Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gediminas_Rupsys

S.W.A.T. Buffalo

Ar reikalinga ši įdėja?  

99 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalinga ši įdėja?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki , dabar S.W.A.T. būrys turi daug nereikalingo transporto išskyrus Fbi truck , kurį gali vairuoti nuo pirmo rango. Todėl darbuotojai neturi motyvacijos kažko siekti ir ilgai neišdirba. Taigi siūlau įdėti S.W.A.T. būriui Buffalo ir padaryti taip pat kaip FTB būriu , kad galėtum nuo kažkurio rango užsidėti ta mirgalkę. 

 

 

 

Gal ne kokio buffalo o cheetah ivairove butu bet cia faktas ,kad swatam reik greitesnes mašinos

 

meldžiuosi marijai kad tai padarytų

 

Pritariu S.W.A.T reikalinga yra Buffalo

 

 

Nu jau tu gal nebekalbėk apie Cheetah :1_grinning: jeigu jum ir reikėtų, tai tik Buffalo arba dar koks Sultanas. O šiaip Vytauto idėja labai gera, galėtų apie 4 vienetus įdėti Buffalo. darbuotojams atsirastų didesnė motyvaciją siekti. 

 

 

Aš tai visiškai už, tikrai SWAT dabar yra nuobodu su tuo pačiu gaidžiu pastoviai lakstyt, o tas kibiras nieko dar neina.

 

 

Bet supranti, kiekviename darbe galime rasti tikslą, ko siekti pvz: Armija-hydra, FTB- bullet, PD-spd, o ką tu gali pasiekti swat'uose burrito? :D Mano manymu, reikia sulyginti teisėsaugas šiuo aspektu.

 

4/8/2017 at 23:59, Simas_Vinea rašė:

Pritariu šiai idėjai, nes tikrai būtų daugiau motyvacijos, bei tikslas siekto kažko darbe. Bet mano manymu reiktu įdėti cheetah, nes buffalo turi apsauga. O cheetah būtų mano manymu tikrai geriau. Manau daugelis pritartu šiam dalykui ;) 

 

4/8/2017 at 23:56, Arturas_Quick rašė:

Galėtu su burito apkeisti, nes burito nereikalinga transporto priemonė kaip ir Enforcer, nors nei su tuo burito nei su tuo trucku pagaudysi bėglius.. Tad bufalo būtų bent kažkokia motyvacija pasikelti rango ir bent lengviau butu bėglius pagauti :) Aišku sakysit, kad apsaugą turi tokia mašina, bet lyginame sultan turi ir armija ir taxi.. Tad nemanau, kad būtų blogai, kad pakeistu iš 2 lėtu ir niekam nereikalingų mašinų pakeistu į viena bent naudingesnė mašiną :)

Manau visi sutiksite dar, kad S.W.A.T yra labai mažai darbo be gaudymo, o kai sakykime pasikeli rangą ir vistiek turi gaudyti su ta pačia „Skarbonke“ daros tikrai nuobodu dirbti. Manau tikrai nepatingėsit paskaityti ir atiduoti baslą už, nes tikrai praverstu šiek tiek atnaujinimų ir S.W.A.T buriui :17_heart_eyes: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galėtu su burito apkeisti, nes burito nereikalinga transporto priemonė kaip ir Enforcer, nors nei su tuo burito nei su tuo trucku pagaudysi bėglius.. Tad bufalo būtų bent kažkokia motyvacija pasikelti rango ir bent lengviau butu bėglius pagauti :) Aišku sakysit, kad apsaugą turi tokia mašina, bet lyginame sultan turi ir armija ir taxi.. Tad nemanau, kad būtų blogai, kad pakeistu iš 2 lėtu ir niekam nereikalingų mašinų pakeistu į viena bent naudingesnė mašiną :)

Manau visi sutiksite dar, kad S.W.A.T yra labai mažai darbo be gaudymo, o kai sakykime pasikeli rangą ir vistiek turi gaudyti su ta pačia „Skarbonke“ daros tikrai nuobodu dirbti. Manau tikrai nepatingėsit paskaityti ir atiduoti baslą už, nes tikrai praverstu šiek tiek atnaujinimų ir S.W.A.T buriui :17_heart_eyes: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pritariu šiai idėjai, nes tikrai būtų daugiau motyvacijos, bei tikslas siekto kažko darbe. Bet mano manymu reiktu įdėti cheetah, nes buffalo turi apsauga. O cheetah būtų mano manymu tikrai geriau. Manau daugelis pritartu šiam dalykui ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepritariu. Kas čia per balaganas? SPD yra, ten visos greitos mašinos. Armija turi sultaną, ko betrūko swat'am buffalo? Jūs nebesvaikit, kur realiame gyvenime matei ARAS būrį su fast car? (Gal kitose ES šalysi ir yra). Esu kategoriškai PRIEŠ. O motyvacia S.W.A.T burrito, nes asmeniškai įdomiausia tr.priemonė, bet kad su ja bėglių neleidžia gaudyti, tai nh mirgalkės? @Taute_Vinea @Simas_Vinea

