Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Justas_Fuger

Siūlymas dėl Immortal bazės

Ar to reikia?  

63 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

    • Taip to reikia, tai nesąžininga lyginant su Cosa Nostra.
      40
    • Ne, to nereikia.
      23


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, siūlau padaryti Immortal mafijos bazės atnaujinima, nes tai šiek tiek nesąžininga lyginant su Cosa Nostra baze. Cosa Nostra bazė turi 4 įėjimus, kuriuos gali išnaudoti bazės valymui, todėl jiems lengviau apginti bazę.

1. Siūlau paplatinti bazę

2. Pašalinti medį per kurį galima įlipti ant garažo.

3. Padaryt kad nebūtų įmanoma užlipti į bazę be transp. priemonės, nes į Cosa Nostra bazę be transp. priemonės to padaryti negalima. (galima užlipti nuo kalno)

4. Padaryti papildomu įėjimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasiūlymas gal ir neblogas, bet aš siūlyčiau, kad sumapintu naujas mafijų bazes ir viskas, viskam yra tam skirtas laikas ir manau šis laikas kaip tik dabar, kai reikia naujovių mafijose, tai ,bent mafijozai gautų naujas bazės, nes kiek žinau šitos jau atgyvenusios savo. Turbūt daugelis man pritartu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 minutes ago, Tony_Smoke said:

Pasiūlymas gal ir neblogas, bet aš siūlyčiau, kad sumapintu naujas mafijų bazes ir viskas, viskam yra tam skirtas laikas ir manau šis laikas kaip tik dabar, kai reikia naujovių mafijose, tai ,bent mafijozai gautų naujas bazės, nes kiek žinau šitos jau atgyvenusios savo. Turbūt daugelis man pritartu. :)

neims bumeris ir nemappins , ir nemoka turbut, tikrai sutikciau visu 100 procentu kadangi yra nelygybe jau seniai visiems aisku, cn direktoriu laikyti zymiai lengviau ir kariauti lengviau bunant juo, todel reiketu kazkaip subalansuoti labiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

prieš 16 valandas(-ų), Tony_Smoke rašė:

Pasiūlymas gal ir neblogas, bet aš siūlyčiau, kad sumapintu naujas mafijų bazes ir viskas, viskam yra tam skirtas laikas ir manau šis laikas kaip tik dabar, kai reikia naujovių mafijose, tai ,bent mafijozai gautų naujas bazės, nes kiek žinau šitos jau atgyvenusios savo. Turbūt daugelis man pritartu. :)

Kažkaip nemanau kad reiktų naujų bazių, užtektų tik sutvarkyt Immortal baze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žadėjau jau pist pasiūlymą, dėl kampo imm bazėj nuo kalno, visiškai už, nes atvarai į imm, pisi per kampą peršoki ir esi bazėj, o į cn sukapot gali kol peršoksi per tą tvorą. Daryk ką turi daryt Bumeriauskai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Augis_Frozen rašė:

O tai kad i imm grizt trunka 2x ilgiau negu i cosa nieko nekeicia? Nenusisnekek, kaip ir rule sake kiekviena baze turi pliusu, bet turi ir minusu.

HAHAHHAHAHHAHBAHAHAHAHHA kaip šmaišku . Į imortal baze grįžt aišku sunkau ir lėčiau,bet Cosa Nosta bazėje yra tik 2 pastatatai,yra 5 užlipimia yra žolės užlipimai, daugiau vartų ir t.t. tai ką čia pasakoji,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 hours ago, Mindaugas_Epson said:

HAHAHHAHAHHAHBAHAHAHAHHA kaip šmaišku . Į imortal baze grįžt aišku sunkau ir lėčiau,bet Cosa Nosta bazėje yra tik 2 pastatatai,yra 5 užlipimia yra žolės užlipimai, daugiau vartų ir t.t. tai ką čia pasakoji,

IMM yra 3 galimybes užlipt ant angaro, per vilą, per 2 kampus, ant vilos imm irgi yra 3 galimi užlipimai, nebūtum immortalas neverktum čia forume

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...