Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gediminas_Rupsys

S.W.A.T. Buffalo

Ar reikalinga ši įdėja?  

99 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalinga ši įdėja?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 44 minutes(-ių), Paulius_Zip rašė:

Ir už ir prieš. Už, nes gaila, kad swatai tokie kaip ir nuskriausti biškį su tais 3 kibirais, o prieš, nes kai bėgi ir taip ten prisiveisę infernusų, bulletų, hujuletų tave gaudo.

Tai jo, bet ne visada visi gaudo jei neprašai ar kažkiek laiko nepraėjus, o kai turi vienas su bendradarbiais gaudyti tai žinai .. :7_sweat_smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man tai juokinga. Vieni prašė burrito, nes tipo labiausiai tinka swat darbui ir bus galima naudoti važiuojant į grobimus ir pnš. Bumeris įdėjo, pasidžiaugė porą savaičių ir pamiršo. Dabar prireikė buffalo. Kam tiek daug mašinų aš nesuprantu. Man "skarbonkė" zjbs mašina yra. Greita, gal kiek sunkiai manevruoja, bet bėglius gaudyti galima. Naujokams pats tas, nes su partiotu ar rancheriu tikrai pagauti kažką labai sunku.  Senvūviams gal ir atsibosta, bet jie dirba dėl darbo, o ne dėl mašinų.Taigi, būkite paprastesni ir džiaukites tuo ką turite. Na , o jeigu labai reikia,  galiu paspausti už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Karce_Sony rašė:

Man tai juokinga. Vieni prašė burrito, nes tipo labiausiai tinka swat darbui ir bus galima naudoti važiuojant į grobimus ir pnš. Bumeris įdėjo, pasidžiaugė porą savaičių ir pamiršo. Dabar prireikė buffalo. Kam tiek daug mašinų aš nesuprantu. Man "skarbonkė" zjbs mašina yra. Greita, gal kiek sunkiai manevruoja, bet bėglius gaudyti galima. Naujokams pats tas, nes su partiotu ar rancheriu tikrai pagauti kažką labai sunku. Taigi, būkite paprastesni ir džiaukites tuo ką turite, bet jeigu labai reikia galiu paspausti už.

Bet supranti, kiekviename darbe galime rasti tikslą, ko siekti pvz: Armija-hydra, FTB- bullet, PD-spd, o ką tu gali pasiekti swat'uose burrito? :D Mano manymu, reikia sulyginti teisėsaugas šiuo aspektu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Matas_Mindfreak said:

Bet supranti, kiekviename darbe galime rasti tikslą, ko siekti pvz: Armija-hydra, FTB- bullet, PD-spd, o ką tu gali pasiekti swat'uose burrito? :D Mano manymu, reikia sulyginti teisėsaugas šiuo aspektu.

Seasparrow ar kaip ten jis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Didzejus_Nerijano rašė:

Nepritariu. Kas čia per balaganas? SPD yra, ten visos greitos mašinos. Armija turi sultaną, ko betrūko swat'am buffalo? Jūs nebesvaikit, kur realiame gyvenime matei ARAS būrį su fast car? (Gal kitose ES šalysi ir yra). Esu kategoriškai PRIEŠ. O motyvacia S.W.A.T burrito, nes asmeniškai įdomiausia tr.priemonė, bet kad su ja bėglių neleidžia gaudyti, tai nh mirgalkės? @Taute_Vinea @Simas_Vinea

Pritariu tau. Iš teisėsaugos nori padaryti kažkokį sportinių automobilių turgų. Dabar net būtų neįdomu lošt kai tokius automobilius turi, tik to dar sako pritrūko SWAT darbui :1_grinning:

Sutinku su tavimi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 valandas(-ų), Arturas_Quick rašė:

Galėtu su burito apkeisti, nes burito nereikalinga transporto priemonė kaip ir Enforcer, nors nei su tuo burito nei su tuo trucku pagaudysi bėglius.. Tad bufalo būtų bent kažkokia motyvacija pasikelti rango ir bent lengviau butu bėglius pagauti :) Aišku sakysit, kad apsaugą turi tokia mašina, bet lyginame sultan turi ir armija ir taxi.. Tad nemanau, kad būtų blogai, kad pakeistu iš 2 lėtu ir niekam nereikalingų mašinų pakeistu į viena bent naudingesnė mašiną :)

Manau visi sutiksite dar, kad S.W.A.T yra labai mažai darbo be gaudymo, o kai sakykime pasikeli rangą ir vistiek turi gaudyti su ta pačia „Skarbonke“ daros tikrai nuobodu dirbti. Manau tikrai nepatingėsit paskaityti ir atiduoti baslą už, nes tikrai praverstu šiek tiek atnaujinimų ir S.W.A.T buriui :17_heart_eyes: 

 

Aš tai visiškai už, tikrai SWAT dabar yra nuobodu su tuo pačiu gaidžiu pastoviai lakstyt, o tas kibiras nieko dar neina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Karce_Sony rašė:

Man tai juokinga. Vieni prašė burrito, nes tipo labiausiai tinka swat darbui ir bus galima naudoti važiuojant į grobimus ir pnš. Bumeris įdėjo, pasidžiaugė porą savaičių ir pamiršo. Dabar prireikė buffalo. Kam tiek daug mašinų aš nesuprantu. Man "skarbonkė" zjbs mašina yra. Greita, gal kiek sunkiai manevruoja, bet bėglius gaudyti galima. Naujokams pats tas, nes su partiotu ar rancheriu tikrai pagauti kažką labai sunku.  Senvūviams gal ir atsibosta, bet jie dirba dėl darbo, o ne dėl mašinų.Taigi, būkite paprastesni ir džiaukites tuo ką turite. Na , o jeigu labai reikia,  galiu paspausti už.

FTB norėjo tos budos, gavo būda, kodėl swat negali gaut Buffalo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...