Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Skull

Pabėgimas nuo policijos! (/bega)

Apklausa dėl įdėjos  

81 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate mano įdėjiai?

    • Taip!
      50
    • Ne!
      31


Rekomenduoti pranešimai

2018-07-04 at 17:05, Artis_Zipp rašė:

Bevertis postas, nes turbūt visi jau pastebėjo, kad bumeris moka tik teisėsaugai lengvinti darbą... 99.9999proc, kad šitos (mano manymu labai geros įdėjos) net nebandys įgyvendinti.

Taip. Viela, vaistinėlė, raktas. Tai tikrai padeda teisėsaugai. Tik nereikia. Abi pusės turi privalumų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Dzeraldas_King rašė:

Visų pirna išmok bėgt ir nesėsi į kaliūzę. P.s ar mes kalti kad bėgai ir sėdai? :D manau kad ne. Tai aš prieš.

Bėk, nebėgęs vistiek ankščiau ar veliau pagaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vainius_Lasara rašė:

Daktarą mentai sugebėjo supakuot, o sarginius tuo labiau kažkada supakuoja. Prieš

Tai tam ši įdėja ir sukūriau, kad būtų galimybė pabėgti nuo teisėsaugos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-07-05 at 23:41, Lukis_Armani rašė:

As manau kad didziausia problema yra spd nes turi infernusus nrg ir t.t. kai tave gaudo spd adminai du su nrg ir dar vienas su infernusu ir paprasti mentai 3 tai tada sansu nera tai geriau siulau padaryt kad spd leistu gaudyti tik po 30min nuo uzdejimo /bega bet cia labiau dpkt turetu mastyt ir realiskiau butu

Tai ka tu čia bičas filmuoji, sakai, kad SPD leistų bėglį gaudyti tik po 30min? :D Atsičiūhink, tai kam tie SPD tada reikalingi ? Išmok bėgt ir nei SPD nepagaus, nereiks verkt po to.

 

Anyway Beno įdėja nebloga, tačiau reikėtų ja patobulinti, tarkim

Bėglys bėgantis 10min negalėtų įeiti į betkokį pastatą, o būnant pastate ir pasiekus 10min būtų iš jo automatišai išmestas (Refresh komandos principu)

Išbėgus 30min ir nebūti surakintam automatiškai nusiimtų bėglio statusas, nes manau būtų įdomiau bėgioti ir atsirastų ,,motyvacija'' bėgti žinant, kad pasiekus 30min pabėgsi ir nesėsi į kalėjima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...