Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gediminas_Rupsys

S.W.A.T. Buffalo

Ar reikalinga ši įdėja?  

99 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalinga ši įdėja?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 22 valandas(-ų), Simas_Vinea rašė:

Pritariu šiai idėjai, nes tikrai būtų daugiau motyvacijos, bei tikslas siekto kažko darbe. Bet mano manymu reiktu įdėti cheetah, nes buffalo turi apsauga. O cheetah būtų mano manymu tikrai geriau. Manau daugelis pritartu šiam dalykui ;) 

Banshee, būtų naujovė. Kadangi CHEETAH turi ***** darbas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Karce_Sony rašė:

Man tai juokinga. Vieni prašė burrito, nes tipo labiausiai tinka swat darbui ir bus galima naudoti važiuojant į grobimus ir pnš. Bumeris įdėjo, pasidžiaugė porą savaičių ir pamiršo. Dabar prireikė buffalo. Kam tiek daug mašinų aš nesuprantu. Man "skarbonkė" zjbs mašina yra. Greita, gal kiek sunkiai manevruoja, bet bėglius gaudyti galima. Naujokams pats tas, nes su partiotu ar rancheriu tikrai pagauti kažką labai sunku.  Senvūviams gal ir atsibosta, bet jie dirba dėl darbo, o ne dėl mašinų.Taigi, būkite paprastesni ir džiaukites tuo ką turite. Na , o jeigu labai reikia,  galiu paspausti už.

Jei atsimintum koki ištikrųjų burito norėjo padaryti tai taip nerašytum, ir kadangi nieko nepadarė iš to burito tai kam jį laikyti jei jo niekas nenaudoją.. SWATAI turi 3 mašinas ir iš jų 2 nereikalingas butu manau geriau kad iš 3 padarytu 2 mašinas ir niekas nenukentėtu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gerai, kaip prabuvęs S.W.A.T. daugiau nei 3 mėnesius visada galvoje turėjau vieną idėją. Galit mane vadint išprotėjusiu, nesveiku ir t.t., bet manau, kad to tikrai reikia. Reikia, kad S.W.A.T. būtų pašalintas, kaip darbas ir viskas (transportas, skin, nusileidimas su virve jei turi tą skin, bazė) būtų prijungta prie PD. PD galėtų turėt S.W.A.T. kaip būrį, o ne darbą (vis dėlto tai yra S.W.A.T. būrys o ne darbas), gal tai ir galėtų būti kaip ir atšaka ir tūrėti atskirus pakvietimus (kaip slapta policija), bet esmė tokia, kad tai nebūtų kaip vienas darbas, o, tarkim, PD įgaliotiniai būtų paskirti ir atsakingi už skirtingą atšaką (vienas už PD,kitas už S.W.A.T.,trečias už slaptają policiją(čia tik pamastymas visgi tai priklausytų nuo direktoriaus)). Nuėjęs į darbą tu sieki kažko: geresnės transporto priemonės, privilegijų. Nuėjęs į S.W.A.T. neužsibūni, nes ten keliesi rangą dėl prastesnės tr. priemonės. O jei S.W.A.T. būtų dalykas kurio reikėtų siekti kaip ir slaptos policijos? Manau S.W.A.T. būtų dirbti (arba būti) privilegija, o ne antrarūšis darbas, kuris yra labiausiai nuvertinamas teisėsaugoje. Tarp pačių teisėsagininkų tai yra beveik neskaitoma kaip darbas. Kadangi, tada į S.W.A.T. galėtų patekti tik ilgiausiai PD išdirbę darbuotojai - S.W.A.T. išties būtų kaip ir PD paaukštinimas ir ten būtų aukšto kvalifikuotumo darbuotojai, kurie šį būrį išties galėtų vadinti greito reagavimo būriu.

P.S. @Karce_Sony ten su burrito buvo kitoks pasiūlymas. Burrito vidus turėjo būti su kito pasaulio interjeru (kaip journey).
#makeS.W.A.T.greatagain

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 valandas(-ų), Simas_Vinea rašė:

Pritariu šiai idėjai, nes tikrai būtų daugiau motyvacijos, bei tikslas siekto kažko darbe. Bet mano manymu reiktu įdėti cheetah, nes buffalo turi apsauga. O cheetah būtų mano manymu tikrai geriau. Manau daugelis pritartu šiam dalykui ;) 

Nu jau tu gal nebekalbėk apie Cheetah :1_grinning: jeigu jum ir reikėtų, tai tik Buffalo arba dar koks Sultanas. O šiaip Vytauto idėja labai gera, galėtų apie 4 vienetus įdėti Buffalo. darbuotojams atsirastų didesnė motyvaciją siekti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 valandas(-ų), Arturas_Quick rašė:

