidirbau pinigų, savo gaujos įkūrimui, be abejo dėl to, kad ji būtų patvirtinta reikėjo pakovoti, kurti gaujos istoriją, ieškoti žmonių tinkančių šiai sričiai, kelti savo reputaciją. Norėdamas pasikelti reputaciją, forume pradėjau užsiiminėti modifikacijų kūrimo programomis. Kūriau mašinas, vėliau kiek laiko praėjus užsiėmiau ir PhotoShop'u deja abi veiklos pabodo ir žlugo (turiu patalpinęs GFX skiltyje keleta savo likusių darbų). Įgijau pasitikėjimą serverio savininkų, bei galiausiai pačių žaidėjų visi mane pažinojo, norėjo būti mano vietoje. Pagaliau tapau valdžios dalimi įkurdamas savo gaują t.y. gaujos vadu, tapau kažkuo kas galėjo valdyti, buvau kitoks negu visi, atsivėrę dar didesnis kelias į pinigus (tai turbūt vienas geriausių jausmų, kuris gali nutikti šiame žaidime). Kadangi buvau labai aktyvus dažnai grobdavau pastatus, vykdydavau nelegalią veiklą, o pinigai vis šokdavo man į kišenę iš teisėsaugos fondo, tai dar vienas geriausių mano patirimų SA:MP'e (tu žaidi savo malonumui, o tau plaukia pinigai į kišenę "awesome"). Kad ir kaip be būtų liūdna serveris po 2-3 metų gyvavimo užsidarė. Teko padaryt pusės metų pertrauką, kad būtų vilčių ieškoti kito prieglobsčio.

 

 Kadangi užsidarė mylimas serveris vaikščiojau po serverius, ieškojau laimės ir galiausiai priėjau prie SARG'oSARG'ą atradau visai nesenai, kaip serveris iš pirmo žvilgsnio tvarkingas, nėra prie ko prikibt neįskaitant valdžios ir administracijos :/ (arba jie tikrai užsiėmę, arba ignorina :  vienas iš 2). Labai draugiška kompanija. Tikrai pasiryžęs čia likti.  Kadangi serverio ekonomika didžiulė, nes serveris mano žiniomis nebuvo nei kart restart'uotas tad susilyginti su turtuoliais dedant pirmus žingsnius tikrai bus sunku. Kaip ir kadaise vėl viskas iš naujo tik kita atmosfera. Dabar stengiuosi ieškoti žmonių, turinčius pažinčių ir galinčius man padėti prasimušti į kitą mano tuščios kišenės pusę (esi toks? į AŽ:12_slight_smile:. Turiu užsidirbęs kelias kapeikas, darbą, namą, mašiną viską kas priklauso tik ne autoritetą (ko gero ir čia dėl jo reikės ilgai pakovoti). Kaip ir minėjau labiau aš linkęs į gaujų veikla (narkotikai, ginklai, chuliganizmas) visa tai mano sritis, bet kol aš čia žaidžiu gal 15 dienų ko gero dar ilgas kelias to siekiant, tad iki to reikia mąstyti kokią nors kitą veiklą.

Belieka tik auginti patirtį ir pažinčių srautą serveryje. Ties čia ir baigiasi mano istorija!

 

