Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Hogg_Riders

Pasiūlymai žvejams

Meškerė  

22 balsai(-ų)

  1. 1. 1. Pasiūlymas

  2. 2. 2. Pasiūlymas

  3. 3. 3. Pasiūlymas



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi,

Bežvejodamas pamasčiau apie keletą šaunių atnaujinimų, kurie gal šiek tiek atgyvintų sargą bei būtų šaunūs.

 

Pirmas pasiūlymas. Siūlau padaryti unikalių ir išskirtinių plūdžių /event... viskas vyktų taip. Prie žvejybos parduotuvėlių stovėtų po mini pakylą, ant kurios būtų tos savaitės/dienos plūdė ir norintys registruotis tiesiog paspaustų ENTER prie pakylos, ir jiems išmestų GUI lentelę, su pasirinkimu pirkti nuo 1-5 bilietų (Max 5 bilietai). Šis pasiūlymas gal nėra naudingas kažkuom, bet mano galva turėjimas kažko išskirtinai, ko neturi kiti yra kažkas tokio.. P.S. galima būtų turėti tik vieną plūdę.

 

Antras pasiūlymas. Nežinau ar įmanoma, bet siūlau įdėti didesnį meškerių asortimentą, manau įmanoma padaryti kitaip atrodančių meškerių, jas galima būtų gauti irgi iš /event (naudojant panašią sistemą kaip ir unikalioms plūdėms) arba 20% šansu laimėjus dienos žvejojimo varžybų 1-3 vietą.

 

Trečias pasiūlymas. Siūlau patobulinti tinklų dėjimo sistemą, kad tinklų dėjimo lentelė būtų ne prie kranto, o viduryje upės ir kad tinklą galima būtų dėti tik esant valtyje/laive. Kodėl? Na kad ir koks sargas dabar, koks buvo ankščiau, tai niekas nenaudodavo laivų, aš vakar nusipirkau valtį ir vos nepakėliau iki TOP10 per dieną, todėl manau, kad šis pasiūlymas padidins valčių/laivų paklausą ir bus daugiau žmonių, kurie jais plaukios (Jeigu Igno pasiūlymą dar padarys, kad G sėdėt galima bus, tai bus iš vis kosmosas).

face flying GIF

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visas tris idėjas perskaičiau ir pamąsčiau, mano manymu tos pačios pirmos dvi idėjos tikrai būtų reikalingos šių laikų žvejams, o trečia idėja mano manymu kažkokia keistoka bei mano manymu jos įgyvendinti nereikėtų. Na, bet nemanau, kad vistiek įgyvendins tokį dalyką, nes siūlo paprastas žaidėjas, jeigu pasiūlytų koks @Andrey_Bronislav tada visi jo ''vergai'' sulėktų, sudėtų ''už'' bei Rokas (bumeris) pabijojęs jo įdėtų tą, ko nori Andrejus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Josh_Cartel rašė:

Visas tris idėjas perskaičiau ir pamąsčiau, mano manymu tos pačios pirmos dvi idėjos tikrai būtų reikalingos šių laikų žvejams, o trečia idėja mano manymu kažkokia keistoka bei mano manymu jos įgyvendinti nereikėtų. Na, bet nemanau, kad vistiek įgyvendins tokį dalyką, nes siūlo paprastas žaidėjas, jeigu pasiūlytų koks @Andrey_Bronislav tada visi jo ''vergai'' sulėktų, sudėtų ''už'' bei Rokas (bumeris) pabijojęs jo įdėtų tą, ko nori Andrejus. 

Neblogai supjovei :Dddd jai sudomins tai ir idės idėjas. Gal ir už visai nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Edvinas_Loto rašė:

Mano nuomone, trečia idėja yra geriausia iš visų, kuri galėtų būti tobulinama iki begalybės, tačiau @Admin_Bumeris nesiryžta įgyvendinti žaidėjų lūkesčių ir dėmesio pareikalavusių idėjų.. :35_thinking: Tobulumui nėra ribų, cmooon!!!

Mano nuomone, kažkas pasidarė žaidėjams, kad jie pradėjo rašinėti netikrovišku stiliumi pridėliodami žodžių, kuriuos kažkur girdėjo ir niekada neturėjo progos panaudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...