Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Auris_Ceejay

Vienas iš pirmūjų GFX darbų...

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

pradėjau bandyti kažką kurti. Daug kūriau, kūriau. Mano akims, tai gan gražus ir paprastas vaizdas kuris atspindi SARG.lt serverį. Nemanau ar šį darbą padariau tobulai, bet yra kaip yra. Liekit visą kritiką, ji man reikalinga!

 

[URL=http://www.part.lt/perziura/5b3032dca15c9f4fae9cab9924b8e2e8742.png]5b3032dca15c9f4fae9cab9924b8e2e8742.png[/URL]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Teisingai Larry sako, jeigu ir toliau kursi, bus geriau, gražiau. Pradžiai ką reikėtu žinoti, tai pagrindinius dydžius kaip: parašai / avatarai / baneriai ir pnš. Lygiavimas bei įdėjos pateikimas, dirbk toliau ir tai bus tik į gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 47 minutes(-ių), Auris_Ceejay rašė:

Sveiki,

pradėjau bandyti kažką kurti. Daug kūriau, kūriau. Mano akims, tai gan gražus ir paprastas vaizdas kuris atspindi SARG.lt serverį. Nemanau ar šį darbą padariau tobulai, bet yra kaip yra. Liekit visą kritiką, ji man reikalinga!

 

[URL=http://www.part.lt/perziura/5b3032dca15c9f4fae9cab9924b8e2e8742.png]5b3032dca15c9f4fae9cab9924b8e2e8742.png[/URL]

grazu mldc kurk dar   avataru ir tt . sekmes kurti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 53 minutes(-ių), Larry_Public rašė:

kaip naujokui? puse velnio, dirbsi toliau, bus gražu.

Dėkui. Žinoma į tai gilinsiuos, ir bandysiu stipresnio mąsto darbus pateikinėt.

 

prieš 15 minutes(-ių), Vasia_Carter rašė:

Teisingai Larry sako, jeigu ir toliau kursi, bus geriau, gražiau. Pradžiai ką reikėtu žinoti, tai pagrindinius dydžius kaip: parašai / avatarai / baneriai ir pnš. Lygiavimas bei įdėjos pateikimas, dirbk toliau ir tai bus tik į gera.

Reiks. Dėkui, už nuomonę ji man reikalinga, bet kokia. Bandysim tobulintis labiau.

 

prieš 11 minutes(-ių), Gytis_Pooq rašė:

grazu mldc kurk dar   avataru ir tt . sekmes kurti :)

Pradėsim turbūt ir juos kurt ;]. Ačiū, už sėkmę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

cia font handwritting stiliaus nieks tokiu nededa didziuju raidziu, labiau turetu but lygesnis, solidesnis

subtekstas atrodo, kad is microsoft defaultu paimtas, atsisiusk fontu.

fonas matau orandzinis, detales turetu buti siltu spalvu geltona/oranzine/raudona

burbuliukuose perejimas su netikslumu kodel 2 ant vieno lipa po ketvirto?

efektas apacioje kazkodel metosi kodel? jei ant centro darei ta efekta reikejo ir ten det taipogi siltu spalvu.

daug neisnaudotos erdves todel dydis turetu buti zymiai mazesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...