Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tony_Smoke

☣KUPRINĖ☣

KUPRINĖ  

100 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šia idėją?

    • Taip, sutinku.
    • Reikia dar pilnai išpuoselėti, bet iš esmės sutinku.
    • Nesutinku.


Rekomenduoti pranešimai

Iš dalies aš aš sutinku su tavo idėja, bet dar noriėčiau pridurti, kad būtų galima dėti pinigus taip kaip ir į banką bet jie mirus nedingtų kaip ginklai ir kulkos ir atsivertus kiekvieno žmogaus /info lentele rodytų kaip ten yra Banke; Kišenėje. taip ir norėčiau kad ir būtūų Kuprinėje: (Suma). MLDC, kad sugalvojai tokia šaunia idėja. RESPECTAS nuo manes tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Brandon_James rašė:

Pala tai tipo gp gunai dings mirus? ar kažko nesupratau

Ne nedings.

Ką tik, Fizas_Kiss rašė:

Na Tu kaip visad ką nors naujo prigalvoji, manau idėja tikrai puiki. Paįvairintų žaidimą. Daugiau tokių idėjų. #B4ST DRK TONY

Taip būną, kai ex ftb drk apsirūkęs žolės kimariną. :D Ačiū.

 

Ką tik, Simas_Gang rašė:

Iš dalies aš aš sutinku su tavo idėja, bet dar noriėčiau pridurti, kad būtų galima dėti pinigus taip kaip ir į banką bet jie mirus nedingtų kaip ginklai ir kulkos ir atsivertus kiekvieno žmogaus /info lentele rodytų kaip ten yra Banke; Kišenėje. taip ir norėčiau kad ir būtūų Kuprinėje: (Suma). MLDC, kad sugalvojai tokia šaunia idėja. RESPECTAS nuo manes tau.

Taip galėtu ir į ją pasidėti dalį pinigų.

Ką tik, Rokiuxz_Gangalas rašė:

Gera idėja, ir teisėsaugai lengviau pamatyt kas turi narkotinių medžiagų su savim :D

Iš dalies ir taip, bet kuprinėje galės būti ir ne tik narkotikai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Marcius_Mikis rašė:

Del to ir klausimą uždaviau :4_joy:

Aaaj, bet sakai realistiškiau, bet kur logika jeigu kuprinėje telpa neribotas kiekis daiktų? :D

Prabalsuosiu už, bet iš dalies esu ir prieš.

Pirmiausia, tai rašiau "šiek tiek realisitiškiau bus". O antra kur logiką, kad neribotas kiekis narkotikų telpa su savim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...