:D:D Nu šito man dar neteko tokios nesamonės skaityti, ė tai jaučiu realiai armija su sultanais prikolina, o pd su infernusu iš lekia į miesta į iškvetimus :DDDDDDDDDDD Skirk žaidimą nuo realybės.. Jei taip butu viskas realu tada nemanau kad teisėsauga gautu tas papildomas mašinas kurios yra greitesnės, nedirbi swat tu to nesupranti, bent butum normaliai argumentuotum, o ne kištum į žaidimą realu gyvenima kuris yra labai toli nuo šio žaidimo 

Ejjj, o kodėl kai buvau pasiūlęs įdėją į PD, FTB, ARMIJOS darbą įdėti šniūrus, kad leistusi iš sraigatparnių? :) Visi kažkaip sakė, oj, oj kur realiame gyvenime matei, kad PD turi šniūrus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet jūs ir protai.. Joks darbas neturi fast car, išskyrūs teisėsaugas. Kalbant apie skarbonkę, ji lekia 200 km/h, o buffalo net gi 25 km/h daugiau! Tai va esmė ir yra, jei kiekviena teisėsaugos sritis turės fast car, tai nebeliks (/rv padėkit tokį, ir anokį ID) , o dabar būna šitas, kol neateina koks Turneris :D Nieko apie SPD nesakau blogo, geriausia buvo kai buvo SPD ir F.T.B bullet'as, kam tas sultanas armijai? XD SPD skirtas greičiau, kad pagauti bėglius kaip STT koks ir pnš. F.T.B - bullet'as skirtas gereniam ir efektinesniam narkotikų turėtojų gaudymui. Juk žinot, kad nedės to buffalo. Nu tarkim, tegu įdeda 1, bet aišku nepasidalinsit, prasidės verkimai Bumeriui įdėkit kokius 8 buffalo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 47 minutes(-ių), Didzejus_Nerijano rašė:

Ejjj, o kodėl kai buvau pasiūlęs įdėją į PD, FTB, ARMIJOS darbą įdėti šniūrus, kad leistusi iš sraigatparnių? :) Visi kažkaip sakė, oj, oj kur realiame gyvenime matei, kad PD turi šniūrus?

Tai kam kiši ta realu gyvenima į žaidimą gydykis išeik į kiemą :D Pats parašei ir dabar sau prieštarauji 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Didzejus_Nerijano rašė:

Bet jūs ir protai.. Joks darbas neturi fast car, išskyrūs teisėsaugas. Kalbant apie skarbonkę, ji lekia 200 km/h, o buffalo net gi 25 km/h daugiau! Tai va esmė ir yra, jei kiekviena teisėsaugos sritis turės fast car, tai nebeliks (/rv padėkit tokį, ir anokį ID) , o dabar būna šitas, kol neateina koks Turneris :D Nieko apie SPD nesakau blogo, geriausia buvo kai buvo SPD ir F.T.B bullet'as, kam tas sultanas armijai? XD SPD skirtas greičiau, kad pagauti bėglius kaip STT koks ir pnš. F.T.B - bullet'as skirtas gereniam ir efektinesniam narkotikų turėtojų gaudymui. Juk žinot, kad nedės to buffalo. Nu tarkim, tegu įdeda 1, bet aišku nepasidalinsit, prasidės verkimai Bumeriui įdėkit kokius 8 buffalo. 

Skarbonke 190 spaudžią ir plius įsibėget nespėji o jau reik posuki daryt kuris sustabdo dar labiau, ir nera jokios motyvacijos dirbti darbe kur nėra delko keltis rango be igal ir pns.. nu bet tu nelabai matau supranti ir jau sunku beaiškinti tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4/9/2017 at 00:05, Didzejus_Nerijano rašė:

Nepritariu. Kas čia per balaganas? SPD yra, ten visos greitos mašinos. Armija turi sultaną, ko betrūko swat'am buffalo? Jūs nebesvaikit, kur realiame gyvenime matei ARAS būrį su fast car? (Gal kitose ES šalysi ir yra). Esu kategoriškai PRIEŠ. O motyvacia S.W.A.T burrito, nes asmeniškai įdomiausia tr.priemonė, bet kad su ja bėglių neleidžia gaudyti, tai nh mirgalkės? @Taute_Vinea @Simas_Vinea

Paskaitytum tu ka čia parašei tai cj nesuprastum. :D ble tik šitam mėšle galim surast su mediniais protais snargliu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...