Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Skull

Pabėgimas nuo policijos! (/bega)

Apklausa dėl įdėjos  

81 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate mano įdėjiai?

    • Taip!
      50
    • Ne!
      31


Rekomenduoti pranešimai

2018-07-04 at 17:05, Artis_Zipp rašė:

Bevertis postas, nes turbūt visi jau pastebėjo, kad bumeris moka tik teisėsaugai lengvinti darbą... 99.9999proc, kad šitos (mano manymu labai geros įdėjos) net nebandys įgyvendinti.

Palengvino dabar bėgliams be num2 ir vadinas po biški judam į priekį.

Aš manyčiau kad kai nutolsta tam tikrą atstumą nuo pareigūnų kaip per gta v jis dingsta iš /sekti ir turi laiko pasislėpti per 2-3min tuomet jam nusiima /bega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-06-22 at 16:20, Benas_Skull rašė:

Sveiki,

Tikriausiai visi esate, bėgioję nuo policijos. Ir kuom visa tai baigėsi? Aš pasakysiu - kalėjimu. Relogu

 Įdėja

Taigi, mano įdėja tokia :  Kai jums uždeda /bega, Jūs turite 20min bėgioti nuo teisėsaugos. Praėjus 20min automatiškai nusiema /bega, ir Jūsų teisėsauga nebegaudo. Ir neturi teisėsauga jokių teisių, Jums dėti star'ų už bėgiojimą nuo policijos ir t.t.

  

Kuom šis pasiūlymas naudingas serveriui?

Tuom, kad serveris taps, dar tikroviškesnis, nes realybėja irgi yra tikimybių pabėgti nuo policijos(LABAI MAŽA)

 

Laukiu komentarų!

 

 

Pataisiau tavo temą. Nuo padaryto nusižengimo turi 24 valandas, jeigu nori gali per tą laiką slapstytis, nuo kada senaties terminas turėtu būti 20 minučių? Fu idėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-07-09 at 21:47, Augis_Student rašė:

Palengvino dabar bėgliams be num2 ir vadinas po biški judam į priekį.

Aš manyčiau kad kai nutolsta tam tikrą atstumą nuo pareigūnų kaip per gta v jis dingsta iš /sekti ir turi laiko pasislėpti per 2-3min tuomet jam nusiima /bega.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^this

ir augio ir tavo idejos geros, belieka tik kuria nors igyvendinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Arnelis_Samperis rašė:

Sarg.lt - san adreas relus gyvenimas. Tu pabandyk lietuvoj pabėgti nuo policijos 20min ir ar tave nustos gaudyti po 20min :DDDD

Taip, sugalvojau, nes bėk nebėgęs vistuek sedėsi jaile

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...