Eiti į turinį
Svečias Pedros_Gonzoles

The Walking Dead [ FANU TEMA ]

Rekomenduoti pranešimai

Jau buvau besiruoses kurti nauja tema, kol nepamaciau sitos :)

na finalas mane nustebino, buvo visiskai kitoks koks maniau, tikejausi kad Gubernatoriu nusaus pats Rikas, taciau kolkas dar to neivyko. Maniau kad bus daugiau auku Riko puseje, taciau isvengta :) .

Finala vertinu 10/10, tas 42minutes neatitraukiau akiu nuo ekrano :D

P.S. o visiska pabaiga tikejausi, kad kova bus ilgesne, o gubernatorius bus sugalvojes pasalu kelyje :D galu gale, Rikas laimes kovas ir perims Vudberi. Mano prognoze buvo tokia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jau buvau besiruoses kurti nauja tema, kol nepamaciau sitos :)

na finalas mane nustebino, buvo visiskai kitoks koks maniau, tikejausi kad Gubernatoriu nusaus pats Rikas, taciau kolkas dar to neivyko. Maniau kad bus daugiau auku Riko puseje, taciau isvengta :) .

Finala vertinu 10/10, tas 42minutes neatitraukiau akiu nuo ekrano :D

P.S. o visiska pabaiga tikejausi, kad kova bus ilgesne, o gubernatorius bus sugalvojes pasalu kelyje :D galu gale, Rikas laimes kovas ir perims Vudberi. Mano prognoze buvo tokia :D

Na seip dabar pagalvojus pabaiga gan logiska,ta prasme kad vieni kitu visiskai neissaude,nes manau tuomet nebutu like kazkokios intrigos kitam sezonui,o dabar kaip tik idomumas yra laukt nauju seriju,nes neaisku kaip su tuo gubernatorium bus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...