Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukenzo_Haze

Lukenzo_Haze

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Lukas
  • Pravardė? Lukenzo
  • Amžius? 18
  • Zodiako ženklas? Vandenelis
  • Kur gyveni? Ukmergėje
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Bureliu nelankau,Domiuosi suvirinimu,ir šeip viskuo po truputi.
  • Ką veiki laisvalaikiu?Daugiausia praleidžiu su draugais ir su šeima,bet vasara mėgstu pažaisti futbola,krepšini 
  • Kiek laiko žaidi serveryje? bendrai tai gal apie metus bet savo senosios paskyros slaptažodi pamiršau tai susikūriau 2018.m nauja paskyra. 
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Apie 4metus
  • Kokius filmus mėgsti? Labiausiai patinka istoriniai,siaubo bet žiuriu ir kitus žanrus.
  • Kokios muzikos klausai? Daugiausiai repas,popsas bet patinka rami muzika tokia kaip piano,relax,chill
  • Mėgstamiausias sportas? Futbolas
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Neivardinčiau vieno yra daug tokie kaip stiven sigal,vandam,dzekis chanas ir t.t.
  • Kas yra tavo autoritetas? Kol kas jo dar neatradau 
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje?Senai senai man parodė ji draugas tada dar nežinojau kas yra samp man visai patiko ir kažkaip pats pradėjau žaisti
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu šuniuka vardas pifas
    Spoileris

    85179bdf61cc0ca755b73a3c403b4121.jpg

  • Turi brolių, seserų?Turiu ir broli ir sese
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Mano tikslas siekti savo tikslu niekada nepasiduoti bandyti daryti tai kas nesigauna dar ir dar svarbiausia yra pasitikėjimas savimi ir motyvacija
  • Kokie tavo privalumai? Galiu puikiai suprasti žmogų,padėti bėdoje,patarti jai tik reikia 
  • Kokie tavo trūkumai? Greit Sunerimstu dėl dalyku,greit supykstu bet dar greičiau atleidžiu,manau kol kas tiek 
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    Spoileris

    85179bdf61cc0ca755b73a3c403b4121.jpg

    Spoileris

    85179bdf61cc0ca755b73a3c403b4121.jpg

    Spoileris

    85179bdf61cc0ca755b73a3c403b4121.jpg

     

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...