Ko gero dar belieka palinkėti didelės sėkmės čia rašantiems ir pačiam sau! :10_wink:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labukas draugai ir priešai, iš tikrųjų pamatęs šį konkursą numojau ranka ir pagalvojau, kad neverta dalyvauti, nes šiame projekte esu "šviežias" žmogeliukas. Na, bet pasvarstęs nutariau papasakoti trumpą istoriją. Kaip ir įprasta pradėsiu nuo samp susidomėjimo pradžios. Tiesą sakant, berods 2013 metais užėjau pas draugą į namus ir pamačiau, kad žaidžia San Andreasą, bet online. Aš nustebau ir neslėpiau susižavėjimo, kadangi tuo metu man buvo 12 metų ir nežinojau, kad tai įmanoma :D. Na, bet jo paskatinamas pradėjau žaisti ir aš. Jis žaidė Sarg'e, o aš visai kitame projekte. Ten praleidau apie 2.5 metų ir projektas užsidarė. Ieškojausi kito projekto, bet daugelis neįtikdavo dėl žaidėjų skaičiaus ar veiksmo vietos. Labiausiai patikdavo kaip veiksmas vykdavo ne kur kitur, o San Fierro mieste :). Projektas užsidarė, o aš visdar buvau neradęs vietos kurioje galėčiau laisvalaikiu pažaist. Ir taip atsitiko, kad užėjau "pasižmonėt" į Sarg'o forumą ir patiko, nes jo dizainas buvo atnaujintas ! Užsiregistravau serveryje, sutikau daugelį žaidėjų, tarp kurių buvo nuoširdžių bei egoistų. Kaip ir visi naujokai išsilaikiau teises bei ieškojau kažkokios veiklos dėl kurios galėčiau pasilikti. Į galvą šovė mintis - Laikraščių leidimas ! Pažiūrėjęs forumo laikraščių skiltyje pamačiau, kad normalaus bei įdomaus laikraščio seniai nebuvo, tad pats sau tariau,- Pradėti ar ne? Ir viskas pasisuko į gerąją pusę. Pradėjau leisti laikraščius, žmonės ėmė juos skaityti, teigiamai vertinti, nors laikraštis buvo neoficialus, tačiau jis buvo visų mylimas. Žmonės pradėjo aukoti, laikraščio fondas vis augo ir augo, kol pasiekė ~18 milijonų ! Ta proga kaip ir buvau žadėjęs surengiau CAR MEET'Ą, kurį sugadino kiti žaidėjai. Meet'e susidomėjimas buvo didžiulis, su šio susitikimo nuotrauka laimėjau 2-ąją vietą įdomiausios nuotraukos rinkimuose, o 1-oji vieta - taip pat iš mano renginio :). Pinigai buvo išdalinti dalyviams ir aš dingau. Padariau 3 mėn., pertrauką ir štai aš grįžau, galbūt tęsti savo neseniai pradėtos veiklos. 

 

Ačiū nuostabiems žmonėms, kuriuos čia ir išvardinsiu, už suteiktą pagalbą !

 

Paul Silver // Kornelijus Kornis // Eele Absolut // Edva Smoove // Emilis Phantom // Dučkis Genius // Arvydas Račkauskis // Lukas Meška bei kiti, kurie domėjosi, padėjo bei parėmė mano laikraštuką ! 

Čiau draugai, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi.. Kur cia pradeti? Gryzau i Sarg po 1 metu pertraukos, buvau 17-metis kuris visad nesiojo full cap'a ir nesikeite drabuziu kol pasirinko karjera... Oficialus gatviu valkata A.K.A bomzas A.K.A be namis A.K.A Dirbciau uz baranka. Vis dar samdomas! Aisku su profesija ateina ir apranga... ir amzius. Db esu apie 36 metu su primyzdais batais, spirdantis sudu, juodu hood'u ant galvos, afro haircut, nusipyzdines ir parduotuves zalius greicio akinius. Miegstu sekti zmones iki ju namu, poto ten sedziu prie duru laukdamos ismaldos. Dazniausiai pasibaige 2 budais: 1. Man duoda saldaini, 100EUR, imeta i bagazine ir nuvaro masina nuo Skardzio.

2. Pavalgau svino su parako prieskoniu. Ar man pasiseke gyvenime? Ar as gailiusiu savo pasirinkimais? Aisku, kad pasiseke ir nieko nesigailiu, mokyklos nelankes su siltais batais, taupantis vandeni, zmones mane nuveza issimaudyti, esu profesonalus nardytojas, ir daktaras sako, kad mano kaukoleje yra tokia uzsigrudinusi, kad netgi plaktukas ilinksta nuo smugio. Dar neradau antros puses, bet dar daug panu LS mieste kuriu nesekiojau, gal pagaliau kazkuri mane priglaus kaip koki benami suniuka. Bet cj greiciau darba gauciau nei suniuku tapciau.

P.S. Mokyklos nelankes tai rastas 10/abc.

 

Bomzo dirbancio uz baranka istorija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėjau šitą projektą būdamas dar jaunas ir gražus, kaip daug kas mėgsta sakyti.Na pradėjau žaisti sarg.lt serveryje 2014 metais draugas pasiųlė pažaisti ir man patiko. Žaidžiu iki dabar ir nesiskundžiu. Man nesiseka patekti i darbus su pakvetimais esu dirbes mediku labai patiko. Na pinigus užsidirbinėju keldamas rida ir panašiai. Na esu padares gana ilga pertrauka buvai isisukęs į kitus zaidimus. Viena vakara žiurėdamas youtube radau samp sarg.lt vaizdo klipuka perziurėjau ir supratau kad pasiilgau samp ir pradėjau gana ilgokai žaisti be pertraukų. Dabar galiu palinkėti sekmės savo varžovams ir skaitantiems šį tekstą.

