Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Juske

Naują Komandą Teisėsaugai.! [Igyvendinta]

Norėtum pažaisti "šratasvaidi"?  

37 balsai(-ų)

  1. 1. Norėtum pažaisti "šratasvaidi"?

    • Taip.Reik to !
    • Nedirbu,Teisėsaugoje bet manau ateičiau dėl tokios atnaujinimo
    • Ne nes aš mafiukas ir man to nereik.(atsakysiu Komentare kodėl ne)


Rekomenduoti pranešimai

d3a3ee209cedf0d59e01f0ac41ee20e161.jpg

Sveiki,

Kaip supratote iš "Pasiūlymo pavadinimo tai būtu idėja visiems Teisėsaugom"

 

Okey, einam prie idėjos,kuri gimė man geriant aviečių arbatą ir klausant rus muzikos.

 

Kad norėtasi paįvairinat vietas darant treniruotes nes pvz:"A51/A52" Kurie mano aišku kurti jau kiaurai atsibodo visiems žaidėjams"

 

O jei Gerbiamas Ponas @Admin_Bumeris, Padarytu tokią komandą Kaip /Treniruotė ir dabar visi galvoją nu nu ir kas bus.


O tas kad padaryčiau pvž "Zonas" Ne tas kur sėdi kaliniai O miesto ribose,

PVZ:Los Santos,Las Venturas miestuose Tam tikras Teritorijas,Kur galėtu (Teisėsaugą) nes jos gal butu labiau linkusios šaudytis, Tarp pastatų šaudytis ir negauti star, O mirus atsirastu ne ligoninėje, O pvz Tam tikroje vietoje. Nes poto grįžinėti ilgas kelias Ir nereiktu DRK/PAV Naudoti /Get komandos.

 

Įdomu manau butu pabėgiot tarp Ls.!

 

@Denisas_Vileiskas@Jamal_Nigger@Rokas_Ziper@Swat_Direktorius.

 

Pagarbiai,J,Juškė.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Korumpuotas_Pacanas rašė:

tikrai ne ir taip gerai yra kaip dabar geriau kazka geresnio padarytu :) mano nuomone

Tu paiiškink ką tu čia parašiai, Supratau vieną žodį ne. :D o " ir taip gerai yra kaip dabar geriau kazka geresnio padarytu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jaučiu reiktų padaryti tai kaip /reidas komandą - stataisi ribas, spwan spotus, dar gal kliučių darėti kažkur ir kur būtų ginklų dėžė. Paskui gali užkrauti išsaugotas treniruotes ir kai užkrauna, tada jie būna atskirti nuo likusio pasaulio, kad civiliams nemaišyti. Padarius tada komandą /treniruote nukeltų visus šalia buvusius bendradarbius (arba teisėsaugininkus, padarius /treniruote V_P įkeltu pavėlavusius kolegas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Luc_Ddose rašė:

Jaučiu reiktų padaryti tai kaip /reidas komandą - stataisi ribas, spwan spotus, dar gal kliučių darėti kažkur ir kur būtų ginklų dėžė. Paskui gali užkrauti išsaugotas treniruotes ir kai užkrauna, tada jie būna atskirti nuo likusio pasaulio, kad civiliams nemaišyti. Padarius tada komandą /treniruote nukeltų visus šalia buvusius bendradarbius (arba teisėsaugininkus, padarius /treniruote V_P įkeltu pavėlavusius kolegas.

Štai daug geresnė versija šito viso pasiūlymo. Šauniai sugalvota @Luc_Ddose!!! Šiuo metu 90 proc. treniruočių būna zonose. Nuolat girdim kaip darysi treniruotę jei /zonos abi užimtos? Tai realiai kas ir sako, jog kitur treniruotės beveik nevyksta. O jei galėtum pats prisitaikyti mieste sau treniruočių zoną tai būtų super. Tik pagalvokim, jokių kampų kuri tiesiog nušlifuoti kiekvieno teisėsaugininko, jokių išvaikščiotų zonų požemių, būtų galima ir pristatyt objektų įdomesniam žaidimui, o kai pagalvoji, kad ne tik šaudytis, o dar ir visokių kitokių rungčių galėtum padaryti, tai tiesiog norisi kuo greičiau kažko panašaus. :17_heart_eyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...