Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Skull

Pabėgimas nuo policijos! (/bega)

Apklausa dėl įdėjos  

81 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate mano įdėjiai?

    • Taip!
      50
    • Ne!
      31


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Tikriausiai visi esate, bėgioję nuo policijos. Ir kuom visa tai baigėsi? Aš pasakysiu - kalėjimu.

Įdėja

Taigi, mano įdėja tokia :  Kai jums uždeda /bega, Jūs turite 20min bėgioti nuo teisėsaugos. Praėjus 20min automatiškai nusiema /bega, ir Jūsų teisėsauga nebegaudo. Ir neturi teisėsauga jokių teisių, Jums dėti star'ų už bėgiojimą nuo policijos ir t.t.

 

Kuom šis pasiūlymas naudingas serveriui?

Tuom, kad serveris taps, dar tikroviškesnis, nes realybėja irgi yra tikimybių pabėgti nuo policijos(LABAI MAŽA)

 

Laukiu komentarų!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Vasia_Carter rašė:

tai ir cia yra tikimybe kaip sakai (labai maza).

Sarg'e pabėgti nuo teisėsaugos šansų nėra. Nes tau /bega niekas nenuims, ir vis tiek atsiras teisėsaugos, kas gaudys.

 

prieš 1 valandą, Brandon_James rašė:

nu nebespankit tik, nuo mentų pabėgt neįmanoma sarge, nebent mentas pats jau nukvaišęs, kad nebegaudo, bet šiaip spd gaudo ir pagauna visad, kad ir 1h gaudo, bet galu gale pagauna, nežinau mąstykit.

Tai tą ir noriu pasakyti, kad sarg'e būtų galima pabėgti nuo teisėsaugos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Red_Beer rašė:

Jeigu gerai supratau, tai siūlai, kad po 20min gaudymo automatiškai nusiimtų /bega?

Taip, ir po 20min policija tavęs nebegaudo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As manau kad didziausia problema yra spd nes turi infernusus nrg ir t.t. kai tave gaudo spd adminai du su nrg ir dar vienas su infernusu ir paprasti mentai 3 tai tada sansu nera tai geriau siulau padaryt kad spd leistu gaudyti tik po 30min nuo uzdejimo /bega bet cia labiau dpkt turetu mastyt ir realiskiau butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...