Mantas_Mikimauzas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, pirmas mano apsilankymas projekte buvo 2013 metais. Buvo šaltas žiemos vakaras, ir dėl gauto dvejeto, užpykęs susiradau betkokį samp lietuvišką serverį. Atėjau, gavau free stars, tiesiog lakstydamas gatvėmis, atsisėdau nežmoniškam laikui į kalėjimą, ir leavinau. Tuomet grįžau, ir bandžiau sukti varkes, dėja nepaėjo, ir gavau baną. Nusipirkau unbaną, ir pradėjau toliau žaisti. Niekad nepatekdavau į darbą su pakvietimu, tad praktiškai pusę savo žaidimo pradžios, dirbau ausiumi, bėgiodavau nuo teisėsaugos su sanchezu kalnais, nieks manęs nepagaudavo, vėl leavinau. Tuomet, atėjau į serverį 2015 metais, ir įsidarbinau taxi, pas Gytis_Junior. Ten buvo žaidėjas vardu Matas_Num, kuris buvo didelis konkurentas, bei tuo pačiu didelis draugas firmoje. Padirbėjęs, vėl leavinau.  Grįžau 2016 metų rugpjūčio pabaigoje, įsidarbinau taxi pas Lukas_Green, ir po poros savaičių palikau firmą, nes direktorius buvo neaktyvus. Pirmasis mano teisėsaugos darbas atsirado 2016 metų spalio pabaigoje, dirbau pas Laurynas_Nolifer PD darbą, ir sekėsi gana neblogai. Bet bet kokiu atveju, galima pasakyti: DUŠMANU GIMĘS, AGURKU NETAPSI. 

Taigi, kaip matote, daug kartų buvau palikęs sargą likimo valioje, tačiau, žinoma, pagaliau susipratau prote ir žaidžiu sargą normaliai, kas dien, nė kiek negailėdamas savo laiko, tačiau ir neapleisdamas mokslų. 

Taigi, po kiek laiko, pamačiau, kad šaunus žaidėjas gavo direktorių!!!EIMANTAS_REMIX. Atėjau į šią firmą nesenai, ir tikiuosi išdirbti iki direktoriaus buvimo galo. MYLIU @DUŠMAN!!!!

Žmonės, kuriuos atsimenu, iš savo sarg istorijos!!!

Gytis_Junior - suteikė galimybę dirbti pirmąjį darbą su pakvietimu.

Karolis_Almenis - visada padeda bėdoje, kai jos ištinka.

Matas_Num - buvęs konkurentas taxi firmoje, vienas iš seniausiai žinomų žaidėjų.

EIMANTAS_REMIX - geriausias pažįstamas sarge, šaunus žmogelis, kuris niekada nenuvilia!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įvykdžiau pasiekima 100m algoi, išsiėmiau juos ir ėjau žaisti žaidima/moneta. Per savaite išsilošiau 300m.

Vakare norėjau pasigirt pusbroliui jog turiu 300m bet kadangi sulgavojau pažaist dar 1 arta is 10m ir pralaimėjau tai lošiau kol laimėjau ar išsilošiau ir pabaigoje turėjau 22k :D

Kokia nuostabi sėkmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Joe_Johnson istorija.

Sveikas, Cyrusai, bei kiti skaitovai.

Pamenu tą vakarą, gal 2014-2015 metai, kaip po leav grįžau į serverį, ir įsidarbinau į medikus, kur Dark_Cyrus buvo įgaliotinis, bei žinoma mes greit su juo susibendravom, turėjom bendrų žmonių kurie mums nepatika, ten berods Raminta kažkokia buvo įgaliotinę, abu pastūmdavom, gerai leisdavom laiką.
Paskolino Dark_Cyrus man 200k, žaidžiau monetą, skolinausi iš kitų ir pavyko iš naujoko nusipirkti namą netoli gaujų už 4m, kurį pardaviau už 10. Pirkau už 10, pardaviau už 15, pirkau už 15 pardaviau už 10 ir taip toliau. Reiškiasi mano istorija - Kaip iš 100k sugebėjau pardavinėti/pirkti namus, perku bigiau parduodu brangiau.
Vieną kartą, kaip pirkau už 20, o pardaviau už 45 /tpvip, taip pat buvo naujas veidas berods, užsimaniau su mašinom pabandyti, turėjau 5 milijonus, už 50 norėjau pirkti BFI, bet buvo vakar, jau ruošiausi miegoti, nebuvo reakcijos, ir panašiai, ir man už 50 pasiųlė elegy... Taip ir dingo mano užsiėmimas Pardavinėti/Pirkti namus, automobilius. Šitą pradedu vėl daryti :)

 

Sėkmės visiems.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...