Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Cloud_Dobye

Išspręsta

Klausimas

Sveiki, problema yra tokia, kad žaidžiant kartais viskas vyksta slow motion.. Anksčiau taip nebūdavo, viskas veikia tvarkoje kol dažniausiai neprireikia šaudytis masėje, pvz per grobimus.. Tada visas žaiidmas staiga tampa slow motion ir be rr nieko nepakeisi.. Kas čia gali būti? Gal kas susidūrėte su šia problema? Kaip ją spręsti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

16 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 28 minutes(-ių), Edas_Green rašė:

Slow motion gaunas nuo cleo modu. Kaip pavizdys, buvo kazkoks ridos botas, ji sutvarke t.y. bumeris idejo fixa, kad neveiktu tas botas. Isijungi ji, jo komanda parasai ar kazka suspaudi ir gaunas slow motion. 

Tavo atveju tai 100% bandai naudot n metu senumo aimus, nametagus ar kokio parazito cleo modus.

Bandau naudoti parazito dmg informer, bet vat slow motion gaunas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Slow motion gaunas nuo cleo modu. Kaip pavizdys, buvo kazkoks ridos botas, ji sutvarke t.y. bumeris idejo fixa, kad neveiktu tas botas. Isijungi ji, jo komanda parasai ar kazka suspaudi ir gaunas slow motion. 

Tavo atveju tai 100% bandai naudot n metu senumo aimus, nametagus ar kokio parazito cleo modus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Suradau problema.

Bet žinau kad daug kas naudojat šita dmg infermer ir problemu nera, bet man viskas slow motion. kaip sustivarkyti gal zinot?

Tai DMG INFRORMER -

 

 

 

 

Žinau, kad daug kas naudojat šitą dmg informer ir jokiu problemu nera, bet man predejus šaudyti ivskas tampa slow motion, ką daryti? Kaip sutvarkyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Tadelis_Litai rašė:

Nesimodinai? Nes man nuo kažkurio modo irgi taip buvo atsirade ištryniau visus persirašiau ir susitvarkė. Man būdavo kai prisijungi viskas slow motion 2-5min tada vel nrml.

 

prieš 3 minutes(-ių), Tony_Smoke rašė:

Kalti cleo modai.

Bandysiu ištrinti cleo visus, ir kelti po viena ir žaisti. Kai bus slow zinosiu kuris kimba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...