Eiti į turinį

Lukas_Apa

Nariai
 • Turinio skaičius

  661
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Būsenų atsakymai parašė Lukas_Apa

 1. Komentuok po šią būseną ir turėsi galimybė laimėti bilietą į ,,Plaukimo varžybos" noriu priminti, kad tai paskutiniai 4 bilietai bus atiduoti ką jums reikia daryti tai pakomentuoti po šią būseną iki 17:00 ir dalyvauti loterijoje. 

 2. @Misha_Tikras Man rytas dabar prasidėjo, o tu jei pamiršai ryte pasidaryt mankštą, tai siūlyčiau pasidaryti dabar, kad galėtum kuo daugiau taisyklių pažeidėjų nubaust.

   

 3. Citata iš ,,gerbiamo“ Cames: ,,bet šį papeikimą rašau kaip žinute dpkt nariams , kurie man atrodo jau užmiršo , kad yra šiose pareigose. 

   

  Nei aš, nei Arnas, nei Kornelijus, nei Tautrimas, nei Bumeris, nei dar po velnių, kuris nors iš moderatorių, ar serverio žaidėjų, neatsakome už Jūsų sargo pinigus, kuriuos išleidinėjat taip, kaip norit šitame žaidime. :) Ar jūs valiutą perkat, ar jūs žaidžiat rybą, monetą, kartingais ar dar kokį biesą - tai ne mūsų reikalas. Jei jus kas ir scamina, tai velniai griebtų - čia JŪSŲ ir tik JŪSŲ PROBLEMA, kad nesugebat susirast tarpininkų ar žaist su tais, kurie yra tinkamos reputacijos ir nėra pagarsėję apgavikai. Tad įsikalk sau į makaulę, kad tai ne mūsų ,,jurisdikcijoj" ir tik jūs atsakot už savo turimą žaidybinį turtą. O dėl Dankos, tai nesupratau kodėl jam tas papeikimas, jei jis ne valdžioj apskritai dabar. :) Peace.

 4. LIVINU SARGA... SU BALANDŽIO PIRMAJĄ, GYVENIME MANĘS NEATSIKRATYSIT KRV

 5. 23dalis pasmerku hd kokybė.

  Kanalė 2 dalys po 10 minučiu.

  nebagailim prenumeratos.

  Ačiū

 6. @Admin_Bumeris tu sudu maise, nematai, kad nupistas accountas? uzsidek savo slovikinius ackarezus ir uzmesk bent viena karta aki i savo parashna skype. neveltui ta vlogere greta praspyre, nes kurva ateivis esi jebanas

 7. Kadangi labai jau senai čia berašiau so.. Pirmajam trejetui pakomentavusiam po šia būsena bus nuimtas vienas įspėjimas.

 8. Kadangi labai jau senai čia berašiau so.. Pirmajam trejetui pakomentavusiam po šia būsena bus nuimtas vienas įspėjimas.

 9. @Grazvis_Diesel Tu man free posteri papasakok , kur yra spraga. Kai ateinu i ts tave pakalbinu tyli kaip suva dantis sukandes , o forume baisus riteris ???? Suprantu ryzas esi , kitoksai nei visi bet vistiek nu wtf? 

   

×
×
 • Sukurti naują...