Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 3
Valdas_Acme

Pagalba dėl BAN.

Klausimas

Taigi, na ištikro jau atsibodo gaut BAN.

Arba aš kaška ne taip darau arba Sarg.lt čyteriu gaudytojai neišmano savo darbo.

 

Tai vat, kalbėsiu apie paskutinį ban.

Spoileris

 

 

Gerbiamasis @Burrito_Dievas, paaiškino ,,vaziuoja atsako i /arbotas net nesustabdes, tada uzmetu arbota kur ji sustabdo ir vel uzdedu paprasta /arbotas ir jis toliau vaziuodamas i ji atsako ir paskui ant galo pradeda stabdyt jau kaip pamate, kad ji tikrinu kelis kartus.''

 

1. Važiavau ir į /arbotas atsakiau nesustabdęs, taip nes net tau rašė ,,Žaidėjas naudoja ,,Joystick'' - valdymas veikia matant lentele''

2.  Antra karta užmetė /arbotas2, automobilis atsitrenkė į sukurta objekta ir buksavo vietoj, nes joystick laikiau gazo mygtuka, nuėmė objekta toliau vėl pradėjau važiuot.

3. Užmetei vėl /arbotas, ir važiavau nesustojes, nes valdymas veikia matant lentele.

Paskui pradėjau stabdyt, nes joystick padėjau ir pradėjau važiuot su klaviatūra nes supratau, kad administratorius nori.

 

Vėliau mano situacija, paprašiau @Lukas_Wriht, kad užmestų /arbotas ir /arbotas2.

Dar sustojau ties 01min 00s - 01min 05s. pasukinėjau ratus su joystick, matos jog sukas palengva ne taip kaip su a ir d.

Įdentiška situacija su Burrito video, tačiau video aiškiai matos kad jokio ridos boto nenaudojau.

Spoileris

 

 

Tai kyla klausima, kodėl manes neatblokavo @Lukas_Kalanta, jei nėra yrodymu jog aš važiavau su ridos botu ?

Pasakykit ką ne taip darau, nejaugi aš vienas naudoju ,,Joystick'', bet ban gaunu baveik vienas. Gal serverio administratoriai nori pakenkti, ar tiesiog neatsakingai žiūri į serverio žaidėjus ?

 

Per šita ban praradau 73kreditus už žaidimo unban, 100kred. už forumo unban už melaginga tema bei 3lvl Admin :)

 

Tai norėčiau jog paaiškintumėt kurioj čia vietoj matosi ridos botas ?

@Admin_Bumeris, @Lukas_Kalanta, @Burrito_Dievas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 atsakymas į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Matosi tame, kad iš joystic parėjai į klaviatūrą, po tokių kaip tu reiks auto kick dėti už joystic naudojimą. Šiandieninius įrodymus sakykim atmetam, bet yra kitos dienos kur buvo geri ir buvo pildyta irgi unban anketa, bet ban kažkodėl neuždėjo tau, tai tik 73 kreditus atgausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...