Eiti į turinį
Svečias Pedros_Gonzoles

The Walking Dead [ FANU TEMA ]

Rekomenduoti pranešimai

Tai dar tik 4sezonas prasidėjo..Kolkas gera įspūdį paliko pradžia.Glušas esi,trečiam sezone nebuvo jokio viruso dar,musiau net nežiurėjai trečio sezono ir ji kiši.

Man įdomu kiek tau išeina iš lietuvių kalbos pamokos už teksto suvokimą ir rašymą :) O apie ta virusa tai kaip čia tau paaiškinti? :D būtum protingas nerašytum tokiu nesamonių,viruso nebuvo to nes jo nebuvo :D :D nebuvo atsirades gal dar arba nebuvo užsikrėte,vpš čia tik serialas - tokias smulkmenas prikišinėji.

O man irgi įdomu, kiek gi tau išeina iš gramatikos?

Kalbant apie serialą, tai jis ahujienas. Galvojau, kad šūds yra, net neverta žiūrėt, įsijungiau ir neatlipau nuo ekrano. :D Atsimenu, kai pirmam sezone nelabai patiko darylas, bet dabar nebežiūrėčiau šito serialo jeigu jo ten nebūtų. Po Darylo vaidmens ir kito serialo (Arrow) kažkaip pradėjo patikt lankai, arbaletai ir pan. :D

8 serija buvo geriausia per visą ketvirtą sezoną, ketvirtam sezone nepatiko dvi serijos, 6 ir 7 berods, kur rodė vien gubernatorių, per tas serijas jis jau pradėjo man vėl patikt, bet.. Už Heršelį neatleisiu. :D Patiko kai Darylas toks badass tanką sunaikino. Intriga man didelė paliko dėl dviejų dalykų, ar Judita gyva ar jau nebe? Nes tos mažos mergos ją turėjo ir pasakė, kad einam pasiimt ginklų tipo ir kovot ir neberodė, negi paliko tą vaiką ten ir išėjo, paskui mačiau vienos scenos gifą, kur tas juodaodis su bardzike, kurio žmoną sudegino (pamiršau jo vardą :D) bėgo kažką nešdamas, tai negalėjo būti ginklas, nes jis matėsi ant nugaros, tai vat ir galvoju. O dar intriga tai kaip visi susieis paskui, žinau, kad Betei (manrods taip, ta Heršelio dukra, šviesiais plaukais) nieko nenutiks, nes ji su Darylu, kartais pagalvoju, kas atsitiks, kad jie suras vienas kitą, gal būt ir Kerol grįš (ta kur atsiskyrė nuo jų), nors manau ji jau baigė filmuotis, todėl tipo 'išvyko'. :( Laukiu zeurei vasario 9-os dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žiauriai mėgstu šitą serialą, žiauriai laukiu naujų serijų, labai įdomu kaip viskas baigsis, beto sklinda gandai, kad bus 5 sezonas, tad manau dar tikrai turėsime, ką žiurėti! :) Mėgstamiausias veikėjas yra Derelas, bet patinka ir Karlas bei Glenas, nu ir Rikas kartais visai nieko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 sezono 8 serija turbūt buvo įdomiausia viso serialo serija ne tik man, bet galbūt ir kitiems šio serialo mėgėjams. Kadangi naujų serijų nematyti maniau, kad jau sezono pabaiga, na bet kažkas užsiminė kad 9 serija pasirodys vasario mėnesį, taigi belieka laukti dar negreitai ateisiančio vasario mėnesio dėl 40 minučių veiksmo. <_<

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 sezono 8 serija turbūt buvo įdomiausia viso serialo serija ne tik man, bet galbūt ir kitiems šio serialo mėgėjams. Kadangi naujų serijų nematyti maniau, kad jau sezono pabaiga, na bet kažkas užsiminė kad 9 serija pasirodys vasario mėnesį, taigi belieka laukti dar negreitai ateisiančio vasario mėnesio dėl 40 minučių veiksmo. <_<

Lenny, 4 sezono serijų bus 16. :)

Beto, yra toks fainas kaip question game, kiek laiko išgyventum jei būtų apokalipsė.

Mano rezultatas - 3 mėnesiai. :D

http://bit.ly/1edOHd9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nelabai ką buvau girdėjęs apie šį serialą, tačiau užklydau į kažkokį kanalą per TV ir pamačiau, jog rodo TWD. Buvo vidurys filmo ir mane labai užkabino. YT pažiūrėjau kelias serijas 1 sezono ir rimtai užsikabinęs parsisiunčiau pilnus 3 sezonus.(4 parsisiųsiu kai pradėsiu žiūrėti 3 sezoną). Rytoj pradėsiu žiūrėti 2 sezoną. Nerealus serialas. Tikrai užkabinantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

žiejau Vampire Diaries ir sakiau ,kad nėra geresnio serialo pusbrolis įkalbino pažieti walking dead ir omg toks nerealus serialas ,kad eina nh žiečiau per nakti :D , Mėgstamiausias Rickas ir Darelas , tik rickas ant galo labai pasikeitė nebe toks žmogiškas tapo daug nebe toks gailestingas aišku tai privedė jį prie to ,kad mirė jo žmona :( dar liko 4 sezono peržiūrėti 3 serijas ir lauksiu naujų :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mantas_Zalgiriet1s

žiejau Vampire Diaries ir sakiau ,kad nėra geresnio serialo pusbrolis įkalbino pažieti walking dead ir omg toks nerealus serialas ,kad eina nh žiečiau per nakti :D , Mėgstamiausias Rickas ir Darelas , tik rickas ant galo labai pasikeitė nebe toks žmogiškas tapo daug nebe toks gailestingas aišku tai privedė jį prie to ,kad mirė jo žmona :( dar liko 4 sezono peržiūrėti 3 serijas ir lauksiu naujų :3

Pabandyk pažiūrėt serjalą ,,Lesė'' tai TVD ir TWD tau bus kaip Mancelio šlapimas ant sniego palyginus su ,,Lese'' :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...