Eiti į turinį
Svečias Pedros_Gonzoles

The Walking Dead [ FANU TEMA ]

Rekomenduoti pranešimai

Na seip dabar pagalvojus pabaiga gan logiska,ta prasme kad vieni kitu visiskai neissaude,nes manau tuomet nebutu like kazkokios intrigos kitam sezonui,o dabar kaip tik idomumas yra laukt nauju seriju,nes neaisku kaip su tuo gubernatorium bus :D

Viskas aišku kitam sezone su Gubernatorium:

Mišonė,Derelas,Rikas,Karlas vs. Gubernatorius,Martinezas,tamsus karys

Vakar žiurėjau 15 serija patiko žiaurai. Šen jau paskutinė 16 serija išeina 3sezono. Idomu ar 4 bus.

Bus... Spalio pradzioje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oi, gerai kad kalba kazkas apie tokius dalykus, perziurejau visus sezonu ir visas serijas, daug geru veikeju mire Rick'o zmona Lori,juodaodis (nepamenu vardo), buvo jos gaila, Geriausias man veikejas tai Rick, nes jis atsibude ligoninei nieko dar nezinodamas, tiek pergyveno, daug kam padejo, gelbeja zmoniems gyvybes ir dar spejo tapti Lyderiu savo grupuotei, man tikrai patinka sitas zmogus, dar patinka sita moteris juodauode kuri valdo gerai su Katana. Glenn (korijetis) patiko tuo kad padejo Rick'ui sunkia situacija kai jis buvo Mieste ir ten buvo labai daug zombiu, Rick'as ilipo i tanka ir Glenn jam padejo isgelbet sabo gyvybe. Shane ( Rick'o draugas is Policijos) manau jis padare tikrai blogai, nes pasimylejo su Lori. Carl mazasis vaikinas, man tikrai patinka juo drasumas ir jis nebijo, manau kiekvienas vaikas bijotu, o jis tek pergyveno, Mamos mirima ir daug kitokiu dalyku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oi, gerai kad kalba kazkas apie tokius dalykus, perziurejau visus sezonu ir visas serijas, daug geru veikeju mire Rick'o zmona Lori,juodaodis (nepamenu vardo), buvo jos gaila, Geriausias man veikejas tai Rick, nes jis atsibude ligoninei nieko dar nezinodamas, tiek pergyveno, daug kam padejo, gelbeja zmoniems gyvybes ir dar spejo tapti Lyderiu savo grupuotei, man tikrai patinka sitas zmogus, dar patinka sita moteris juodauode kuri valdo gerai su Katana. Glenn (korijetis) patiko tuo kad padejo Rick'ui sunkia situacija kai jis buvo Mieste ir ten buvo labai daug zombiu, Rick'as ilipo i tanka ir Glenn jam padejo isgelbet sabo gyvybe. Shane ( Rick'o draugas is Policijos) manau jis padare tikrai blogai, nes pasimylejo su Lori. Carl mazasis vaikinas, man tikrai patinka juo drasumas ir jis nebijo, manau kiekvienas vaikas bijotu, o jis tek pergyveno, Mamos mirima ir daug kitokiu dalyku.

Kas tu per zmogus? Gerbiu tavo nuomone, taciau nereikia visos istorijos parasyti komentare... Galbut yra zmoniu kurie dar nemate ir pasiskaite sita tema jiems nebebus idomumo.

Beto ta su katana man ir patinka :) :)

žiūrėjau 1 seriją :D Lempa :D

lempa, bet ziuresi 2 serija :D istikro nevadinciau lempa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...