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Didzejus_Nerijano rašė:

Nepritariu. Kas čia per balaganas? SPD yra, ten visos greitos mašinos. Armija turi sultaną, ko betrūko swat'am buffalo? Jūs nebesvaikit, kur realiame gyvenime matei ARAS būrį su fast car? (Gal kitose ES šalysi ir yra). Esu kategoriškai PRIEŠ. O motyvacia S.W.A.T burrito, nes asmeniškai įdomiausia tr.priemonė, bet kad su ja bėglių neleidžia gaudyti, tai nh mirgalkės? @Taute_Vinea @Simas_Vinea

:D:D Nu šito man dar neteko tokios nesamonės skaityti, ė tai jaučiu realiai armija su sultanais prikolina, o pd su infernusu iš lekia į miesta į iškvetimus :DDDDDDDDDDD Skirk žaidimą nuo realybės.. Jei taip butu viskas realu tada nemanau kad teisėsauga gautu tas papildomas mašinas kurios yra greitesnės, nedirbi swat tu to nesupranti, bent butum normaliai argumentuotum, o ne kištum į žaidimą realu gyvenima kuris yra labai toli nuo šio žaidimo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Didzejus_Nerijano rašė:

Nepritariu. Kas čia per balaganas? SPD yra, ten visos greitos mašinos. Armija turi sultaną, ko betrūko swat'am buffalo? Jūs nebesvaikit, kur realiame gyvenime matei ARAS būrį su fast car? (Gal kitose ES šalysi ir yra). Esu kategoriškai PRIEŠ. O motyvacia S.W.A.T burrito, nes asmeniškai įdomiausia tr.priemonė, bet kad su ja bėglių neleidžia gaudyti, tai nh mirgalkės? @Taute_Vinea @Simas_Vinea

Kibire tu kibire xd pagrindine esme, kad cia ne realus gyvenimas, o zaidimas :) pd turi inf, sultan, armija turi sultan, ftb turi bullet, o swatai turi burrito, kuri traukia maziau nei skardine, o apie jos stabiluma isvis nekalbu.

Pagal tai ka pasakei, abejoju ar esi dirbes teisesaugoje. Sekmes pagaut nrg su burrito xdd

Kad butu ivairove, vietoje buffalo puikiausiai tiktu cheetah, galbut banshee?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Norėčiau ir sutikti, bet kažkaip nelabai norisi, nes kiekviena teisėsaugos sritys turi savo minusu ir pliusu, pvz swatai turi virve op dalykas, gali bombą dėti, o FTB turi greita car ir gali tikrinti narkus, nu esme supratote. Kiekviena teisėsauga turi kažkuom tai išsiskirti. Reikia galvoti kaip kitaip išnaudoti tas tr.priemones, gali primastyti daug visko, jei to neleidžia galimybės siūlykite šioje skiltyje, o papildomų mašinų nereikia. Mano nuomonė tokia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Tony_Smoke rašė:

Norėčiau ir sutikti, bet kažkaip nelabai norisi, nes kiekviena teisėsaugos sritys turi savo minusu ir pliusu, pvz swatai turi virve op dalykas, gali bombą dėti, o FTB turi greita car ir gali tikrinti narkus, nu esme supratote. Kiekviena teisėsauga turi kažkuom tai išsiskirti. Reikia galvoti kaip kitaip išnaudoti tas tr.priemones, gali primastyti daug visko, jei to neleidžia galimybės siūlykite šioje skiltyje, o papildomų mašinų nereikia. Mano nuomonė tokia. :)

Žinoma op virves kai ore gali nušauti :D nu bet esme tu bent paiškinai ką manai, tos virves ir bombos yra vienas dalykas, o kai reikia bėglius gaudyti, kas mūsų darbe butina padėti vienas kitam visad kad ir ne darbolaikų tu neįsivaizduoji kaip ta „Skarbonke“ nervuoja.. Jo jin greitoka bet kol įsibėgi ar posuki padaro tai net baisu pagalvoti.. Tad manau tas virvės nera toks op dalykas, bent jau man kai mafijos yra tesiog myrusios jokio veiksmo .. Ir mes ne delto, kad norim papildomos mašinos, o kad veltui to enforcerio su burito nebutu, nes mes nei vienas nedirbame su tom mašinome ir neturim kur panaudoti jų nes neturi pliusu be savo letumo, su burito tik iki a51/a52 zonų važiuojam daugiau niekur, enforceri neatsimenu darbuotoją kuris butu pasiemes dirbti su juo :) Tam šis ir yra pasiulymas, kad apkeistu dvi į viena ir tikrai nuo to tik pagerėtu ..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...