Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aron_Miller

Patobulinimai + įdėjos.

1 pasiūlymas  

9 balsai(-ų)

  1. 1. 1 pasiūlymas

    • Taip
    • Ne ( kodėl? su argumentu )
  2. 2. 2 pasiūlymas

    • Taip
    • Ne ( argumentas kodėl? )
  3. 3. 3 pasiūlymas

    • Taip
    • Ne ( argumentas kodel?
  4. 4. 4 pasiūlymas



Rekomenduoti pranešimai

Hello!

1. Pagalvojes ir apsvarstes, kad reiktu biški patobulinti miesto gatves ar taip už miesto. Taigi reiktu daugiau greičio fiksuojančiu vaizdo kameru, nes palyginus mažai ju yra, o LV mieste ne vienos nera.

 

2. Kiek girdėjau skundžiates sarg.lt ekonomika. Taigi siulau, kad už /Tplv, /Tpsf, /Tpls ir t.t butu mokama po 1k. ( Negaliotu mašrutiniam transportui [ Darbas su pakvietimu ]

 

3. Siulau padaryti kaip ir per gta san andreas ir toj pacioj vietoj lektuvu mokykla, nes butu realistiškiau kai turi teises piloto/lakuno. ( Jeigu yra toks dalykas tai tegul perkele i ta /tpbull apleista oro uosta.

 

4. Pagalvojau, kad reiktu naujoviu sarg.lt projekte ir manau reiktu praplės mafiju ir gauju skaičiu.

1Los Santos Vagos

2Vario Los Aztecas

3San Fierro Rifa

4 Triada

5.Da Nang Boys

6. Italia mafia

7. Russia mafia

 

Pridedu: Kodėl praplėst? Jūs dabar isivaizduokit biški ne kiek realistiškai bet taip pasijuskit amerikoj gaujos, mafijos visur, pinigu reketai ir panasiai. Ir dabar pačiam žaidime butu visiškai kitoks zaidimo gyvenimas ir veikla čia kaip Cn, imm ar Gs, tb tik, kad praplest mafijas ir gaujas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vat dabar visus paargumentuosiu:

 

pirma ideja: Kaip LV rate zmones kels rida jei bus primetyta matuokliu?

 

antra ideja: kas pasikeis kai mokesim tuos 1k? nenubedniesim, Janu 1,5mlrd tur ir galvoji jis juos labai greit isleis?

 

trecia ideja: kas is tos mokyklos,regitroj issilaikai ir gerai yr.

 

ketvirta ideja: gauju/mafiju ir taip pakankamai,cia nera serve 1,5k zmoniu prisijungusiu i diena,kad tiek gauju/mafiju sukurt tavo atzvilgiu

 

VISUS PRIES.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl radarų iš dalies sutinku jog būtų įdėta keletas užmiestį, bet jog LV mieste juos įdėtų tai esu prieš. Bei dėl gaujų esu prieš kadangi perdaug jų bus, pasidarys kaip klubai ir tiek.. Pastovūs čytinimai ir visa kt. nu vienu žodžiu suprasit patys mano žodžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Tony_Banderas rašė:

Vat dabar visus paargumentuosiu:

 

pirma ideja: Kaip LV rate zmones kels rida jei bus primetyta matuokliu?

 

antra ideja: kas pasikeis kai mokesim tuos 1k? nenubedniesim, Janu 1,5mlrd tur ir galvoji jis juos labai greit isleis?

 

trecia ideja: kas is tos mokyklos,regitroj issilaikai ir gerai yr.

 

ketvirta ideja: gauju/mafiju ir taip pakankamai,cia nera serve 1,5k zmoniu prisijungusiu i diena,kad tiek gauju/mafiju sukurt tavo atzvilgiu

 

VISUS PRIES.

1. Ar aš tau sakiau, kad butent lv rate matuokliai? As tik sakiau lv mieste, nes ne vieno nėra. Lv ratas yra lv miesto aplinkelis. Žiuriu reikia tave apšviest biški.

 

2. Žinai kiek i diena daro tuos tp? Tai vat daug. :D px kad turi tu milu prisidoneitina is mamos ragelio ir laimingas.

 

3. Persiskaityk ka aš parašiau apie lektuvu mokykla. Jeigu yra tu teisiu laikymas tai tegul viska i viena vieta perkele i apleista oro uosta kaip ir per gta. jmj persiskaityk tada rasyk.

 

4. Daviau variantu aš su tom gaujom ar mafijom ir negi jum nenusibosta tos pacios gaujos/mafijos?? viskas per tapati kokie tb sedi su 100% o gs su 0% ir vsio karu nebebuna ir neaktyvume sedi argi taip idomu? Aš gi siulau biški praplatint skaiciu, kad butu įvairoves. 

 

Nu bet dėkui už pasakyta nuomone. Daugumos žmoniu nuomones skirias. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Vladislav_Stepanov rašė:

Dėl radarų iš dalies sutinku jog būtų įdėta keletas užmiestį, bet jog LV mieste juos įdėtų tai esu prieš. Bei dėl gaujų esu prieš kadangi perdaug jų bus, pasidarys kaip klubai ir tiek.. Pastovūs čytinimai ir visa kt. nu vienu žodžiu suprasit patys mano žodžius.

Kodėl pvz ne lv mieste? ( Aš neskaitau lv rato, nes ten nereikalinga ) 

 

Dėkui už nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Gal reiketu bsk daugiau, bet tik ne LV mieste. 

 

2. Nesamone. Kiti tarkim ten su 50k xp turi apie 100k euru, o per diena tikrai labai daug teleportu visi daro, tai dabar jiems puse savo pinigu isleist ant tp?

 

3. NU KAM. Yra VM ir viskas gerai visiems.

 

4. Jeigu cia tiek gauju butu, tai arba visose gaujose po kokius 4-5 zmones, arba vienoj gaujoj daug o kitose mazai labai. Tikrai nesamone. Yra 2 pagrindines gaujos tegul jos ir kariauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...