Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Upsider

RADISTAMS

Už, ar prieš?  

48 balsai(-ų)

  1. 1. Jūsų nuomonė.



Rekomenduoti pranešimai

Aš už, tik, manau, kad reikėtų tada ir žmogui limitą padaryt kažkokį, kiek jis per dieną galėtų iš viso nupirkti, nes gali pradėt kas nors bugint eterį ir vienas išnaudos sakykim visus tuos diskus, jų nebeliks, o kiti sėdės nepaėmę minimumo. Jeigu yra trys parduotuvės, tai per jas visas turėtų būt kokie 200 diskų, kurių kiekvieno trukmė po 5 minutes tarkim, iš viso turėtumėt 1000 minučių, o žaidėjas galėtų nupirkti iki ~10 diskų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-01-18 at 11:12, Rolanda_Cherry rašė:

Aš už, tik, manau, kad reikėtų tada ir žmogui limitą padaryt kažkokį, kiek jis per dieną galėtų iš viso nupirkti, nes gali pradėt kas nors bugint eterį ir vienas išnaudos sakykim visus tuos diskus, jų nebeliks, o kiti sėdės nepaėmę minimumo. Jeigu yra trys parduotuvės, tai per jas visas turėtų būt kokie 200 diskų, kurių kiekvieno trukmė po 5 minutes tarkim, iš viso turėtumėt 1000 minučių, o žaidėjas galėtų nupirkti iki ~10 diskų. 

per vieną kartą daug ir negalės pirkti diskų, bus nustatytas limitas 5 diskai vienu atvežimu, o dėl bugintoju eilėje jeigu yra kiti norintys į eterį ir vienas bugina, tai jis 20min pabugins ir iškris iš eilės, nes kitam žaidėjui užleis automatiškai, o mano manymu, kaip tik sumažės eterių buginimu pvz naktimis, kai atsiranda tokių, kaip, kad pamenu vienas žaidėjas nuo 3:40 prabugino iki 7:50 tai sakyčiau nemažas kiekis, o kai tokia situacija būtų jis pastoviai turėtu vežiotis diskus, tai sakyčiau bent kieki sumažins buginimus.. ';x

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...